Strony internetowe związane z hasłem 'psychoterapia':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Gabinet Diagnozy i Terapii Psychologicznej »

  Profesjonalny gabinet psychoterapeutyczny. Skuteczna pomoc psychologiczna. Certyfikowany terapeuta. Terapia indywidualna, par i małżeństw. Rehabilitacja neuropsychologiczna i psychoprofilaktyka kliniczna.

  Powodem zgłoszenia się po pomoc często są trudności związane z aktualną sytuacją życiową, jak i bagaż wcześniejszych doświadczeń, z którymi trudno sobie radzić. Wyznajemy regułę że: … każdy z nas rozwija się przez całe życie, każdy ma prawo nie wiedzieć, nie umieć, nie tyle ważne jest co nas w życiu spotyka, ile to co staramy się z tym zrobić.

  Warto nieraz skorzystać z rozmowy z drugą osobą – neutralną i bezstronną, która dzięki wiedzy i umiejętnościom pomoże zrozumieć niejasną sytuację, trudną relację, doświadczenia i przeżywane uczucia.

  Data opublikowania: 21 01 2013 · czytaj dalej »
 • Psychoterapia nerwic - Mysłowice »

  Jedną ze skutecznych form leczenia nerwic jest psychoterapia. Psychoterapia w proponowanym ujęciu zmierza do rozpoznania pierwotnych przyczyn tego, co doprowadziło do powstania nerwicy rozumianej jako objawu będącego konsekwencją przebiegu procesów wewnątrzpsychicznych. Wiąże się to z badaniem obszarów psychiki określanych jako nieświadomość. Ponowne przywołanie i rozpoznanie tego co przyczyniło się do powstania nerwicy a co zostało zepchnięte do sfery nieświadomości i manifestuje się przez objawy może pomóc w przepracowaniu tychże trudnych treści, nadaniu im nowego znaczenia. Gdy zostaje usunięta przyczyna zanikają również objawy charakterystyczne dla nerwicy. W gabinecie proponowana jest również psychoterapia zaburzeń osobowości zmierzająca do zmiany struktury osobowości, wiąże się to z długotrwałym procesem, którego celem jest zmiana sposobu postrzegania siebie, innych ludzi, sposobu wchodzenia z nimi w relacje.

  Data opublikowania: 16 01 2014 · czytaj dalej »
 • CARPE DIEM SP. Z O.O psycholog dziecięcy szczecin »

  Mamy zaszczyt przedstawić Państwu ofertę Centrum Psychologiczno-Terapeutycznego Carpe Diem. Nasza jednostka prowadzona jest w Szczecinie. Proponujemy wsparcie oraz wsparcie specjalistów od zdrowia psychicznego: psychologa, psychiatry, seksuologa. realizujemy psychoterapie jednostkowe oraz rodzinne i małżeńskie. Oferujemy pomoc w leczeniu uzależnień, zaburzeń żywienia, depresji, nerwic. Co więcej w naszej jednostce zrealizują Państwo oceny intelektu, osobowości i kompetencji społecznych. Swoją opieką obejmujemy również dzieci i młodzież. Więcej informacji o wykonywanych terapiach odnajdą Państwo na naszej witrynie internetowej!

  Data opublikowania: 28 01 2014 · czytaj dalej »
 • Ctpsyche-medical.pl – dobra psychoterapia Warszawa »

  Ctpsyche-Medical. pl – skuteczna psychoterapia Warszawa - to przyjazna placówka dla wszystkich osób, które szukają porady w życiu codziennym i zawodowym. Zespół poradni to wyspecjalizowana kadra lekarzy psychiatrów i psychologów, dla których najważniejszym celem jest pomoc pacjentom w każdym wieku i w każdej sprawie. Zapewniamy konsultacje indywidualne oraz zajęcia w grupie (terapia DDA Warszawa, leczenie nerwicy Warszawa, terapia małżeńska Warszawa, leczenie depresji Warszawa, leczenie zaburzeń osobowości Warszawa). To, z czym spotkają się Państwo w Ctpsyche-Medical to najwyższy standard opieki oraz fachowa pomoc. Zapraszamy na naszą stronę www. ctpsyche-medical. pl. Dobry psycholog Warszawa zaprasza.

  Data opublikowania: 27 02 2014 · czytaj dalej »
 • Psychoterapia w Warszawie »

  Coraz więcej osób chodzi na psychoterapię - Psychoterapia przestała być zastrzeżona dla ludzi z problemami?

  Coraz więcej osób udaje się na różnego rodzaju sesje pomocy psychologicznej – czy to w formie psychoterapii czy warsztatów psychologicznych. Terapia długoterminowa – która na ogół trwa więcej niż kilka lat – zaczęła dla wielu ludzi stanowić ważną część ich życia. Praca nad sobą, nad znajomością siebie i swoich trudności coraz częściej jest wręcz powodem do samozadowolenia.

  W stosunkowo niedalekiej przeszłości korzystanie z terapii otoczone było aurą tajemnicy, a nawet czasami zażenowania. Życie psychiczne – i jego stan – nie było uważane za temat do zwierzeń. Jednak teraz widać wyraźny świeży kierunek w tym temacie.

  Na psychoterapię udają się osoby, które mają różne kłopoty psychiczne czy międzyludzkie, ale również ci, którzy przeżywają mocniej uogólniony brak poczucia sensu życia. W takich sytuacjach współpraca z specjalistą ma za cel nie tyle odpowiedzieć na pytanie: jak żyć z moimi problemami? a raczej na ogólny dylemat: jak żyć?

