Strony internetowe związane z hasłem 'sprzątanie biur':

 • Środki czystości »

  Sprzątanie biur, szkół, urzędów, placówek medycznych bądź też supermarketów - te i szereg innych usług znajdą Państwo w ofercie firmy TUDEN z siedzibą w Toruniu. Wszystkie zamówienia realizujemy kompleksowo, z nastawieniem na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Troszczymy się o utrzymanie czystości, a także zagwarantowanie profesjonalnych szkoleń, w tym dedykowanych pracownikom porządkowym, a także kuchennym i administratorom budynków. W dodatku zapewniamy wykonawstwo zamówień na bazie krótkoterminowych umów, w tym czyszczenie elewacji szklanych. Prowadzimy sprzedaż środków czyszczących oraz przeznaczonych do tego maszyn i urządzeń z zapewnieniem ich serwisu gwarancyjnego, a na domiar tego pogwarancyjnego. Szczegółowe wiadomości o naszej działalności znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

  Data opublikowania: 07 03 2014 · czytaj dalej »
 • ALL-CLEAN - Sprzątanie biur Warszawa »

  Czystość powinna być utrzymywana nie tylko w mieszkaniach i domach, ale także w częściach wspólnych budynków, czyli na klatkach schodowych, w piwnicach i innych wspólnych pomieszczeniach. Nie zawsze jest to jednak jasne, kto powinien o to dbać. Można w takiej sytuacji zdecydować się na skorzystanie z oferty profesjonalnej firmy sprzątającej, jaką chociażby jest All-clean. W swojej bardzo bogatej ofercie firma posiada również taki składnik jak sprzątanie osiedli. Mamy tutaj wyszczególnione takie pozycje jak czyszczenia klatek schodowych, balustrad, drzwi wejściowych, gablot ogłoszeniowych oraz wszelkiego typu innych elementach wymagających utrzymania ich w czystości. Warto bliżej zapoznać się zatem z ofertą All-clean.

  Data opublikowania: 20 04 2015 · czytaj dalej »
 • Usługi sprzątające - Chmielewski Warszawa »

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy sprzątającej z Warszawy - Chmielewski. Firma ta specjalnie dla Państwa świadczy profesjonalne usługi sprzątające na terenie Warszawy. Kompleksowe usługi - tylko z firmą Usługi sprzątające Chmielewski.
  Mamy zaszczyt zaoferować Państwu kompleksowe usługi związane ze sprzątaniem klatek schodowych, biur, terenu na zewnątrz bloku, osiedli, pielęgnacją zieleni, koszeniem trawników, odśnieżaniem na terenie Warszawy, Ząbek, Marek, Kobyłki. Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej szczegółowych informacji o firmie sprzątającej najtaniej (oferta, cennik) to prosimy o skontaktowanie się z naszym konsultantem, który odpowie na Państwa pytania pod numerem telefonu: (+48) 601 470 908, a także mailowo: rafalchmielewski80@gmail.com Informacje te znajdują się również na naszej stronie internetowej:
  http://www. sprzatanie-warszawa. net Serdecznie zapraszamy!

  Data opublikowania: 18 08 2015 · czytaj dalej »
 • Czyszczenie wykładzin Szczecin »

  Posiadanie firmy zajmującej się rzeczami takimi jak np usługi porządkowe, wymaga od nas też jak się okazuje posiadania stosownego poziomu wiedzy. Taka firma sprzątająca szczecin musi świadczyć profesjonalne usługi. W innym razie z całą pewnością nie będzie w stanie nic na tym zyskać. Wiele osób mogłoby twierdzić, że wszak sprzątanie lub utrzymywanie w porządku ogrodu nie wymaga niczego aczkolwiek tak naprawdę sytuacja jest po prostu całkiem inna. Czasem starczy tylko bardzo z uwagą się nad tym zastanowić, bo naprawdę, jeśli nasze firma nie będzie posiało dość wyposażonej i wykwalifikowanej kadry z całą pewnością klienci się zorientują. Co prawda sprzątanie domów oraz mycie okien szczecin to nie aż tak trudna sztuka aczkolwiek wymaga od nas obranie określonego sposobu porządkowania i sprzątania i posiadania odpowiednich sprzętów, jakie nie tylko ułatwią, ale też przyspieszą naszą pracę. Jest to naprawdę sprawa po prostu szalenie ważna i nie można o niej w jakikolwiek sposób zapominać. Co prawda czasem się to zdarza aczkolwiek są to tylko sporadyczne przypadki?

  Data opublikowania: 17 09 2015 · czytaj dalej »
 • Sprzątanie biur Wrocław - prestigoclean.pl »

  Prestigo Clean to firma zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem mieszkań i biur. Jeśli nie masz czasu żeby zrobić to samemu lub nie lubisz się tym zajmować to zleć to nam! Od wielu lat zaświadczamy tego typu usługi dzięki czemu działamy sprawnie, dokładnie i tanio. Główne obszary działania przedsiębiorstwa to województwo dolnośląskie. Oprócz klasycznego sprzątania proponujemy także pranie dywanów czy mycie kostki brukowej. Jeżeli jesteś zainteresowany sprzątaniem mieszkania lub biura to zgłoś się do nas, a my dokonamy darmowej wyceny. Więcej szczegółów na temat naszej oferty znajdziesz na stronie internetowej prestigoclean. pl - zapraszamy!

  Data opublikowania: 19 07 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 2 Odwiedziny yahoo 52 Odwiedziny googlebot 32