Strony internetowe związane z hasłem 'techniki':

 • Badania Tajemniczy Klient, Badania Rynkowe »

  Firma doradcza Stainer Consulting proponuje przeprowadzenie badań Tajemniczy Klient. Aby prawidłowo ocenić postawę pracowników, ich umiejętności, prowadzenie rozmów z klientami, aby dokonać prawdziwie obiektywnej oceny potrzebni są audytorzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz określone cechy charakteru, gwarantujące ten obiektywizm. Posiadamy ponad 100 audytorów i w gronie tym nie ma studentów ani żadnych innych przypadkowych osób. Nie prowadzimy również rekrutacji gazetowych. Wszyscy audytorzy posiadają doświadczenie w sprzedaży i wymagane przez nas cechy. Nasi audytorzy uczestniczą w cyklicznych wewnętrznych szkoleniach. Nie czekaj! Zleć badanie typu Tajemniczy Klient w Twojej firmie!

  Data opublikowania: 30 11 2011 · czytaj dalej »
 • Świadomy sen - inny świat »

  Zauważyłem w internecie amatorskie poradniki jak przejść w świadomy sen. Niestety wszystkie są tego samego wart, czyli niczego. Informacje były niekompletne. Postanowiłem całą moją wiedzę pozostawić wam...
  "Świadomy Sen" dla niektórych rzecz normalna,zaś dla innych rzecz nieosiągalna. Może kiedyś słyszałeś już o świadomym śnie,a może miałeś już okazję doświadczyć osobiście. Czy wiesz w jaki sposób wywołać taki sen? Jeżeli jesteś ciekaw na czym to polega to zapraszam do przeglądania artykułów.

  Data opublikowania: 01 01 2013 · czytaj dalej »
 • MESSER gazy procesowe »

  W ofercie firmy Messer Polska Sp. z o. o. znajdą Państwo okazały wybór gazów technicznych, spożywczych, specjalnych i medycznych. Na rynku polskim istniejemy od 1992 roku. wykonujemy kompleksową realizację układów przechowywania i dystrybuowania gazów. Użytkowany przez firmę Messer Polska układ logistyczny umożliwia ekwipowanie klientów w gazy sprężone w butlach stalowych, w wiązkach butli oraz w gazy skroplone dostarczane autocysternami. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz kompetentne porady naszych specjalistów. Zapewniamy wyjątkowe ceny na realizowane przez nas usługi. W celu omówienia detalów, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny czy też osobisty. zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej w celu zaznajomienia się z propozycją firmy.

  Data opublikowania: 20 01 2014 · czytaj dalej »
 • Leco - spektometria mas »

  Międzynarodowa firma LECO Corporation rozpoczęła swoją działalność w latach trzydziestych od skonstruowania analizatora węgla dla amerykańskiego przemysłu stalowego. Od tego czasu korporacja rozszerza swoją działalność oraz stosuje najnowocześniejsze rozwiązania, żeby każdemu z klientów dostarczać artykuły najwyższej klasy. Gwarantujemy, iż nasze urządzenia analityczne, spektrometry i kalorymetry cechują się dokładnością pomiarów oraz bezbłędnością. Wykorzystywane są w przemyśle wydobywczym i w czasie charakteryzacji odpadów, a także w analizie węgla i metali. W przypadku jakichkolwiek problemów z działaniem naszej aparatury analitycznej zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz przeglądy. Jeżeli chcesz poznać naszą pełną ofertę produktów, zapraszamy do wejścia na stronę internetową.

  Data opublikowania: 27 05 2014 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 4 Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny googlebot 43