Strony internetowe związane z hasłem 'terapia uzależnień':

 • Www.centrumben.pl »

  Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich bliskich potrzebujecie pomocy psychologa lub psychiatry, postaw na nowoczesne Centrum Psychoterapii BEN-MED, które od ponad dwudziestu lat zapewnia wsparcie na tej niwie dla pacjentów z Mazowsza i okolic. Zapewniamy kompleksową pomoc – terapię indywidualną, a także grupową i terapie rodzinne, czy par prowadzone przez najlepszych specjalistów w stolicy i nie tylko. Pomagamy w leczeniu: uzależnień, depresji, nerwicy, stresu pourazowego, jak również prowadzimy coaching zawodowy i związany z życiem osobistym, pomagamy przy wypaleniu zawodowym, prowadzimy terapie par, terapie rodzinne – pomagając zarówno dzieciom, jak i dorosłym i wiele więcej. Wybierając naszą pomoc, masz pewność, że zajmiemy się Tobą kompleksowo, zapewniając jednocześnie pełną dyskrecję i więcej. Sprawdź szczegóły!

  Data opublikowania: 03 11 2014 · czytaj dalej »
 • Psychoterapia rodzin i psychoterapia par Warszawa »

  Jeśli uważasz, że potrzebna jest Ci pomoc psychoterapeuty lub psychologa to zapraszam do swojego gabinetu w Warszawie na Muranowie. Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychoterapeutą i psychologiem. Specjalizuję się w psychoterapii rodzin i psychoterapii par.
  Udzielam konsultacji i pomocy psychologicznej w następującym zakresie:
  - terapia uzależnień
  - psychoterapia rodzin
  - psychoterapia par
  - psychoterapia indywidualna
  - diagnoza psychologiczna
  - diagnoza zawodowa
  W sytuacjach kryzysowych mam do zaoferowania indywidualną pomoc w kryzysie.
  Nie czekaj, pozwól sobie pomóc. Umów się na rodzinne lub indywidualne spotkanie terapeutyczne, wspólnie poszukamy rozwiązań dla Twoich problemów.

  Data opublikowania: 31 03 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 5 Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny googlebot 38