Strony internetowe związane z hasłem 'systemy IT':

 • IT SERWIS »

  Posiadająca swoją siedzibę w Szczecinie firma IT Serwis zaprasza Państwa do zapoznania się ze swoją propozycją. Od 2001 roku proponujemy serwis i sprzedaż sprzętu komputerowego. Posiadamy biura regionalne w Toruniu, Łodzi, Trójmieście, Katowicach oraz Krakowie. Polecamy: pamięci masowe, serwery, bezpieczeństwo danych, komputery, sprzęt sieciowy, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne. Dobra komunikacja to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie albo mailowo. Szczegółowe wiadomości na temat firmy i jej propozycji znajdują się na naszej stronie internetowej.

  Data opublikowania: 02 03 2015 · czytaj dalej »
 • Porady dotczące systemów IT »

  Jesteśmy autorem nowatorskiego i zaawansowanego oprogramowania IT. FlexiSolutions sp. z o. o Sp. k. oferuje znacznie więcej niż dostępne na rynku systemy klasy Business Intelligence (BI) - FlexiReporting pozwala stworzyć kompleksowy model budżetowania i prognozowania odpowiadający w pełni logice biznesowej działania firmy. System FlexiReporting w pełni automatyzuje raportowanie zarządcze i finansowe firmy. Inteligentne rozwiązania IT zwiększające efektywność Twojej firmy. Dowiedz się więcej na naszej stronie http://flexisolutions. pl/

  Data opublikowania: 05 09 2018 · czytaj dalej »
 • Agat IT - automatyka przemysłowa, programowanie w IT »

  Oferujemy usługi związane z automatyką, programowaniem i integracją. Świadczymy doradztwo z zakresu wdrażania, integrowania systemów automatyki z systemami IT. Oferujemy również kompleksowe wdrażanie systemów wizyjnych, w tym kamer, systemów monitoringu i sterowania. Głównym atutem naszej działalności jest praca zgodnie z najnowszymi trendami, do których dostosowujemy swoje rozwiązania programistyczne. Ponadto szeroka oferta pracy w różnych środowiskach i systemach pozwala dokonywać wzorowych integracji. Naszą codziennością jest wytężona praca i konsultacje z klientem. Prowadzimy usługi dla dużych firm i korporacji, a także dla niewielkich przedsiębiorstw potrzebujących rozwiązań dedykowanych. Osobną usługą są poprawki oraz serwis wdrożeniowy. Zawdzięczamy to korzystaniu z zaawansowanej technologii, jak dogłębnym rozmowom z klientami.
  Aby poznać szczegóły z zakresu programowania zapraszamy na stronę: programowanie

  Zapraszamy do kontaktu aby omówić potencjalne zlecenie.

  Data opublikowania: 15 07 2019 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 3 Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny googlebot 23