Strony internetowe związane z hasłem 'wermikulit ekspandowany':

 • Bauwer sp. z o.o. »

  Czym zajmuje się nasza firma? Jest to przedsiębiorstwo produkcyjne i sprzedażowe, oferujące na masową skalę takie produkty jak wermikulit, płyty wermikulitowe oraz perlit. Zastosowanie te wyroby mają głównie w budownictwie przemysłowym i rolnictwie. Firma również wdraża swój system izolacji kominków oraz opracowuje nowoczesne tynki i zaprawy termoizolacyjne. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Zaczernie niedaleko Rzeszowa. Jest to lider w branży w swoim regionie. Mamy mnóstwo zadowolonych klientów.

  Data opublikowania: 03 10 2014 · czytaj dalej »
 • GLOBAL MINERAL GROUP Sp z o.o. »

  Jesteśmy wiodącym, polskim producentem wyrobów z wermikulitu. Nasze doświadczenie opieramy na wieloletniej pracy z minerałami, dzięki czemu oferujemy ekologiczny towar najwyższej jakości.

  W naszej ofercie posiadamy wszystkie frakcje wermikulitu surowego (Superfine, Fine, Medium, Large), wermikulitu ekspandowanego [od frakcji 0, 5 (0-0, 5 mm) do frakcji 8]; wszystkie grubości i gęstości płyt, kształtek i formatek wermikulitowych (płyty termoizolacyjne, płyty ognioodporne, płyty akustyczne), a także wermikulitowych mieszanek tynkarskich „VERMIZOL”.

  Nasze wyroby idealnie sprawdzają się jako bariery termoizolacyjne, ognioochronne (spowalniają proces spalenia się od 0, 5h do 4h), akustyczne, a także odgrywają istotną rolę w metalurgii, ekologii, rolnictwie i ogrodnictwie. Ich niebywałą zaletą jest fakt, że podczas bezpośredniego działania ognia oraz wysokich temperatur nie wydzielają żadnych, niebezpiecznych substancji, które negatywnie wpływają na organizm człowieka i środowisko.
   
  Właściwości fizyczne ekspandowanego wermikulitu związane są z jego zdolnością stabilizowania wysokiej temperatury znalazły zastosowanie nie tylko w branżach zajmujących się produkcją wyrobów ognioodpornych ale również w branży motoryzacyjnej, a mianowicie do produkcji materiałów ciernych, klocków hamulcowych i okładzin.

  Data opublikowania: 10 06 2015 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 2 Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 19