Strony internetowe związane z hasłem 'wiedza':

 • Portal informatyczny Wiedza Na Plus »

  Artykuły dostępne na portalu Wiedza Na Plus dotyczą narzędzi wspierających programowanie, systemów operacyjnych (Windows 10, OS X), języków programowania (Java, Objective-C, PHP, JavaScript). Posiadamy również bogaty zbiór przykładowych diagramów UML, baz danych MySQL. Portal Wiedza Na Plus istnieje w Internecie od 2008 roku i ciągle się rozwija, artykuły dodawane są regularnie. Posiadamy również książki online – jest to wyszukiwarka książek po zawartości darmowych rozdziałów, spisie treści, tytułach książek, czy po tytułach darmowych rozdziałów. Wyszukiwarka książek jest w 100% darmowa.

  Data opublikowania: 07 05 2016 · czytaj dalej »
 • MOJE Szkolenia - Wiedzowo »

  Zapraszam do współpracy w zakresie przeprowadzania szkoleń z zakresu księgowości, kadr i płac, managera handlu i matematyki. Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Oferuję profesjonalnie, skutecznie, szybko i rzetelnie zmianę profilu zawodowego oraz poszerzenie wiedzy i umiejętności zawodowych. Podróżując odkrywamy nowe piękne miejsca i nabywamy obycia. Ze mną jest to podróż do wiedzy i inspiracji zawodowych
  Nieustannie poszerzam rodzaj szkoleń. Dowodem tego jest rosnące grono stałych klientów. Podnieś swoje poczucie wartości, zmień zawód, skorzystaj z mojej usługi!
  http://wiedzowo. blogspot. com

  Data opublikowania: 27 05 2016 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 8 Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny googlebot 32