Strony internetowe związane z hasłem 'system':

1 · 2 · następna strona »
 • GEFOS® POLSKA Sp. z o.o. »

  GEFOS® POLSKA Sp. z o.o. jest spółką zależną czeskiej firmy GEFOS® a.s. (spółka akcyjna), która w Republice Czeskiej jest jedną z największych i najlepiej funkcjonujących firm w branży geodezyjnej, biorąc pod uwagę zarówno ilość zatrudnianych pracowników, jak i roczne obroty firmy. Główna siedziba firmy znajduje się w Pradze, a w całym kraju funkcjonuje 15 oddziałów firmy.

  GEFOS® POLSKA Sp. z o.o. stanowi część GRUPY GEFOS® w skład której wchodzą:

  - GEFOS® a.s.
  - GEFOS® SLOVAKIA, s.r.o.
  - GEFOS-TRADE, s.r.o.

  GEFOS® POLSKA Sp. z o.o. została założona 10 września 2008 r. Wykorzystując najnowsze urządzenia i technologie w dziedzinie geodezji i fotogrametrii jednego z czołowych producentów sprzętu geodezyjnego: Leica Geosystems A.G., specjalizuje się w pomiarach inżynieryjnych związanych z geodezyjną obsługą realizacji inwestycji.

  Zakresy prac i usług:
  - Geodezja inżynieryjna
  - Numeryczne mapy zasadnicze
  - Ewidencja gruntów i budynków (Kataster)
  - Geodezyjna Ewidencja Sieci Uzbrojenia Terenu (GESUT)
  - Skanning laserowy
  - Geograficzne systemy informacyjne

  Data opublikowania: 16 02 2013 · czytaj dalej »
 • Minecraft »

  Welcome to the Minecraft Blocks website! In our website you will find everything, which you need for the game phenomena of last years – Minecraft. You will find your place in our website wherever you are a Minecraft dedicated skilled, experienced player or you are just starting your adventure with the Minecraft game. You can find here Minecraft skins, Minecraft servers, Minecraft download, Minecraft wallpapers or Minecraft screenshots In our website you will find Minecraft client free for download. You also find here all information you need to start playing the Minecraft games – including: Minecraft system requirements or Minecraft absolute beginners guide as well as more advanced Minecraft guides and tutorials which will be needed for all of your Minecraft playing activities, for example crafting tutorial or Minecraft items guide. You can also find here a lots of stuff for Minecraft download, like for example Minecraft skins or texture packs. You can also upgrade your desktop with nice Minecraft wallpapers HD. Upgrade and personalize your Minecraft game with our Minecraft mods for free download or custom players’ Minecraft saves. This all and many more you will find in our Minecraft Blocks website. Enjoy!

  Data opublikowania: 06 09 2013 · czytaj dalej »
 • Barieroporęcz i poręcz ochronna zaprasza Remtor. »

  Firma Remtor świadczy usługi związane z obróbką metali. Zajmujemy się produkcją wszelkiego rodzaju barier. W naszej ofercie znajdą Państwo barieroporęcz, bariery rurowe a także poręcz ochronną. Produkty naszej firmy wytworzono z najwyższej jakości atestowanych materiałów. Wykonujemy usługi na terenie całej Polski jak również na terenie Państw europejskich. Zachęcamy do zapoznania się z korzystnymi warunkami naszej oferty. Nasza strona internetowa prezentuje informacje dotyczące naszych dotychczasowych realizacji.

  Data opublikowania: 29 01 2014 · czytaj dalej »
 • Program crm »

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, która prezentuje profesjonalny, bogaty funkcjonalnie, dostępny przez przeglądarkę system CRM, gotowy na indywidualną konfigurację zgodnie z wymaganiami Twojej organizacji. Dzięki temu, że jest to program hostowany, może zostać uruchomiony w krótkim czasie, bez potrzeby inwestowania w sprzęt, infrastrukturę i dodatkowe licencje na oprogramowanie systemowe. Gwarantujemy najwyższej jakości usługi – posiadamy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu naszego systemu. Zapraszamy.

