Strony internetowe związane z hasłem 'wiaty':

 • Producent garaży blaszanych, hal, »

  Typowe i najczęściej nabywane przez Państwa garaże posiadają wymiary 3m x 5m. Zakład Usługowy Ślusarski Henryk Majda funkcjonujący ponad 15 lat wytwarza te garaże obok wielu innych typów blaszaków i większych konstrukcji stalowych. Nasze przedsiębiorstwo podążając za rosnącym popytem na rynku garaży blaszanych stopniowo udoskonalało ofertę i sam proces produkcji. Dzięki temu jesteśmy liderem branży na południu Polski. w chwili obecnej jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu konstrukcję dowolnych wymiarów w terminie do 7 dni od przyjęcia zamówienia. Co więcej oferujemy teraz równie solidne i niezawodne bramy garażowe i kojce dla psów. Kolorystyka, wymiary, dodatkowe wejście, okna, rodzaj bramy i wiele innych cech garażu zależy wyłącznie od preferencji naszych klientów. Garaże blaszane naszej produkcji zwieńczone są wzmacnianymi profilem zamkniętym i kratownicami dachami dwuspadowymi, oferujemy równie wytrzymałe jednospady. Zamawiać mogą Państwo przez telefon lub mailem lub wykorzystując platformę handlową online: ŚwiatGaraży. Wszystkie zlecenia wykonujemy w przeciągu tygodnia. Naszą dewizą jest estetyczny wygląd konstrukcji wysokiej jakości. Ceny które znajdziecie Państwo w naszych serwisach mają już wliczony dowóz i montaż garażu. Kontaktując się z naszymi doradcami otrzymacie Państwo rzetelną informację i fachową poradę co do samego garażu i przygotowania miejsca pod konstrukcję. Dysponujemy wykwalifikowanymi ekipami montażystów które w przeciągu 30 minut zmontują zakupiony garaż u Państwa. Zapraszamy do zapoznania się z filmem przedstawiającym montaż garażu 6m x 5m na stronie blaszaki. pl. Wieloletnia obecność na rynku i tysiące zadowolonych klientów to najlepsza rekomendacja naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z sezonowych i asortymentowych promocji.

  Data opublikowania: 27 01 2014 · czytaj dalej »
 • Http://www.zach-pol.pl/?strona=zachpol »

  Pragniesz dowiedzieć się więcej, zatelefonujże pod nasz numer tel: 91 464 77 08. Meble na wymiar Szczecin to wyjątkowa propozycja skierowana do interesantów, którym nie pasują meble w schematycznych rozmiarach. Zapraszamy na naszą stronę http://www. zach-pol. pl gdzie zobaczysz nasze realizacje. Do kuchni powinno się wykorzystywać tylko najlepsze meble kuchenne Szczecin, my to zagwarantujemy. Zakład pracy Zach-pol ze Szczecina jest najznakomitszym w owej części Polski wytwórcą mebli drewnianych. Decydując się na parę mebli na zamówienie zaadaptujesz ich wzornictwo do Twoich wymagań. Z meblami kuchennymi roboty domowe będą czystą rozrywką. Siedząc pod wiatą ogrodową będziesz mógł nadzorować swój skwer o wszelkiej porze czasu. Napisz do nas z pytaniem na adres e-mail biuro@zach-pol.pl, entuzjastycznie odpowiemy na dowolną Twoją obiekcję. Zapraszamy do zastosowania z naszej oferty meble kuchenne Szczecin. Z meblami na wymiar dobierzesz je do dowolnego wnętrza. Masz po dziurki w nosie gotowych, powszednich wzorów - meble na zamówienie Szczecin zapewnią Ci cieszyć się ponadprzeciętnym wyglądem. Przebywać na ogrodzie, gdy leje deszcz, wydaje się to niemożliwe, aczkolwiek wiaty ogrodowe Szczecin umożliwią weselenie się skwerem nawet w deszczowe dni.

  Data opublikowania: 25 11 2014 · czytaj dalej »
 • Frisomat »

  Frisomat posiada już na swoim koncie ponad 30 000 zadowolonych klientów. Współpraca od ponad 17 lat z Polskim rynkiem dała możliwość dobrego korygowania i poprawiania materiałów, które produkuje i wykorzystuje w stawianiu hal, konstrukcji stalowych, hal łukowych, wiat, elementów konstrukcji stalowych i wiele więcej. Przedsiębiorstwo posiada bardzo dobre zaplecze pracowników. Cały proces budowy hali następujesz bardzo szybko z tego powodu, że materiały które są wykorzystywane są najwyższej jakości, a zarazem bardzo lekkie. Stabilność i dobry współczynnik ujścia temperatury tylko kulminuje pozytywy, jakie otrzymujemy z posiadania takiego obiektu. Ujeżdżalnie dla koni są najwyższej jakości i spełniają wszystkie wymogi dotyczące przetrzymywania tam zwierząt.

  Data opublikowania: 07 05 2015 · czytaj dalej »
 • Garaże opolskie »

  Producenci garaży blaszanych oferują produkty różnego kształtu, koloru i jakości. Lim-stal oferuje garaże blaszane na terenie województwa opolskiego oraz śląskiego produkowane z najlepszych materiałów a także według sprawdzonej technologii. Indywidualne zamówienia klientów tylko dodają doświadczenia firmie która potrafi wykonać każdy garaż czy hale magazynowe ze stali. Bardzo praktyczne podejście do produkcji oraz oczekiwań klienta daje same walory firmie. Warto to sprawdzić i cieszyć się znakomitym garażem czy wiatą blaszaną.

  Data opublikowania: 02 12 2015 · czytaj dalej »
 • IGOPOL.PL Garaże blaszane »

  Sytuacja na rynku konstrukcji garaży z roku na rok wzrasta dlatego przedsiębiorstwo Igopol od kilku lat rok po roku uzyskuje coraz to lepsze wyniki finansowe, ponieważ popyt na tego typu usług (montaż garaż blaszanych) z roku na rok rośnie. Nie trudno też zauważyć, że nie mal przy każdym domu jednorodzinnym czy też bloku stroi jeden lub kilka garaży blaszanych a to z blachy ocynkowej a to z blachy akrylowej - czyli kolorowej. Największym zagłębiem jest Limanowa k. Krakowa (woj. małopolskie) gdzie jest największy producent garaży blaszany firma IGOPOL, która nie tylko produkuje wysokiej jakości blaszaki ale także
  garaże blaszane, wiaty blaszane, garaż blaszany, blaszaki, kojce, hale blaszane, stróżówki oraz schowki budowlane.

  Nasz garaż pochodzi tylko i wyłącznie z najlepszych surowców stali i blachy. Igopol jako jedyny stosuje blachę o węższym trapezie co czyni nasz garaż blaszany blaszak bardziej wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne i obciążenia. Sukces naszej firmy rozpoczął wraz z odkrywaniem nowych rynków sprzedaży do Europy wschodniej oraz Zachodniej. Garaże blaszane z Igopolu kupują Niemcy, Austria, Ukraina. Wyróżnia nas niski koszt garaży, możliwość negocjacji ceny oraz darmowy transport i montaż. Zajrzyj na nasza stronę i zobacz nasze realizacje.

  Data opublikowania: 03 03 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 2 Odwiedziny yahoo 68 Odwiedziny googlebot 35