Strony internetowe związane z hasłem 'rzeczoznawca':

1 · 2 · następna strona »
 • J.P. PRAXIS rzeczoznawca Warszawa »

  jeżeli poszukują Państwo profesjonalnego rzeczoznawcy majątkowego oraz budowlanego, w takim przypadku zapraszam do współpracy. Realizuję zamówienia na terenie województwa mazowieckiego, a przyjmuję je zarówno od osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych, w tym m. in. przedsiębiorstw, banków, organów sądowych i urzędów i instytucji. Zlecenia realizuję zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i ustalonym terminem, a pośród nich m. in. wyceny mieszkań, domów, działek związane z analizą rynku, oceny techniczne oraz analizy techniczno-ekonomiczno budynków i sporządzanie operatów szacunkowych. Moje biuro znajdą Państwo w Warszawie. Więcej wiadomości dotyczących przedsiębiorstwa J. P. Praxis na witrynie internetowej.

  Data opublikowania: 03 04 2014 · czytaj dalej »
 • Nieruchomości 4 KĄTY-wycena nieruchomości, Jelenia Góra »

  Nasze Biuro Nieruchomości Cztery Kąty swoje doświadczenie zdobywa od 2002r. Jesteśmy nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą z Jeleniej Góry. Możemy zaoferować Państwu pomoc przy kupnie, sprzedaży, zamianie mieszkań, budynków, lokali użytkowych, domów jednorodzinnych. Posiadamy także uprawnienia zawodowe rzeczoznawcy majątkowego. Wyceną nieruchomości specjalizujemy się od roku 2002. Jeżeli nieruchomość, którą państwo są zdecydowani zakupić, a finanse nie pozwalają w całości na sfinansowanie tego zakupu, proponujemy w takiej sytuacji kompleksową pomoc przy zdobyciu kredytu hipotecznego, oraz wykonaniu operatu szacunkowego potrzebnego do określenia wartości kupowanej nieruchomości. Posiadamy licencje zawodowe Pośrednika w obrocie nieruchomościami o nr. 7453 oraz rzeczoznawcy majątkowego o nr. 3706. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.

  Data opublikowania: 14 04 2014 · czytaj dalej »
 • STREFA WYCEN, Wycena Nieruchomości, Rzeczoznawca Majątkowy »

  Strefa-wycen to firma zajmująca się profesjonalną wyceną nieruchomości w województwach łódzkim i mazowieckim. Dzięki posiadanym dyplomom nadanym przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej firma świadczy usługi na najwyższym poziomie. Strefa-wycen sporządza wyceny nieruchomości dla różnorodnych potrzeb, m. in:

  - Zabezpieczenia kredytu bankowego
  - Kupna, sprzedaży, zamiany, zniesienia współwłasności
  - Postępowań administracyjnych: sprzedaż nieruchomości, opłaty planistyczne, opłaty adiacenckie, odszkodowania za nieruchomości przejęte pod drogi, aktualizacja opłaty z tytułu użytkowania wieczystego
  - Podatkowo-skarbowych
  - Ubezpieczeń
  - Określenia wysokości odszkodowania i wynagrodzenia z tytułu ustanowienia służebności przesyłu
  - Wniesienia aportu

  Firma Strefa-wycen to idealny wybór przy wycenie nieruchomości. Świadczone usługi są na najwyższym poziomie, każde zlecenie jest rozpatrywane indywidualnie z pełnym profesjonalizmem. Zapraszam do skorzystania z usług rzeczoznawcy majątkowego www. strefa-wycen. pl

  Data opublikowania: 16 05 2014 · czytaj dalej »
 • Induko - usługi ppoż i bhp »

  Firma Induko zapewnia kompleksowe usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Na stronie internetowej firmy można zapoznać się ze szczegółowym opisem oferowanych usług. Ponadto warto zajrzeć do działu gdzie zamieszczamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące ochrony ppoż oraz bhp.
  Nasi specjaliści opracowują i aktualizują instrukcje bezpieczeństwa pożarowego obiektu zgodnie z obowiązującymi przepisami, co gwarantuje akceptację organów kontrolnych. W ramach działalności szkoleniowej organizujemy szkolenia ppoż mające na celu zapoznać osoby z instrukcją bezpieczeństwa pożarowego, dla pracowników wyznaczonych do działań w zakresie zwalczania pożarów i ewakuacji. Szczególnie polecamy szkolenia praktyczne polegające na gaszeniu ognia różnymi rodzajami gaśnic. Opracowujemy dokumentację ocena zagrożenia wybuchem. Wyposażamy budynki w gaśnice, znaki i wykonujemy przeglądy gaśnic. Dla organizatorów imprez masowych opracowujemy instrukcję postępowania na wypadek pożaru. Pomagamy zorganizować i przeprowadzić ćwiczenia ewakuacyjne. Przygotowujemy budynki do obioru przez Państwową Straż Pożarną, wydajemy opinie techniczne i ekspertyzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej.
  Usługi bhp skupiają się na szkoleniach (kursach) wstępnych i okresowych bhp. Opracowujemy analizę zagrożeń i ocenę ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy. Przygotowujemy dokumentację powypadkową oraz inne opracowania wymagane prawem.

