Strony internetowe związane z hasłem 'remonty':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Remonty mieszkań Wrocław »

  Spółka prowadzi działalność na obszarze Wrocławia a także okolicznych miejscowości. Fundamentalna sfera wykonawstwa to usługi remontowe, remonty mieszkań Wrocław i wykończenia łazienek. W depozyt sprawowanych prac wkraczają wszelkie, które pozwalają realizować powierzony front robót kompleksowo. Ekipa wychodzi naprzeciw nowoczesnym standardom, wykorzystuje unikalne techniki, operuje na innowacyjnym ekwipunku, profesjonalnie podchodzi do odbiorcy, stawia na właściwość wykonania i terminowość usługi. Podaż oraz oferta remontowa kierowana jest do nabywców osobistych, zamyka sugestie takie jak cennik remontowo-wykończeniowy, darmowa taksacja kosztów remontu czy również wizualizacje i wystawa wytworzonych robót.

  Data opublikowania: 06 06 2012 · czytaj dalej »
 • Firma remontowo-budowlana | Elewacje, ocieplenia, remonty »

  Elewacje, ocieplenia, budowa domów, remonty – nasza firma remontowo-budowlana specjalizuje się w wykonywaniu wyżej wymienionych usług na terenie Śląska. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku, specjalizuje się w wykonywaniu elewacji, ociepleń, dociepleń, remontów oraz innych robót ogólnobudowlanych. Atutem naszych usług jest posiadanie wysoko wykwalifikowanego zespołu oraz dużej ilości własnego sprzętu umożliwiającego profesjonalne wykonanie robót. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data opublikowania: 21 07 2013 · czytaj dalej »
 • Odśnieżanie dachów Stalowa Wola »

  Wykonywanie całościowych prac wysokościowych również remonty dachów Stalowa Wola dodatkowo Podkarpackie. Prezentujemy fachową technikę pracy, oraz doświadczenie zawodowe jaką mają nasi specjaliści. Jest to gwarancja wykonania właściwej usługi. Renomowana jakość usług, terminowe wykonanie zlecenia. Techniki wysokościowe jakie stosujemy w usłudze malowanie elewacji Stalowa Wola - pozwalają nam zapewnić usługę remontu także w miejscu trudno dostępnym w porównaniu ze zwykłymi usługami budowlanymi. Działamy także tam, gdzie niemożliwe byłoby stawianie rusztowań. Przeszkoleni pracownicy zapewniają pełną ofertę usług wysokościowych. Mamy niezbędne uprawnienia do korzystania linowych podwieszeń jako zabezpieczenie do pracy na wysokości. Używamy tylko markowego, atestowanego sprzętu wysokościowego tj. alpinistycznego w usłudze odśnieżanie Stalowa Wola. Oferta zakresu naszych usług, to praca na masztach takich jak np. antenowe, konstrukcje stalowe, czy elewacje i kominy. Montujemy banerów wielkoformatowych i reklamy, myjemy okna, elewacje przy użyciu techniki alpinistycznej. Cechuje nas solidność, niezawodność i profesjonalizm. Darmowa wycena usługi na terenie Stalowej Woli i okolic.

  Data opublikowania: 07 12 2013 · czytaj dalej »
 • MARBUD kosztorysy budowlane łódź »

  Potrzebujesz pomocy ekspertów przy przeprowadzaniu robót budowlanych? Zachęcamy do skorzystania z usług przedsiębiorstwa budowlano-usługowego MARBUD z Łodzi. Do przeważnie realizowanych przez nas robót zaliczają się remonty elewacji, docieplanie budynków, a też budowa domów jednorodzinnych. Posiadamy upoważnienia pozwalające nam na nadzorowanie przebiegu budowli z polecenia inwestora. Przygotowujemy kosztorysy budowlane, a także przeglądy budowlane stanu technicznego budynków. Zapewniamy sprawne oraz rzetelne zrealizowanie wszystkich prac. Kompletny wykaz świadczonych przez nas usług znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data opublikowania: 03 01 2014 · czytaj dalej »
 • DĘBOWSKI ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH SP.J. »

  Zakład Usług Budowlanych Dębowski zaprasza do skorzystania ze swoich usług osoby prywatne, instytucje oraz przedsiębiorstwa. Zajmujemy się usługami brukarskimi, drogowymi oraz odwodnieniowymi. Budujemy i modernizujemy drogi, parkingi, chodniki i podjazdy. Współpracujemy ze specjalistycznymi firmami wykonującymi uzupełniające roboty. Posiadamy certyfikat firmy LIBET i jesteśmy autoryzowanym wykonawcą tego producenta. Staramy się sprostać każdemu, także w największym stopniu nietypowemu zamówieniu. Wykwalifikowana kadra pracownicza pracująca w naszym zakładzie to gwarancja wysokiej jakości dodatkowo kompetentnej Obsługi zleceń. Gwarantujemy niskie ceny na nasze usługi. Po więcej elementów zapraszamy na stronę internetową naszego zakładu.