  Wiedza o możliwości pomocy powoduje, że ludzie biorą pod uwagę poszukiwanie rozwiązań dla swoich trudności w małżeństwie. Na psychoterapię chodzi też znacznie więcej partnerów żeby ulepszyć swój związek czy pracować nad kryzysem. Tego typu spotkania są najczęściej bardzo intensywne i trudne, ale mogą stanowić źródło realnych zmian dla rodziny. Na terapię grupową natomiast warto się udać wtedy, kiedy przeżywamy trudności w interakcjach z innymi ludźmi, obawiamy się ich lub wstydzimy się siebie. Psychoterapia grupowa może bardzo pomóc nauczyć się jak budować wartościowe więzi, jak rozwiązywać kryzysy i jak dobrze dawać informacje zwrotne innym.

  Data opublikowania: 16 03 2014 · czytaj dalej »
 • GESTALT psychoterapeuci warszawa »

  Jeśli mają Państwo problemy z samoakceptacją, są w trudnej sytuacji życiowej oraz potrzebują pomocy, wówczas zapraszamy do skorzystania z oferty, jaką przygotowała Warszawska Pracownia Terapii Gestalt. Nasi terapeuci to doświadczeni specjaliści, jacy zapewniają pomoc połączoną ze wsparciem i zrozumieniem. W swojej pracy opieramy się przede wszystkim na procedurach terapii Gestalt. Dobro pacjenta jest dla nas najważniejsze. Każdego z nich traktujemy indywidualnie, dopasowując odpowiednie metody terapii. Zapewniamy m. in. psychoedukację, psychoterapię indywidualną, a również wsparcie zawodowe. Oprócz tego oferujemy jednorazowe konsultacje psychologiczne, jakie mają na celu określenie problemu i ewentualne potrzeby jego niwelacji. Szczegółowe wiadomości związane z usługami, a również naszymi terapeutami, opublikowaliśmy na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 02 04 2014 · czytaj dalej »
 • Family-med - psychoterapeuta Bydgoszcz »

  Centrum pomocy psychologicznej, które prowadzimy stanowi zespół osób o profesjonalnym przygotowaniu psychoterapeutycznym i bogatym doświadczeniu zawodowym.
  Psychoterapeuta Bydgoszcz regularnie organizuje zebrania kliniczne, które mają na celu doskonalenie prowadzonego "warsztatu pracy".
  U Nas każda osoba, która boryka się z psychicznym problemem znajdzie pomoc, a psychoterapia Bydgoszcz z pewnością przyniesie oczekiwane efekty. O naszych efektach pracy przeczytasz na naszej stronie internetowej, więc zapraszamy do jej odwiedzania.

  Data opublikowania: 20 10 2014 · czytaj dalej »
 • Www.centrumben.pl »

  Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich bliskich potrzebujecie pomocy psychologa lub psychiatry, postaw na nowoczesne Centrum Psychoterapii BEN-MED, które od ponad dwudziestu lat zapewnia wsparcie na tej niwie dla pacjentów z Mazowsza i okolic. Zapewniamy kompleksową pomoc – terapię indywidualną, a także grupową i terapie rodzinne, czy par prowadzone przez najlepszych specjalistów w stolicy i nie tylko. Pomagamy w leczeniu: uzależnień, depresji, nerwicy, stresu pourazowego, jak również prowadzimy coaching zawodowy i związany z życiem osobistym, pomagamy przy wypaleniu zawodowym, prowadzimy terapie par, terapie rodzinne – pomagając zarówno dzieciom, jak i dorosłym i wiele więcej. Wybierając naszą pomoc, masz pewność, że zajmiemy się Tobą kompleksowo, zapewniając jednocześnie pełną dyskrecję i więcej. Sprawdź szczegóły!

  Data opublikowania: 03 11 2014 · czytaj dalej »
 • N. Guglas - Jankowiak psychoterapia rodzin poznań »

  Gabinet psychologiczny w Poznaniu kierowany jest przez Natalię Guglas - Jankowiak doktora nauk medycznych. Posiada wszystkie niezbędne kwalifikacje ukończyła studia magisterskie w zakresie psychologii, przeszła szkolenia z systemowej terapii rodzin i dzieci. W propozycji gabinetu znajdziemy przeróżnego rodzaju konsultacje i zajęcia terapeutyczne. Psycholog prowadzi poradnictwo indywidualne oraz grupowe, dla par, małżeństw, rodzin oraz dzieci i młodzieży. Skorzystanie z usług psychologa gwarantuje delikatne oraz jednostkowe podejście do każdego problemu, dyskrecję oraz sukces. Więcej informacji o gabinecie psychologicznym na stronie.

  Data opublikowania: 21 01 2015 · czytaj dalej »
 • Razem z nami zmień życie na dobre »

  Osoba w Twoim najbliższym otoczeniu jest uzależniona od alkoholu, a Ty nie wiesz, jak jej pomóc? Skieruj ją na profesjonalną terapię leczenia alkoholizmu. Również i Ty zapisz się po poradę do terapeutki, ponieważ problem uzależnienia nie dotyka tylko alkoholika, ale i jego najbliższych. Jesteś osobą współuzależnioną, a więc także i Ty potrzebujesz pomocnej dłoni i fachowej opieki. Nie wahaj się dłużej, tylko wykonaj pierwszy krok i zmień swoje życie na dobre. Nie pozwól, żeby alkohol zniszczył Ciebie i Twoją rodzinę. Na spotkaniach terapeutycznych gwarantowana jest dyskrecja i pełna zrozumienia atmosfera. Zajrzyj na stronę internetową www. zmienzycienadobre. pl i dowiedz się więcej.

  Data opublikowania: 25 02 2015 · czytaj dalej »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Odwiedziny yandex 11 Odwiedziny yahoo 75 Odwiedziny ia_archiver 1 Odwiedziny googlebot 75