Strony internetowe związane z hasłem 'stres':

 • Www.centrumben.pl »

  Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich bliskich potrzebujecie pomocy psychologa lub psychiatry, postaw na nowoczesne Centrum Psychoterapii BEN-MED, które od ponad dwudziestu lat zapewnia wsparcie na tej niwie dla pacjentów z Mazowsza i okolic. Zapewniamy kompleksową pomoc – terapię indywidualną, a także grupową i terapie rodzinne, czy par prowadzone przez najlepszych specjalistów w stolicy i nie tylko. Pomagamy w leczeniu: uzależnień, depresji, nerwicy, stresu pourazowego, jak również prowadzimy coaching zawodowy i związany z życiem osobistym, pomagamy przy wypaleniu zawodowym, prowadzimy terapie par, terapie rodzinne – pomagając zarówno dzieciom, jak i dorosłym i wiele więcej. Wybierając naszą pomoc, masz pewność, że zajmiemy się Tobą kompleksowo, zapewniając jednocześnie pełną dyskrecję i więcej. Sprawdź szczegóły!

  Data opublikowania: 03 11 2014 · czytaj dalej »
 • Zmiennicy »

  Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce zajmującą się szkoleniami dla firm, która wykorzystuje najnowszą wiedzę z obszaru inteligencji emocjonalnej, technik Mindfulness oraz neuropsychologii.  Obszary działania:

  Redukcja stresu
  Stres jest nieodłączną częścią naszego życia zawodowego. Nie jesteśmy w stanie wyeliminować go z naszego życia, ale możemy spróbować go oswoić. W naszych szkoleniach uczymy jak lepiej radzić sobie ze stresem wykorzystując metody Mindfulness. Mindfulness lub praktyki Mindfulness nazywane są po polsku praktykami uważności. Praktyka uważności pomaga zredukować negatywne efekty stresu oraz uczy rozwijać nowe sposoby reagowania na sytuację stresową.

  Inteligencja emocjonalna
  Racjonalna inteligencja, której używamy do rozwiązywania problemów, nie wystarcza do bycia efektywnym we współczesnej pracy. Inteligencja (IQ) może nam pomóc znaleźć nową pracę, ale aby być w niej wydajnym potrzebujemy inteligencji emocjonalnej (EQ). Inteligencja emocjonalna pozwala nam być bardziej świadomymi swoich własnych stanów emocjonalnych oraz tego jak odbierają nas inni. Przez rozwijanie inteligencji emocjonalnej jesteśmy w stanie być bardziej otwartymi na ich potrzeby. W swoich szkoleniach wykorzystujemy wiedzę z badań Daniela Golemana oraz innych badaczy inteligencji emocjonalnej, podbudowane doświadczeniami z takich firm jak Google czy Intel.

  Komunikacja
  Żadna firma i żaden zespół nie może istnieć bez efektywnej komunikacji. Niezależnie od tego czy zarządzamy grupą ludzi, czy zajmu- jemy samodzielne stanowisko, nasz sukces, sukces naszego zespołu i całej firmy zależy od
  Korzyści z naszych szkoleń
  umiejętności komunikacyjnych. W naszych szkoleniach, w zależności od potrzeb klienta, uczymy bardziej empatycznej i autentycznej komunikacji wykorzystując m. in. metodo- logię “Crucial Conversation”, Non Violence Communication”, “ACT” oraz rozwiązania z obszaru business lean i agile.

  Data opublikowania: 10 12 2014 · czytaj dalej »
 • Dom Rozwoju - psychoterapia warszawa »

  Dom Rozwoju to poradnia psychologiczna na Mokotowie. W katalogu naszych usług znajdują się:
  - przyjazne konsultacje psychologiczne
  - profesjonalna psychoterapia dla dzieci i dorosłych
  - coaching zawodowy i życiowy
  - autorskie warsztaty i szkolenia.

  Nasi pracownicy to najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Psycholog, psycholog dziecięcy, psychoterapeuta, coach, coach zdrowia, szkoleniowiec.

  Ponadto znajduje się u nas przytulna kawiarnia oraz czytelnia psychologiczna.

  Wśród naszych autorskich programów szkoleniowych znajdują się:
  Warszawskie Śniadania Psychologiczne dla osób pragnących zadbać o swoje emocje czy lepiej komunikować się ze swoim środowiskiem.
  Psychologiczna Szkoła Rodzenia dla przyszłych mam, które pragną lepiej poznać ciąże i mechanizmy nią rządzące oraz dowiedzieć się jak zbudować bezpieczną więź ze swoim dzieckiem. A to wszystko w duchu rodzicielstwa bliskości, porozumienia bez przemocy (NVC) i filozofii Jespera Juula.

  Prowadzimy również seminaria dla rodziców chcących rozwijać się w swoim rodzicielstwie. Nasze seminaria oparte są o filozofię znanego Duńskiego filozofa Jespera Juula.

  Data opublikowania: 03 04 2018 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 31 Odwiedziny googlebot 39