  Data opublikowania: 20 01 2014 · czytaj dalej »
 • Remonty kamienic - Eldom »

  Firma remontuje oraz buduje budynki mieszkalne oraz użytku publicznego. Powierzając firmie elewacje budynków, prace murarskie czy adaptację poddaszy mają Państwo gwarancję usług dobrze wykonanych w atrakcyjnej cenie. Wykonywane są także remonty kamienic, kładzenie kostki brukowej czy paneli, a również ocieplanie budynku (wewnętrzne oraz zewnętrzne). Usługi zostały dokładniej opisane na stronie internetowej, dlatego zapraszamy do jej odwiedzenia oraz zapoznania się z zawartymi na niej informacjami o firmie.

  Data opublikowania: 13 02 2014 · czytaj dalej »
 • EL-MECH obróbka skrawaniem »

  Zapraszamy Państwa do nawiązania współpracy z firmą EL-MECH Sp. z. o. o. z siedzibą w Rudnikach! Od wielu lat zaprzątamy się kompleksowymi pracami z zakresu obróbki mechanicznej skrawaniem ciężkich, wielkogabarytowych części. Zatrudniamy specjalistów z wieloletnim stażem, a również dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, umożliwiającym nam realizację najbardziej skomplikowanych prac. Propozycja skierowana jest do wymagających klientów, jacy cenią wysoką jakość usług, z zachowaniem rywalizujących cen. Polecamy nasze prace związane z konstrukcjami stalowymi, remontami urządzeń mechanicznych, wielkogabarytowej obróbki skrawaniem, a także frezowaniem, toczeniem i in. Mamy nadzieję, iż Państwo także podzielą zdanie naszych usatysfakcjonowanych ze współpracy klientów. Zapraszamy do składania zleceń oraz odwiedzin naszej strony internetowej.

  Data opublikowania: 01 04 2014 · czytaj dalej »
 • ZAKŁAD ZDUŃSKI KRYSTIAN GOLA piece kaflowe »

  Jeśli marzą Państwo o ślicznym i zawodowo wykonanym piecu kaflowym lub kominku, który będzie pomysłową ozdobą domu, zachęcamy do podjęcia kooperacji z naszym zakładem zduńskim. Siedziba naszej firmy mieści się w Katowicach. Posiadamy przeszło 50-letnie doświadczenie w budowie pieców kaflowych, kuchennych, pokojowych, a także kominków kaflowych i otwartych. Trudnimy się także rozbudową istniejących już pieców i kominków, a także przeprowadzaniem prac remontowych. Dzięki oferowanym przez nas piecom oraz kominkom każde wnętrze nabierze nowego, zupełnie niepowtarzalnego klimatu. Służymy Państwu fachowym doradztwem. Szczegóły na stronie www.

  Data opublikowania: 10 04 2014 · czytaj dalej »
 • Usługi remontowe Wojciech Gośliński »

  Firma Remontowa Wojciech Gośliński reprezentuje poznańską pracowitość i znakomitą organizację. Swoje usługi remontowe świadczą już dwadzieścia lat, zatem bez mała jest to już firma z tradycjami, co za każdym zleceniem przekłada się na znakomite wykonawstwo poparte wiedzą, doświadczeniem, zaangażowaniem, oddaniem sprawie czy wręcz pasją. Polecamy gorąco tą ekipę, wszelkie informacje dotyczące ich działalności oraz wiele więcej, co jest niespodzianką, znajdziesz na ich firmowej stronie www, zapraszamy, bo warto z nimi współpracować.

  Data opublikowania: 10 04 2014 · czytaj dalej »
 • Regulacja-Naprawa-Renowacja Okien w Trójmieście »

  Masz problem z oknami? zacinają sie, słychać trzask przy otwieraniu lub zamykaniu, ocierają o rame, są nie szczelne lub chcesz przywrócić im dawny wygląd, nie wiesz jak? i co z tym zrobić?. WYMIANA TO OSTATECZNOŚĆ, zadzwoń do nas na pewno Ci pomożemy. Oferujemy naprawę okien drewnianych, skrzynkowych, PCV, aluminium. Wejdź w zakładkę NAPRAWA OKIEN, zobacz naszą ofertę i zadzwoń :
  509-644-596 lub 517-954-762. KiK Naprawa Okien to także profesjonalne usługi wykończenia mieszkań i renowacji wnętrz.

  Data opublikowania: 28 04 2014 · czytaj dalej »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Odwiedziny yandex 9 Odwiedziny yahoo 34 Odwiedziny googlebot 57