Strony internetowe związane z hasłem 'wierzytelności':

 • E-Wierzyciel.pl Sp. z o.o. »

  Udostępniamy Państwu portal www. gielda-dlugow. net umożliwiający dodawanie on-line ogłoszeń o sprzedaży wierzytelności gospodarczych.
  Kontrahent nie zapłacił?
  1. Dodaj dług na giełdę!
  2. Utrudnij dłużnikowi prowadzenie działalności gospodarczej m. in. otrzymanie kredytów, leasingu, faktoringu, pożyczek, zakupów na raty etc.
  3. Oczekuj na oferty kupna wierzytelności!
  4. Sprzedaj dług!
  Podejmij z nami współpracę i odzyskaj swoją wierzytelność!

  1. Dodaj wierzytelność na giełdę w celu jej sprzedaży
  Powiadomimy o publikacji długu Twojego dłużnika sms’em oraz mailowo!
  2. Zleć windykację wierzytelności renomowanej firmie windykacyjnej
  Firmy windykacyjne, które są naszymi partnerami biznesowymi dla Klientów Giełdy oferują preferencyjne warunki cenowe!

  Data opublikowania: 09 10 2015 · czytaj dalej »
 • Www.AOW.pl »

  AOW Faktoring to powstała w 1993 roku firma, która oferuje usługę faktoringu dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Jest jedną z najstarszych firm z branży obrotu wierzytelnościami i jedną z pierwszych niezależnych firm faktoringowych. Umożliwia ona szybki dostęp do środków czasowo zamrożonych w udzielanym kredycie kupieckim. W ofercie faktoring bez regresu, z regresem, eksportowy i zamówieniowy. Zalety oferty firmy AOW Faktoring w stosunku do ofert innych firm obecnych na rynku:
  - ocena wiarygodności obecnych i nowych kontrahentów jest wykonywana bez dodatkowych opłat;
  - można finansować faktury tylko jednego klienta; - nie są wymagane minimalne obroty;
  - pieniądze natychmiast po dostarczeniu i potwierdzeniu dokumentów;
  - klient sam wybiera faktury, które chce finansować;
  - finansowanie także faktur, którym skończył się termin płatności;
  - informacje o umowie i raporty dostępne on-line;- jasny sposób naliczania prowizji od faktur przekazanych do finansowania, żadnych dodatkowych kosztów;
  - umowa jest dostosowywana indywidualnie dla każdego klienta; - profesjonalny serwis zarządzania wierzytelnościami;
  - szybka reakcja na powstające problemy, większość decyzji zapada w tym samym dniu;
  - brak wstępnych opłat, żadnych opłat z góry, żadnych opłat za: przedłużenie umowy, rozpatrywane wnioski, audyt, zakończenie współpracy, niewykorzystanie limitu;
  - od umowy można odstąpić z 14-dniowym wyprzedzeniem;
  - ewolucja umowy wraz ze wzrostem obrotów i okresem współpracy.

  Data opublikowania: 08 12 2015 · czytaj dalej »
 • Mikrofaktoring - blog »

  Witryna o faktoringu dla mikro przedsiębiorstw czyli finansowaniu firmy przy użyciu posiadanych przez nie wierzytelności. Faktoring poprawia płynność finansową firmy poprzez odblokowanie środków czasowo zablokowanych w wystawionych fakturach. Najważniejsze informacje, które klient powinien znać zanim zdecyduje się na skorzystanie z faktoringu. W przystępny i czytelny sposób opisane zalety i wady usługi. Sposoby na wykorzystanie faktoringu do uzyskania przewagi konkurencyjnej. Porady jak w oparciu o faktoring zapewnić sobie możliwość szybszego rozwoju. Opisy ciekawych wydarzeń poruszających tematykę faktoringu, oraz szerzej finansowania, dla mikroprzedsiębiorstw. Przeczytaj jeśli masz problemy z opłacaniem faktur.

  Data opublikowania: 22 12 2015 · czytaj dalej »
 • Faktoringdlafirm.pl - blog o faktoringu »

  Strona o faktoringu dla średnich przedsiębiorstw czyli finansowaniu przedsiębiorstwa przy użyciu posiadanych przez nie wierzytelności. Faktoring poprawia płynność finansową firmy poprzez odblokowanie środków czasowo zablokowanych w wystawionych fakturach. Podstawowe informacje, które klient powinien posiadać zanim zdecyduje się na skorzystanie z usługi faktoringu. Blog o tym, jak średnie firmy mogą wykorzystać faktoring do finansowania swojej działalności. Że może to być zarówno główne źródło finansowania, jak również pomocnicze albo wręcz doraźne. W jaki sposób dzięki faktoringowi budować przewagi konkurencyjne. Jak zapewnić sobie bezpieczeństwo obrotu. Przeczytaj jeśli masz problemy z płatnościami faktur.

  Data opublikowania: 22 12 2015 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 44 Odwiedziny googlebot 25