Strony internetowe związane z hasłem 'usługi dla firm':

 • Wirtualny asystent »

  Virtuala została stworzona po to, aby ułatwić Ci wykonywanie prac pośrednio związanych z prowadzeniem firmy, bez których nie może się ona obejść. Teraz już nie musisz zatrudniać pracowników do obsługi Twojego biura. Jeśli tylko się zdecydujesz to wszystkie zadania może wykonać za Ciebie nasza wirtualny asystent.
  W ofercie firmy Virtuala odnajdziesz następujące pozycje pomoc biurowa, usługi sekretarskie oraz biurowe, tłumaczenia, itd.
  Nasza specjalność to:
  - usługi sekretarskie (prowadzenie kalendarza spotkań, umawianie spotkań)
  - usługi biurowe (przygotowywanie prezentacji, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, copywriting)
  - zarządzanie informacją (zarządzanie profilami w mediach społecznościowych)
  - tłumaczenia.
  Mówiąc krótko wirtualny asystent to wszechstronna obsługa biura. Polecam w szczególności dla małych i średnich firm, których nie stać na zatrudnienie do prac biurowych kolejnego pracownika.

  Data opublikowania: 16 05 2014 · czytaj dalej »
 • TMF Poland - usługi biznesowe »

  Znalezienie globalnego dostawcy profesjonalnych usług biznesowych bardzo często jest mniejszym lub większym problemem. Jeżeli ten problem dotyczy również Ciebie, zachęcamy do skorzystania z pomocy świadczonej przez TMF Group. Z pełnym przekonaniem można nas określić jako światowych ekspertów. Jest to związane z faktem, że działamy w ponad 80 krajach. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na naszą stronę internetową i zapoznaj się z naszą ofertą usług finansowo księgowych. Zapraszamy na stronę internetową!

  Data opublikowania: 29 05 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 28 Odwiedziny googlebot 25