  Data opublikowania: 06 07 2014 · czytaj dalej »
 • TAKSATOR wyceny gruntu śląskie »

  Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych TAKSATOR s. c. to firma z przeszło dwudziestoletnim doświadczeniem, zajmująca się wycenami nieruchomości. Funkcjonująca na terenie Częstochowy kancelaria, przygotowuje wyceny nieruchomości, wyceny przedsiębiorstw, wyceny wartości niematerialnych. Ogromne doświadczenie zdobyte przez tyle lat działalności przekłada się na rzetelność i wiarygodność firmy, w jakiej pracują najlepsi rzeczoznawcy, posiadający uprawnienia nadane przez właściwy urząd oraz ministerstwo. Kancelaria funkcjonuje na obszarze miasta Częstochowy, jak również w całym województwie śląskim, gdzie przez lata pracy wykonała setki wycen. Taksator zaprasza do odwiedzenia witryny internetowej.

  Data opublikowania: 03 03 2015 · czytaj dalej »
 • DANUTA GOLNIK wyceny nieruchomości gliwice »

  Z przyjemnością przedstawiamy Państwu szeroką ofertę Biura Wycen Nieruchomości Danuta Golnik z Gliwic. Nasze biuro funkcjonuje na rynku już od 1997 roku, przez ten czas osiągnęliśmy szerokie doświadczenie związane z wycenami budynków i lokali mieszkalnych, budynków biurowych, handlowych i usługowych, a również wycenami gruntów niezabudowanych. Zapewniamy rzetelne uczciwe i terminowe świadczenie usług. Więcej informacji o naszym biurze, nasza pełna oferta oraz nasze dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej, serdecznie zapraszamy do jej odwiedzenia.

  Data opublikowania: 06 05 2015 · czytaj dalej »
 • Pracownia Architektury Krajobrazu i Wycen Nieruchomości »

  Proprii Architektura krajobrazu to pracownia specjalizująca się w projektowaniu ogrodów przydomowych oraz terenów zieleni w miastach. Proprii oferuje wykonanie inwentaryzacji zieleni wraz z pełną obsługą formalną. Proprii reprezentuje klienta w odpowiednich jednostkach administracyjnych publicznej w celu uzyskania pozwoleń na wycinkę czy przesadzenie drzew. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, firmy, spółdzielnie. Obszarem działalności Pracowni Proprii jest miasto stołeczne Warszawa i powiaty sąsiednie.
  Proprii Wycena Nieruchomości to warszawskie biuro wycen specjalizujące się w wycenie mieszkań, domów i działek. Operaty szacunkowe wykonywane są terminowo, rzetelnie i obiektywnie. Wycen dokonuje uprawniony Rzeczoznawca Majątkowy Magdalena Janicka, posiadająca także uprawnienia do wycen nieruchomości na potrzeby zabezpieczenia wierzytelności bankowych dla banków w całym kraju.

  Data opublikowania: 13 05 2015 · czytaj dalej »
 • Jacekokulowicz.pl - Rzeczoznawca obuwia »

  Na tej stronie możesz odnaleźć takiego specjalistę jak rzeczoznawca obuwia, z udziałem którego reklamowanie butów nie będzie żadnym problemem. Jeśli masz nieprzyjemności z nieuczciwym sklepem możesz zdecydować się na usługi, które oferuje biegły sądowy obuwie. Dzięki temu serwisowi każda reklamacja obuwia będzie przebiegała ściśle z przepisami, a Ty otrzymasz pomoc przy reklamacji obuwia. Na stronie znaleźć możesz również bardzo dużo innych danych, które będą odpowiedzią na nurtujące cię pytania odnośnie obuwia. Nasza pracownia dodatkowo posiada ponad 50-letnie doświadczenie w szyciu butów na zamówienie - unikalne wzornictwo oraz precyzyjne zdjęcie miary gwarantuje produkt najwyższej jakości spełniający potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Nasze buty produkujemy wyłącznie ze skóry naturalnej przez co jest niezwykle trawe, lekkie oraz wytrzymałe. Gorąco zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą pracownią obuwia.

  Data opublikowania: 26 05 2015 · czytaj dalej »
 • Stima »

  Stima to portal, który umożliwia dokonanie wyceny dowolnej nieruchomości przez internet. Proces wyceny polega na wprowadzeniu odpowiednich danych i wysłania ich w celu przetworzenia przez kalkulator online. System jest w pełni zautomatyzowany, dzięki czemu szczegółową wycenę możesz otrzymać już w ciągu kilku minut. Tego typu rzeczoznawca online ma mnóstwo zalet w porównaniu do konwencjonalnego odpowiednika. Pozwala on zaoszczędzić czas, ponieważ z jego usług możesz skorzystać w dowolnym momencie. Poza tym koszt wyceny jest diametralnie niższy.

  Data opublikowania: 04 11 2015 · czytaj dalej »
 • Rzeczoznawca majątkowy Toruń »

  Nawet najlepszy handlarz nie jest w stanie sprzedać nieruchomości tak, a by obie strony były zadowolone. Przede wszystkim potrzeba realnej wyceny nieruchomości, aby móc mówić o kolejnych sprawach. Firma, której właśnie jest ta strona gwarantuje najwyższa jakość usług w kwestii pośrednictwa, wyceny i doradztwa. Z racji tego, iż kompetencje owych rzeczoznawców są wyższe niżeli większości na rynku każdy klient ma pewność idealnej współpracy. Zapraszamy do kontaktowania się z naszym biurem. Solidna i sprawdzona firma.

  Data opublikowania: 11 04 2017 · czytaj dalej »
1 · 2 · następna strona »

Odwiedziny googlebot 3