  Data opublikowania: 10 04 2014 · czytaj dalej »
 • Rozliczanie produkcji szybko i łatwo dzięki systemom AutoID »

  Rozliczanie kosztów produkcji czy zleceń produkcyjnych to skomplikowany proces, który wymaga analizy wielu czynników. Firma AutoID opracowała system, który pomaga w łatwy i przystępny sposób rozliczyć koszty produkcji, a co za tym idzie pomaga zautomatyzować cały proces produkcyjny. Dzięki systemowi AutoID w szybkim czasie uzyskają Państwo informacje o ilości wyprodukowanych produktów, czasie pracy na maszynie, jednostkowym koszcie produktu i wielu innych czynnikach. Zapraszamy serdecznie do współpracy - chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

  Data opublikowania: 25 07 2014 · czytaj dalej »
 • Backup system StorageCraft »

  Firma StorageCraft to dystrybutor rozwiązań do backupu plików, które skutecznie chronią przed ich całkowita utratą. Wachlarz oprogramowania ShadowProtect to ogrom rozwiązań pozwalających nie tylko na wykonanie backup systemu, jak i natychmiastowe przywracanie danych po ewentualnej utracie danych z dysku. Technologię wykorzystywaną przez recovery backup StorageCraft wyróżnia zwłaszcza możliwość odzyskania całej skopiowanej części dysku na niezależnym komputerze. StorageCraft wszystkim swoim klientom oferuje również obsługę posprzedażową oraz wsparcie techniczne przy instalowaniu oraz codziennym korzystaniu z oprogramowania. Rozwiązanie do backupu ShadowProtect Server to nietuzinkowe oprogramowanie, które w zależności od wymogów użytkownika dostarcza mu wskazane funkcje. Serwis www. stc-polska. pl zawiera pełną ofertę oraz opis wszystkich wykorzystywanych technologii do tworzenia kopii zapasowej danych.

  Data opublikowania: 06 08 2014 · czytaj dalej »
 • Loyals.pl - system lojalnościowy »

  Nasz system redefiniuje pojęcie lojalności oraz programów partnerskich. Nasza aplikacja pozwala na wielowymiarowe zarządzanie lojalnością klienta niezależnie od tego czy chcesz wynagradzać aktywności zakupowe klienta, czy może jego akcje prowadzące do promocji Twojej marki w social media. Dzięki otwartej architekturze będziesz mógł za pomocą intuicyjnego konfiguratora stworzyć program lojalnościowy na miarę swoich potrzeb. Nasz system pozwala na prostą konfigurację i obsługę programu lojalnościowego dla Twojej firmy. Dzięki naszemu oprogramowaniu stworzysz platformę partnerską zachowując jej look and feel swojej marki.

  Data opublikowania: 07 08 2014 · czytaj dalej »
 • Tarasy z drewna polimerowego dzięki DM-system »

  DM-system, czyli drewno w technologii polimerowej. Drewno polimerowe to nowoczesny i niezwykle trwały materiał, który swoim pięknym wyglądem będzie cieszyć użytkowników przez długie lata. Idealnie nadaje się do zastosowania na tarasach, balkonach, płotach i ogrodzeniach. Nie odkształca się, jest odporne na promienie UV, deszcz a nawet mróz. Jest antygrzybiczy i łatwy w utrzymaniu czystości. Nie wymaga konserwacji i w 100% nadaje się do recyklingu. Po więcej informacji zapraszamy na stronę: dm-system. pl!

  Data opublikowania: 15 09 2014 · czytaj dalej »
 • Bauwer sp. z o.o. »

  Czym zajmuje się nasza firma? Jest to przedsiębiorstwo produkcyjne i sprzedażowe, oferujące na masową skalę takie produkty jak wermikulit, płyty wermikulitowe oraz perlit. Zastosowanie te wyroby mają głównie w budownictwie przemysłowym i rolnictwie. Firma również wdraża swój system izolacji kominków oraz opracowuje nowoczesne tynki i zaprawy termoizolacyjne. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Zaczernie niedaleko Rzeszowa. Jest to lider w branży w swoim regionie. Mamy mnóstwo zadowolonych klientów.

  Data opublikowania: 03 10 2014 · czytaj dalej »
 • Navireo - system ERP do zarządzania »

  Navireo to zintegrowany system klasy ERP do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem. System usprawnia pracę w praktycznie wszystkich obszarach działania przedsiębiorstwa, m. in w zakresie sprzedaży, zakupów, gospodarki magazynowej, zamówień, relacji z klientami, rozrachunków z kontrahentami, prowadzenia księga handlowych, deklaracji i sprawozdań oraz kadr i płac. Program posiada opinie o innowacyjności i dzięki temu przy zakupie można skorzystać z ulgi technologicznej na zakup nowego oprogramowania.

  Data opublikowania: 22 10 2014 · czytaj dalej »
1 · 2 · następna strona »

Odwiedziny yandex 2 Odwiedziny yahoo 36 Odwiedziny googlebot 29