Strony internetowe związane z hasłem 'software':

 • Techvortal - portal technologiczny »

  Forum technologiczne dla pasjonatów wszystkich najnowszych i tych niekoniecznie najnowszych technologii... Od XT do Ivy Bridge, od CP/M do Windows 8. Testujemy technologie o których jeszcze nikt nie słyszał i odkurzamy te już dawno zapomniane. Nasze forum istnieje z krótkimi przerwami od 2008 roku. Jesteśmy pasjonatami, technologia jest naszym stylem życia, naszym sposobem wyrażania siebie. Kochamy zapach palonej elektroniki o poranku i OC do granic możliwości. Wyrecytujemy bez zająknięcia, od tyłu, na jednej nodze i po mongolsku wszystkie nazwy kodowe procesorów intela i AMD od początku tego wieku i wszystkie numery buildów Longhorna, Visty, Windowsa 7 i 8. Prócz IT interesujemy się jeszcze technologiami RTV, lubymy dobrą muzykę (dlatego założyliśmy radio internetowe), mamy świetną zgraną i dobrze rozumiejącą się społeczność. Patrzymy z nadzieją w przyszłość i z sentymentem w przeszłość.

  Data opublikowania: 25 07 2012 · czytaj dalej »
 • Manage IT aplikacje internetowe »

  Świadczymy szeroki zakres usług outsourcingu IT oraz wytwarzania oprogramowania, które obejmują: Analiza, Tworzenie dokumentacji projektowej (np. specyfikacja wymagań, dokumentacja techniczna), Implementacja oprogramowania, Kompleksowe zarządzanie projektami, Modernizację i migrację istniejącego oprogramowania, Utrzymanie systemów. Nasi doświadczeni inżynierowie pobudzając swoją wyobraźnie i zaprzęgając kreatywność dostarczają rozwiązania, które nie tylko spełniają zakładane wymagania lecz stanowią siłę napędową dopasowaną do potrzeb biznesu. Niezależnie czy potrzebujesz uzupełnić brakujące kompetencje w swoim zespole czy też poszukujesz partnera który zajmie się kompleksowo obszarem wytwarzania oprogramowania, Manage IT rozumie napotykane trudności i ryzyko podczas dostarczania unikalnych na rynku rozwiązań.

  Data opublikowania: 08 05 2014 · czytaj dalej »
 • Programiści do wynajęcia - davinci-studio.com »

  Wykwalifikowani specjaliści firmy Da Vinci Studio wprowadzą Państwa firmę w świat wirtualnych transakcji i aplikacji mobilnych. Są to niezbędne w dzisiejszych czasach elementy prowadzenia sprawnie działającego biznesu. Nowoczesne, w pełni responsywne sklepy internetowe dostarczane przez Da Vinci Studio to gwarancja sukcesu w zakresie działań e-commerce. Na tym, jakże wymagającym, rynku zakupów online Da Vinci wspomaga swoich partnerów w dążeniu do realizacji założonych celów biznesowych. Zadowoleni klienci stanowią dla nas dowód skuteczności podejmowanych przez nas działań. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą Da Vinci.

  Data opublikowania: 25 10 2016 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 7 Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny googlebot 39