Strony internetowe związane z hasłem 'szkolenie vba krakow':

  • Kurs Excel w Cognity »

    Szkolenie VBA w Excelu jest popularne wśród osób pracujących w korporacjach. Kursy VBA realizowane w Cognity są dostosowane do własnych potrzeb uczestników danego kursu. Podczas szkolenia trener prowadzi prezentację materiału oraz używa metod nauczania jak case study oraz praca warsztatowa z komputerem. W trakcie Szkoleń z VBA w Excelu Cognity umożliwia również pracę na własnych materiałach, w celu rozwikłania wybranych problemów.
    Podczas Kursu VBA w Excelu Podstawowy uczestnicy zapoznają się z podstawami tworzenia Makr, kodu VBA. Poznają podstawowe wiadomości na temat kodu VBA. Podczas kursu zostanie również omówiony wstęp do programowania. Uczestnicy spotkają się z takimi zagadnieniami jak: funkcje, operatory porównania, stałe typy danych VBA. Podczas kursu VBA zostaną przedstawione kwestie związane z instrukcjami warunkowymi i pętlami, takie jak: instrukcja warunkowa Else, For Each... In... Next.
    Dla tych, którzy mają zamiar nauczyć się obsługi MS Excel prowadzimy takie kursy jak: kurs Excel Podstawowy, Excel Średniozaawansowany, Excel Przekrojowy. Podczas kursów Excel uczestnicy kursu poznają zagadnienia powiązane z operacjami na danych: wpisywanie danych, czyszczenie formatu, seria danych rosnąca. Zaznajomią się z formatowaniem komórek, podstawowymi formułami, analizą danych.

    Data opublikowania: 12 09 2014 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 2 Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny googlebot 15