Opieka Niemcy

Dodano: 5 lat 6 miesięcy temu
Aby godnie przeżyć ostatnie lata życia w swoim domu dla wielu seniorów ważna jest opiekunka. Niemcy poszukują ich najczęściej poprzez polskie agencje rekrutujące. Wiedzą bowiem, że Polki są uczciwe, sumienne i pełne empatii.

Agencje pracy, takie jak Pronobel z Gliwic zapewniają kobietom na wyjeździe pełen pakiet socjalny. W związku z tym każda opiekunka objęta jest darmową opieką medyczną (dzięki karcie EKUZ) a pracownicy agencji odprowadzają za nie składki do ZUS. Praca w Niemczech dla Opiekunek pozwala kobietom zapracować na godną emeryturę oraz zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy na życie.

Miesiąc pracy w opiece polega na pielęgnacji podopiecznego oraz pomocy w codziennych obowiązkach, którymi są między innymi: sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie. Rodziny tych podopiecznych okazują opiekunkom wdzięczność poprzez darmowe wyżywienie i zakwaterowanie.
W zależności od stopnia znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi każda z kobiet ma szansę zarobić nawet 1400 euro a w okresach świątecznych i podczas długotrwałej współpracy otrzymują dodatkowe premie i bonusy.

Podobne wpisy

Komentarze

Opieka Niemcy
Adres strony:
Wyświetleń:
897
Kliknięć:
76
CTR:
8.47%

Kategorie