Strony internetowe związane z hasłem 'szafki bhp':

 • Nikodem Warszawa – szafki ubraniowe metalowe »

  Zaopatrujemy firmy, szkoły oraz obiekty sportowe w szafki metalowe a w szczególności w szafki ubraniowe bhp oraz w szafy skrytkowe. Na naszej stronie znajdziecie kilkanaście modeli szafek ubraniowych oraz szafki skrytkowe. Do szatni pracowniczych mamy szafki ubraniowe z pionową przegrodą w komorze ubraniowej oraz szafki bez przegrody. Oba rodzaje szaf produkujemy w wersji jedno, dwu i trze drzwiowej. Do szatni szkolnych mamy szafki szkolne. Dla młodszych klas mamy szafki ubraniowe o wysokości 1350 i 1500 mm a dla klas starszych szafy o standardowej wysokości 1800 mm. Najlepszą propozycją do szatni szkolnych są szafki ubraniowe skrytkowe oraz szafy typu L. Bardzo ważną cechą tych dwóch modeli szaf jest to, że na tej samej powierzchni pomieszczeń szatniowych można urządzić szatnię dla dwukrotnie większej liczby osób. Do wszystkich modeli szaf oferujemy nóżki, podstawy z ławką, skośne daszki oraz zamki na kłódkę i na monetę. Warto tutaj nadmienić, że szafy ubraniowe skrytkowe, które proponujemy do szatni szkolnych mają dwa schowki w pionie i są wyposażone ( każdy schowek) w drążek z haczykami na ubrania. Tutaj znajdziesz szafki ubraniowe bhp. Nasza oferta szaf skrytkowych jest znacznie bogatsza. Produkujemy również szafy skrytkowe z 3, 4, 5 i 6-cioma schowkami w jednej kolumnie posiadające jedną, dwie, trzy lub cztery kolumny schowków. Najwięcej schowków, bo aż 24, ma szafa skrytkowa z 6-cioma schowkami w jednej kolumnie posiadająca 4 kolumny.

  Data opublikowania: 16 08 2014 · czytaj dalej »
 • Metalica – szafki ubraniowe metalowe »

  Zajmujemy się sprzedażą metalowych mebli. Wyposażamy w szafki ubraniowe bhp pomieszczenia zaplecza socjalnego w zakładach pracy, szatnie szkolne oraz szatnie sportowe. Ponadto posiadamy w ofercie metalowe szafy aktowe, szafy kartotekowe, regały magazynowe i do archiwum. Do szatni pracowniczych mamy kilkanaście modeli szaf ubraniowych. Dla pracowników, których odzież robocza może być mocno zabrudzona proponujemy szafki bhp z pionową przegrodą w komorze ubraniowej służącą do oddzielenia odzieży roboczej pracownika od odzieży osobistej. Oczywiście mamy w ofercie również szafki ubraniowe bez przegrody. Do szaf ubraniowych proponujemy wyposażenie dodatkowe takie jak: podstawy z ławką stałą lub wsuwaną pod szafę, skośne daszki, nóżki z regulacją umożliwiające wypoziomowanie szafy, zamki na kłódkę. Drugą grupą szaf są szafy skrytkowe. Znajdziecie u nas 56 modeli szaf skrytkowych. Różnią się one ilością i wielkością skrytek. Mamy w ofercie 14 modeli szaf z dwoma skrytkami w pionie ( 1, 2, 3, 4 kolumny skrytek w szafie, na nóżkach lub bez, szerokość skrytki 30 cm lub 40 cm) oraz analogicznie po 14 modeli z 3, 4 i 5 skrytkami w pionie. Szafy skrytkowe z 2 skrytkami w pionie wyposażone są w drążek z haczykami (każdy schowek) oraz samoprzylepny plastikowy wizytownik. Pełny opis, wymiary oraz dane techniczne szaf skrytkowych znajdziesz tutaj.

  Data opublikowania: 25 08 2014 · czytaj dalej »
 • Asmet Konsorcjum - szafy grzewcze i nierdzewne »

  Jeżeli planują Państwo w najbliższym czasie kupić porządne szafki nierdzewne, które będą wam sprawnie służyć przez wiele długich lat użytkowania, to jak najszybciej zapoznajcie się z naszą ofertą sprzedażową. Możemy pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze zachwalają nasze szafki grzewcze i polecają je swoim znajomym. Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu i zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu sprzęt gastronomiczny z najwyższej półki, który sprawdzi się nawet w najtrudniejszych zadaniach. Dzięki naszym szafkom nierdzewnym prześcigną Państwo swoich dotychczasowych konkurentów. Oferujemy najlepsze ceny na rynku, fachowe doradztwo i błyskawiczną dostawę na terenie całego kraju.

  Data opublikowania: 28 10 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 4 Odwiedziny yahoo 28 Odwiedziny ia_archiver 1 Odwiedziny googlebot 17