Sword Coast Legends - Polska Społeczność Hitu RPG

Dodano: 6 lat 1 miesiąc temu
Czołem gracze!
Polski Portal Sword Coast Legends to adres pod który powinniście się zgłosić, jeśli lubicie świetne, klasyczne ale i współczesne komputerowe gry RPG.

Oferujemy ciekawe i często dodawane wieści, wiele ważnych danych o grze, podstawą bazę pomocy dla graczy, artykuły na tematy fantasy, wiadomości ze świata SCL, recenzje questów oraz promocję twórczości graczy... czego tylko dusza gracza zapragnie, znajdziecie to u nas!

cRPG Sword Coast Legends to nowoczesna gra ze stajni Dungeons & Dragons i Wizards of the Coast, oparta na zasadach 5. Edycji owej gry fabularnej.
SCL to kontynuacja klasyków tak wysokiej klasy jak seria Dragon Age, Neverwinter Nights czy Baldur's Gate, choć trzeba przyznać, że oprawą audiowizualną przewyższa te tytuły.

Jak w to można pograć - otóż można grać na wiele sposobów:
Do dyspozycji jest naturalna fabuła, czyli kampania dla samotnego gracza, są także pojedyncze scenariusze, które nigdy się nie skończą, ponieważ mogli je będą tworzyć również inni. W tym Twoi koledzy i koleżanki.
Kiedy już znudzi Ci się granie w pojedynkę, możesz przejść do trybu kooperacji, czyli online, gdzie w trybie multiplayer od 1 do 4 graczy przeżyjesz emocjonujące przygody Online.

Możesz również wcielić się w Mistrza Podziemi, który prowadzi drużynę bohaterów dbając, by mieli przed sobą naturalne i ciekawe wyzwania. Opcja ta nazywa się Dungeon Master Mode. Specjalnie przygotowana tak, by ciekawie się grało.

Na początku w Sword Coast znajdziecie pięć ras i sześć klas postaci, ale ta liczba będzie rosnąć wraz z kolejnymi dodatkami do gry.

Czeka na Was również Forum Sword Coast Legends - tam podyskutujecie z innymi graczami i graczkami, przedyskutujecie newsy, pochwalicie się scenariuszami lub ocenicie wykonane przez innych Mistrzów Podziemi, a wszystkim spędzicie czas w miłej i klimatycznej, bardzo D&D atmosferze.

Zapraszamy serdecznie!

Podobne wpisy

Komentarze

Sword Coast Legends - Polska Społeczność Hitu RPG
Adres strony:
Wyświetleń:
1058
Kliknięć:
264
CTR:
24.95%

Kategorie