Strony internetowe związane z hasłem 'stopy':

 • MBO-HUTMEN SP. Z O.O. spoiwa cynowe »

  Proponujemy Państwu zakup wysokiej jakości stopów metali białych i materiałów lutowniczych od firmy MBO-HUTMEN z siedzibą we Wrocławiu. Wśród dostępnych u nas wyrobów znajdują się: spoiwa lutownicze w postaci prętów oraz gąsek, druty lutownicze, pasty lutownicze, topniki w płynie i żelu, a ponadto stopy odlewnicze i drukarskie. To wyroby testowane, spełniające międzynarodowe standardy produkcji, wyróżnione certyfikatami potwierdzającymi ich wysoką jakość. Oferujemy profesjonalną pomoc przy wyborze produktów o odpowiadających Państwu parametrach technicznych i terminową realizację zamówień. Pełną ofertę naszej firmy znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 31 01 2014 · czytaj dalej »
 • Profile aluminiowe - PKMET »

  Ostatnimi czasy wiele się mówi o tym, jak duży wpływ na prawidłową konstrukcję mieszkań mają pręty aluminiowe. Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, bowiem pod uwagę trzeba brać także inne elementy niezbędne do zabudowy, jak choćby stopy aluminiowe. Wszystkie czynniki trzeba mimo wszystko umieć odpowiednio połączyć, a taką możliwość stwarzają nam taśmy aluminiowe - w dodatku ich używanie nie należy do zadań trudnych, a satysfakcja płynąca z samodzielnie wykonanej pracy jest ogromna - potwierdzi to każdy budowniczy.

  Data opublikowania: 14 02 2014 · czytaj dalej »
 • PODOLOGY Specjalistyczna Pielęgnacja Stóp »


  Strona firmowa firmy PODOLOGY zajmjącej się rozwiązywaniem problemów podologicznych, czyli problemów stóp. Na stronie artykuły o powyższej tematyce, oferta zabiegów oraz kontakt do firmy.

  Zabiegi wykonywane są na terenie Bydgoszczy i okolic po uprzednim umówieniu się.

  Zagadnienia o jakich można m. in. przeczytać na stronie:
  - rekonstrukcja płytki paznokciowej - co można zrobić kiedy paznokieć uległ uszkodzeniu,
  - usunięciu modzela i/lub odcisku - bolesna dolegliwość, a można takowe usunąć bezboleśnie i bezinwazyjnie
  - założeniu klamry drutowej typu VHO Osthold - na wrastający paznokieć, w celu wymuszenia prawidłowego rośnięcia paznokcia oraz zredukowania stanu zapalnego

  Proszę o kontakt za pomocą załączonego numeru telefonu, emaila lub portalu społecznościowego (facebook i google+), linki poniżej:
  Google+
  Facebook

  Każdy problem ze stopami da się rozwiązać, zadzwoń i dowiedz się jak mogę Ci pomóc!

  Data opublikowania: 03 07 2015 · czytaj dalej »
 • Prywatna klinika ortopedyczna Trigonorthopedia zaprasza »

  Czy znacie Państwo prywatną klinikę ortopedyczną „Trigon Orthopedia”? Jeśli nie – zapraszamy do naszej siedziby na warszawskim Ursynowie, przy ulicy Dereniowej 2c. Specjalizujemy się w zabiegach chirurgii kostnej. Po przeprowadzeniu szczegółowych badań, stosujemy najodpowiedniejsze, dla danego pacjenta, sposoby leczenia, włączając w to zabiegi chirurgiczne. Polecamy nowatorskie zabiegi takie, jak: orthokine i kriolezja. Wśród możliwych do wykonania u nas zabiegów chirurgicznych, można wymienić:
  - wydłużanie kończyn,
  - wstawianie endoprotezy stawu (kolanowego, biodrowego, ramiennego, skokowego czy śródstopno-palcowego),
  - operacja kolana
  - operacja stóp (w tym haluksów),
  - operacja stawu skokowego.
  Zabiegi wykonują u nas najlepsi fachowcy w swoich specjalnościach. Jak mówi właściciel i szef Kliniki – to sami mistrzowie.
  Adres internetowy kliniki Trigon Orthopedia: http://trigonorthopedia. pl.

  Data opublikowania: 23 08 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 37 Odwiedziny googlebot 17