Strony internetowe związane z hasłem 'szambo':

 • Szamba betonowe Szczecin, Kołobrzeg, Koszalin, Słupsk »

  Szamba betonowe na terenie województwa zachodniopomorskiego. Jesteśmy producentem zbiorników betonowych przeznaczonych na szamba, zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę oraz wody opadowe. Nasze produkty dostarczamy do takich miast jak Szczecin, Kołobrzeg, Koszalin, Słupsk i okolice. Nasze szamba posiadają atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny, atest ITB. Oferujemy najwyższej jakości zbiorniki za przystępną cenę. Posiadane przez nasze specjalistyczne maszyny i sprzęt pozwalają nam na pełny montaż produktu: od wykopu aż po osadzenie zbiornika. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data opublikowania: 11 10 2013 · czytaj dalej »
 • Szamba betonowe »

  Od wielu lat jesteśmy czołowym producentem szamb betonowych na rynku. Nasze zbiorniki wykonane są z materiałów najwyższej jakości,
  które sprzedajemy na terenie całego kraju! Posiadamy szeroki wybór zbiorników począwszy od zbiorników jednokomorowych wylewanych monolitycznie
  kończąc na zbiornikach wielokomorowych łączonych. Oferowany przez nas transport łączony sprawia, że nasze szamba dostarczane są w krótkim czasie
  w bardzo atrakcyjnej cenie. Każdy klient podczas montażu otrzymuje atest mówiący o szczelności danego zbiornika.

  Data opublikowania: 08 02 2014 · czytaj dalej »
 • Domy, Projekty - Trójmiasto, woj. pomorskie »

  Przygotowujesz Inwestycję na ternie Trójmiasta lub okolic?
  Zajrzyj na stronię dom-projekty. pl tam otrzymasz Bezpłatną Ofertę i wiedzę dla każdej Inwestycji.

  http://dom-projekty.pl/adaptacja-projektu-gotowe-domy-117

  Kupiłeś projekt gotowy, chcesz gwarancji pozwolenia na budowę. Adaptujemy Projekty Gotowe z przyłączami. Mamy jedną cenę na Projekt Adaptacji, bez ukrytych i dodatkowych kosztów jak szambo czy przyłącze przyłącza.

  Przewidujesz duże zmiany w projekcie gotowym? U nas otrzymasz zmiany w jednej cenie, razem z przyłączami.
  W wypadku dużych ilości zmian razimy zamówić projekt indywidualny którego koszt będzie 20% wyższy jeżeli będzie zamówiony z Adaptacją.

  http://dom-projekty.pl/aranzacja-projekty-wnetrz-biur-120

  Potrzebujesz projektanta wnętrz, dekoratora?
  Tu znajdziesz projektanta wnętrz, który bezpośrednio z Tobą będzie projektował i wybierał rozwiązania.
  U nas otrzymasz kompleksową Usługę także z Projektem Krajobrazu, Zieleni Twojego Ogrodu.

  Wyślij Dane Inwestycji, a otrzymasz Bezpłatne Oferty i Analizy Planu Miejscowego.

  Działamy na terenie Gdańska, Gdyni, Wejherowa, Tczewa, Kartuz, Rumi woj. pomorskie.

  ✉ biuro@dom-projekty.pl ✉

  ☎ 501 799 240 ☎

  Data opublikowania: 09 04 2014 · czytaj dalej »
 • Szamba betonowe Bydgoszcz Poznań Toruń »

  Szamba betonowe z atestem higienicznym. Specjalizujemy się w produkcji i montażu zbiorników betonowych z przeznaczeniem na szambo betonowe. Dzięki posiadanej przez nas bazie sprzętowej montujemy również pełnobiologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków. Nasze prace wykonujemy na terenie Bydgoszczy i okolic. Oferujemy Państwu również możliwość dowozu zbiornika na terenie całego kraju. Oferowane przez nas zbiorniki betonowe na szambo posiadają pełną dokumentację techniczną oraz deklarację zgodności. Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań aby przybliżyć Państwu oferowane przez nas produkty.

  Data opublikowania: 16 06 2015 · czytaj dalej »
 • Szamba »

  Producent zbiorników betonowych na szamba - działamy we wszystkich miejscowościach w Polsce, wpisując szamba betonowe Warszawa też nas znajdziesz, zajmujemy się nie tylko produkcją szamb, mamy w ofercie również kanały samochodowe i studnie wodomierzowe. Każdy zbiornik posiada tzw. przejście szczelne, kup zbiornik już teraz - wejdź na stronę i wypełnij odnośnik. Nasza strona jest liderem na rynku w Polsce i na słowacji, czasem też uda nam się pojechać do Czech, z Litwy często dzwonią ale tam raczej nie wjeżdżamy szkoda nam płaci mafi policyjnej - jak nie mafia mafia to mafia policja. Całe szczęście że w Polsce jest co robić - sprawdź jakie szambo wybrać. Nasze szamba posiadają różne pojemności, 10m3, 20m3.. Oczywiście mamy wszystko od 1 do 20, po jednym m3 w górę, kanały samochodowe również mamy w 3 długościach 3m, 4m, i 5, 5m długości, studnie wodomierzowe o różnych wymiarach i wysokościach, i nie długo również HIT, piwnica ogrodowa która będzie miała półokrągłe sklepienie.

  Data opublikowania: 12 03 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 29 Odwiedziny googlebot 20