Wojs - usługi przeprowadzkowe i transportowe

Dodano: 5 lat 5 miesięcy temu
Od lat realizujemy przeprowadzki zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług najwyżejszej jakości o czym świadczy zadowolenie naszych klientów.

Oferujemy przeprowadzki:
- na terenie Warszawy
- na terenie całej Polski
- międzynarodowe (na terenie Unii Europejskiej)

Nasza działalność obejmuje szeroki zakres działań.
Zapakujemy Twoje rzeczy, załadujemy, przewieziemy, a nawet rozładujemy oraz rozpakujemy. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz. Dzięki temu przekonasz się, że przeprowadzka nie musi być wcale taka trudna i wcale nie musi trwać długo.

Zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń, napisz maila, umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem w celu omówienia szczegółów.

Dysponujemy róznorodnymi samochodami, dzięki czzemu dopasujemy je do Twoich potrzeb. Posiadamy certyfikaty, dzięki czemu masz pewnosć, że oferujemy usługi najwyżej jakości. Dodatkowo wykupujemy ubezpieczenie, więc masz pewność, że przewozone przez nas rzeczy są naprawdę bezpieczne!

Profesjonalizm to nasze drugie imię. Zależy nam za zadowoleniu naszych klientów, dlatego wychodzimy naprzeciwko ich oczekiwaniom.

Musisz przewieźc ciężkie, (różnorodne instrumenty) a nawet wartościowe, delikatne rzeczy, takie jak antyki, obrazy itp.?

Nie musisz sie o to obawiac, wiemy jak je zapakować i bezpiecznie przetransportowac na wybrane przez Ciebie miejsce.

Wojs- Wojciech Stegienko

ul. Jana Olbrachta 29 lok. 152
01-102 Warszawa

tel. 022 877 07 07,
mob: +48 603-114-514,
fax: 022 877 07 07,
e-mail: biuro@wojs-przeprowadzki.pl

Godziny otwarcia biura:
Pn. - Pt. 8:00- 22:00
Sb. 8. 00- 18. 00

Podobne wpisy

Komentarze

Kategorie