Strony internetowe związane z hasłem 'rekuperacja':

 • Klimatyzacja Wrocław »

  Branże chłodzenia i ogrzewania domków jednorodzinnych, mieszkań, hal produkcyjnych, biurowców, sklepów, czy siłowni i klubów fitness charakteryzują działalność firmy Soltherm z Dolnego Śląska. Obejmujemy obszarem naszych prac cały Dolny Śląsk i okolice w tym miasta Wrocław, Legnica, Zgorzelec, Bolesławiec, Lwówek Śląski, Lubań, Złotoryja. W swojej ofercie posiadamy montaż i serwis układów klimatyzacji split i multisplit, a do układów stosujemy klimatyzatory firm renomowanych marek: DAIKIN, Midea, Berluf, Brink i inne dostępne po zapytaniu. Nasza działalność to także pompy ciepła, w tym pompy ciepła gruntowe oraz powietrzne producentów: Daikin, Nibe-Biawar oraz nowość na rynku hybryda pompy ciepła z kotłem kondensacyjnym Daikin Altherma. Realizujemy kompletne odwierty pod gruntową pompę pionowe oraz poziome w zależności od potrzebnej specyfikacji. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie ogrzewanie oraz chłodzenie. Realizujemy wykonanie wymiany pieców węglowych, czyli kotłów w ramach dofinansowania od miasta Wrocław w projekt Kawka na lata 2014-2018. Składanie wniosków trwa do 30 września. Przeprowadzamy kompletny serwis klimatyzacji wraz z dezynfekcją, uszczelnianiem i napełnianiem układu. Kontakt na naszej stronie internetowej, w biurze na Kasprowicza 21 we Wrocławiu oraz telefonicznie.

  Data opublikowania: 01 09 2014 · czytaj dalej »
 • Www.bartoszwentylacja.com.pl »

  Jeżeli szukasz specjalistycznych, technicznych rozwiązań, które pozwolą Ci zmniejszyć wydatki na ogrzewanie domu, z pewnością musisz zainteresować się ofertą firmy Bartosz Sp. j.. Firma Bartosz jest wiodącym producentem rekuperatorów, które umożliwiają skuteczne odzyskiwanie ciepła wypływającego z budynku podczas wentylacji. Systemy rekuperacyjne pozwalają skutecznie odzyskiwać ciepła z traconego powietrza, a jego temperaturą ogrzewać świeże powietrze wpływające do budynku. Dzięki temu zmniejszany jest koszt ogrzewania, gdyż wentylacja nie obniża temperatury wewnątrz budynku.

  Data opublikowania: 07 10 2014 · czytaj dalej »
 • Rekuperatory »

  Centrale wentylacyjne do układów wentylacji mechanicznej budynku z odzyskiem ciepła. Wysokoefektywny wymiennik ciepła odzyskuje do 95 % ciepła z usuwanego powietrza, podgrzewając jednocześnie powietrze nawiewane do pomieszczeń. Układ filtracji powietrza z filtrem pyłkowym oczyszcza powietrze zewnętrzne, co daje dodatkowy komfort oddychania czystym powietrzem. Jest to szczególnie ważne dla osób cierpiących na alergie. Centrale wentylacyjne Mistral zapewniają przyjemny i zdrowy klimat pomieszczeń, oszczędzają energię, zapobiegają powstawaniu zagrzybienia poprzez zmniejszenie wilgotności powietrza. Instalatorzy naszych central wentylacyjnych wykonają projekt, dobiorą urządzenia, wykonają montażu i uruchomienie. Zapraszamy do współpracy.

  Data opublikowania: 18 10 2014 · czytaj dalej »
 • KLIMA-PREMIUM instalacja pomp ciepła warszawa »

  Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Klima - Premium z siedzibą w Warszawie. Nasza specjalizacja to sprzedaż, montaż, serwis i technika pomiarów urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, rekuperacyjnych, pomp ciepła i chłodniczych. Wszystkie proponowane przez nas urządzenia posiadają odpowiednie atesty oraz certyfikaty fabrykanta. Naszym priorytetem jest satysfakcja każdego Klienta, dlatego nawet najmniejsze zamówienie wykonujemy z należytą starannością. W celu omówienia elementów prosimy o kontakt mailowy czy telefoniczny. Zachęcamy do poznania się z naszą stroną internetową gdzie znajdziecie Państwo większą liczbę wiadomości.

  Data opublikowania: 14 04 2015 · czytaj dalej »
 • Klimatyzacja Warszawa »

  Czasy, w których godziliśmy się na niski komfort funkcjonowania w domu, wynikający z braku dostępności nowoczesnych materiałów i urządzeń grzewczych i chłodniczych, na szczęście bezpowrotnie minęły. Dziś nie tylko zastanawiamy się, jak skutecznie i tanio ogrzać nasze wnętrze, lecz coraz częściej zwracamy uwagę na cieszące się rosnącą popularnością chłodnictwo. Dzieje się to między innymi dlatego, że zimy są z każdym rokiem łagodniejsze, a okresy letnie coraz bardziej upalne. Sama wentylacja nie wystarcza, żeby uzyskać komfort termiczny mieszkania. Dziś klimatyzacja, nawet w bloku mieszkalnym, nikogo nie dziwi. Rozwiązania te, dzięki masowej produkcji stały się po prostu dostępne dla każdego. Posiadanie klimatyzacji w mieszkaniu nie jest już synonimem bogactwa i luksusu, a staje się oczywistym i nierzadko koniecznym wyposażeniem domu. Bardzo ważne jest jednak rozsądne wykorzystywanie urządzeń chłodniczych, ze względu na nasze zdrowie.

  Data opublikowania: 07 12 2015 · czytaj dalej »
 • GeoHeat »

  Firma ECOPLASTOL Sp. z o. o. powstała w 2008 roku, jest firmą ze 100% polskim kapitałem. Jesteśmy producentem między innymi Szczelnego Rurowego Powietrznego Gruntowego Wymiennika Ciepła GEOHEAT. Oferujemy najlepsze i sprawdzone technologie. Naszym klientom zapewniamy sprawną i kompleksową obsługę od wsparcia technicznego, przez doradztwo i projektowanie, aż po realizację Gruntowych Wymienników Ciepła.
  ECOPLASTOL Sp. z o. o
  ul. A. Puszkina 41
  42-530 Dąbrowa Górnicza
  tel. : 695 655 868
  tel. : 605 581 869
  tel/fax: 032 260 13 41
  tel/fax: 032 268 49 35

  Data opublikowania: 29 08 2017 · czytaj dalej »
 • NPUR Ocieplanie Piana Pur Rekuperacja »

  Wykonujemy ocieplenia pianą pur. Piana pur to doskonały sposób żeby ocieplić np. poddasze, strop, ściany budynku. Jesteśmy profesjonalna ekipą która wykonała wiele izolacji pianą pur. Dzięki tej metodzie mamy oszczędność w wydatkach na ogrzewanie, wyciszenie akustyczne pomieszczeń, oraz trwały materiał izolujący który przez wiele lat będzie nam służył. Nasza firma działa na terenie województwa mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Skontaktuj się z nami a doradzimy jak skutecznie ocieplić poddasze, uwzględniając jak najkorzystniejsze rozwiązanie. Ocieplania piana pur to metoda dzięki której zaoszczędzisz na ogrzewaniu i poprawisz komfort pomieszczeń.

  Data opublikowania: 04 07 2019 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 7 Odwiedziny yahoo 88 Odwiedziny googlebot 28