Strony internetowe związane z hasłem 'rafting':

 • Rafting oraz kursy kajakarstwa »

  Firma Rivent – Sport, Rekreacja, Eventy, rafting Krościenko, wypożyczalnia kajaków.
  Jej powstanie związane jest z wielką pasją i doświadczeniem właściciela oraz kadry współpracującej z działalnością sportową w zakresie organizacji aktywnych form turystyki, w tym głównie raftingu, canyoningu oraz spływów i kursów kajakarstwa górskiego.
  Głównym motywem naszej działalności jest zapewnienie maksymalnej dawki przygody przy zapewnieniu najwyższych zasad bezpieczeństwa.
  Usługi oferowane przez nas, skierowaną są zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla grup zorganizowanych i firm. W zależności od poziomu i oczekiwań klienta mogą one mieć formę spokojnych, rodzinnych spływów pontonowych i kajakowych po rzekach o niskim stopniu trudności po ekstremalny rafting, canyoning oraz kajakarstwo górskie po dzikich rzekach górskich, w celu zapewnienia ekstremalnej dawki adrenaliny.

  Data opublikowania: 06 05 2014 · czytaj dalej »
 • Organizowanie spływów pontonami i kajakami po Dunajcu »

  Firma Fun Time powstała z pasji do aktywnego spędzania wolnego czasu w gronie innych. Naszą specjalizacją jest organizowanie spływów kajakami oraz rafting po Dunajcu. Spływ na przełomie Dunajca to fantastyczna atrakcja jaką mogą Państwo zaznać w urokliwych górach - Pieninach. Organizujemy spływy dla zorganizowanych grup tj. firmy czy szkoły oraz dla rodzin, a nawet wieczory kawalerskie. Rafting na przełomie Dunajca to niesamowita atrakcja, która ukazuje piękne widoki otaczających skał wapiennych oraz wielobarwnych drzew. Spływ pontonem po Dunajcu to ekstremalny sport, któremu zawsze asystują nasi sprawdzeni instruktorzy. Do tego oferujemy profesjonalne wyposażenie, które zagwarantuje bezpieczną i przyjemną zabawę.

  Data opublikowania: 16 05 2016 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny googlebot 20