Strony internetowe związane z hasłem 'sztuki':

 • Art Gallery »

  Zapraszam serdecznie na stronę galerii El-forti, gdzie można zapoznać się z moimi pracami. Oprócz malarstwa tradycyjnego (olej, akryl), które konsekwentnie udoskonalam, zajmuję się technikami szybkiego wykonywania obrazów. Sam opracowuję i wdrażam nowe techniki. W europejskich miejscowościach turystycznych, robię wystawy wraz z pokazami wykorzystania tych technik do tworzenia obrazów Inspirują mnie głównie krajobrazy górskie i nadmorskie, które spotykam na swojej twórczej drodze.
  My name is Mariusz Jedrzejczak and it is my pleasure to welcome you to my El-forti site, where you can get familiar with my works. I have dealt with painting ever since my youngest years, but it was only when I had become a resident of the city of Ventimiglia, located in the province of Liguria (Italia) that I started to approach painting professionally.

  Apart from traditional painting (oil paint, acrylic), which I have been consistently improving, I also use quick-painting techniques. I develop and implement new techniques on my own. In European tourist cities and towns I organize exhibitions combined with shows of how these techniques of creating pictures can be applied in practice. I am mainly inspired by mountain and sea landscapes, which I come across on my artistic route.

  Data opublikowania: 27 02 2014 · czytaj dalej »
 • Sztuka w firmie, sztuka w biznesie ATart »

  Galeria współpracująca z wieloma różnymi Artystami tworzącymi prawdziwe dzieła sztuki. Każdy nasz klient będzie mógł bezpośrednio na naszej stronie zakupić dzieło sztuki w zróżnicowanych cenach, zależy to wszystko od jego wymagań. Jeśli klienci nasi są wytrawnymi koneserami to mają znacznie wyższe wymagania, a jeśli ktoś chce posiadać dzieła sztuki jako obraz, który ozdobi ścianę ma możliwość zakupienie znacznie tańszych dzieł. Artyści, z którymi obecnie współpracujemy to między innymi Wiesław Fijałkowski, Jaga Karkoszka, Małgorzata Krasucka – MARGALIT. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data opublikowania: 24 03 2014 · czytaj dalej »
 • POL-ART pakowanie dzieł sztuki »

  Firma Pol Art zaprasza do korzystania ze swoich usług. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Warszawie. Od 2001 roku oferujemy: wysyłki krajowe i zagraniczne, obsługę konkursów, transport dzieł sztuki, konfekcjonowanie, mailing tradycyjny, insertowanie, wysyłki masowe, obsługę sklepów internetowych, foliowanie, pakowanie, kolportaż artykułów reklamowych. Mottem naszej firmy jest zadowolenie każdego Klienta, dlatego swoje usługi wykonujemy starannie oraz profesjonalnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobyliśmy ufność setek Klientów. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajduje się więcej wiadomości.

  Data opublikowania: 17 02 2015 · czytaj dalej »
 • Clemens Dom Aukcyjny »

  Dom Aukcyjny Clemens to nowa jakość na polskim rynku sztuki. Posiadamy nowoczesny systemem aukcji holenderskich online, w których cena wywoławcza jest obniżana co godzinę o wielkość przyjętego z góry postąpienia. Każda kolejna godzina to zysk dla kupującego w postaci niższej ceny, jaką trzeba zapłacić za dany obiekt.
  Nie pobierany żadnych opłat od kupujących. Większość domów aukcyjnych dolicza kupującym określony procent do kwoty wylicytowanej (tzw. premium). Zwykle jest to 15–30%. U nas premium wynosi 0%, a wszystkie ceny podane na aukcjach to ceny brutto.

  Data opublikowania: 21 11 2015 · czytaj dalej »
 • Dzieła sztuki na sprzedaż - Desa »

  Miłośnicy sztuki doskonale zdają sobie sprawę z tego, że uczestnictwo w aukcjach jest najlepszym sposobem na rozbudowywanie ich kolekcji. Nie każdy dom aukcyjny spełnia jednak ich oczekiwania. Na tle wielu podmiotów o takim statusie Desa Unicum wyróżnia się bardzo pozytywnie. To nie tylko jeden z najstarszych, ale i największy dom aukcyjny w Polsce. Na uwagę zasługuje przy tym zarówno profesjonalne podejście jego pracowników do każdego klienta, jak i zaangażowanie wyrażające się choćby w kilkudziesięciu aukcjach dzieł sztuki organizowanych każdego roku.

  Data opublikowania: 09 11 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny googlebot 24