Strony internetowe związane z hasłem 'sprzątanie warszawa':

 • Firmy sprzątające Warszawa »

  Nie masz czasu na porządki? Koniecznie skontaktuj się z nami! Kompleksowo posprzątamy Twój dom, usuniemy wszelkie zabrudzenia, zdezynfekujemy łazienkę i kuchnię, wyprasujemy ubrania, pozmywamy naczynia, podlejemy kwiaty, odkurzymy, profesjonalnie wymyjemy futryny, listwy, okna i drzwi, a nawet wyprowadzimy psa! Współpracując z naszą firmą Propose Home nie musisz się martwić, że nie zdążysz czegoś zrobić! Wiemy, że ciężko pracujesz, dlatego oferujemy nowoczesne, kompleksowe usługi, które zadbają o wiele Twoich potrzeb! Zapraszamy do współpracy!

  Data opublikowania: 09 05 2014 · czytaj dalej »
 • ALL-CLEAN - Sprzątanie biur Warszawa »

  Czystość powinna być utrzymywana nie tylko w mieszkaniach i domach, ale także w częściach wspólnych budynków, czyli na klatkach schodowych, w piwnicach i innych wspólnych pomieszczeniach. Nie zawsze jest to jednak jasne, kto powinien o to dbać. Można w takiej sytuacji zdecydować się na skorzystanie z oferty profesjonalnej firmy sprzątającej, jaką chociażby jest All-clean. W swojej bardzo bogatej ofercie firma posiada również taki składnik jak sprzątanie osiedli. Mamy tutaj wyszczególnione takie pozycje jak czyszczenia klatek schodowych, balustrad, drzwi wejściowych, gablot ogłoszeniowych oraz wszelkiego typu innych elementach wymagających utrzymania ich w czystości. Warto bliżej zapoznać się zatem z ofertą All-clean.

  Data opublikowania: 20 04 2015 · czytaj dalej »
 • Usługi sprzątające - Chmielewski Warszawa »

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy sprzątającej z Warszawy - Chmielewski. Firma ta specjalnie dla Państwa świadczy profesjonalne usługi sprzątające na terenie Warszawy. Kompleksowe usługi - tylko z firmą Usługi sprzątające Chmielewski.
  Mamy zaszczyt zaoferować Państwu kompleksowe usługi związane ze sprzątaniem klatek schodowych, biur, terenu na zewnątrz bloku, osiedli, pielęgnacją zieleni, koszeniem trawników, odśnieżaniem na terenie Warszawy, Ząbek, Marek, Kobyłki. Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej szczegółowych informacji o firmie sprzątającej najtaniej (oferta, cennik) to prosimy o skontaktowanie się z naszym konsultantem, który odpowie na Państwa pytania pod numerem telefonu: (+48) 601 470 908, a także mailowo: rafalchmielewski80@gmail.com Informacje te znajdują się również na naszej stronie internetowej:
  http://www. sprzatanie-warszawa. net Serdecznie zapraszamy!

  Data opublikowania: 18 08 2015 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 39 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny ia_archiver 1 Odwiedziny googlebot 15