Strony internetowe związane z hasłem 'psychoterapia warszawa':

 • Ctpsyche-medical.pl – dobra psychoterapia Warszawa »

  Ctpsyche-Medical. pl – skuteczna psychoterapia Warszawa - to przyjazna placówka dla wszystkich osób, które szukają porady w życiu codziennym i zawodowym. Zespół poradni to wyspecjalizowana kadra lekarzy psychiatrów i psychologów, dla których najważniejszym celem jest pomoc pacjentom w każdym wieku i w każdej sprawie. Zapewniamy konsultacje indywidualne oraz zajęcia w grupie (terapia DDA Warszawa, leczenie nerwicy Warszawa, terapia małżeńska Warszawa, leczenie depresji Warszawa, leczenie zaburzeń osobowości Warszawa). To, z czym spotkają się Państwo w Ctpsyche-Medical to najwyższy standard opieki oraz fachowa pomoc. Zapraszamy na naszą stronę www. ctpsyche-medical. pl. Dobry psycholog Warszawa zaprasza.

  Data opublikowania: 27 02 2014 · czytaj dalej »
 • Www.centrumben.pl »

  Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich bliskich potrzebujecie pomocy psychologa lub psychiatry, postaw na nowoczesne Centrum Psychoterapii BEN-MED, które od ponad dwudziestu lat zapewnia wsparcie na tej niwie dla pacjentów z Mazowsza i okolic. Zapewniamy kompleksową pomoc – terapię indywidualną, a także grupową i terapie rodzinne, czy par prowadzone przez najlepszych specjalistów w stolicy i nie tylko. Pomagamy w leczeniu: uzależnień, depresji, nerwicy, stresu pourazowego, jak również prowadzimy coaching zawodowy i związany z życiem osobistym, pomagamy przy wypaleniu zawodowym, prowadzimy terapie par, terapie rodzinne – pomagając zarówno dzieciom, jak i dorosłym i wiele więcej. Wybierając naszą pomoc, masz pewność, że zajmiemy się Tobą kompleksowo, zapewniając jednocześnie pełną dyskrecję i więcej. Sprawdź szczegóły!

  Data opublikowania: 03 11 2014 · czytaj dalej »
 • ANNA MAJEWSKA »

  Przedstawiam Państwu Pracownię Zmiany Osobistej. Prowadzę prywatny gabinet psychologiczny w Warszawie. Jeżeli potrzebują Państwo rady w trudnych sytuacjach życiowych, zapraszam na profesjonalne konsultacje psychologiczne. Swoją propozycję kieruję do osób żyjących w lęku, stresie, cierpiących na nerwice, depresję i mających inne zaburzenia psychiczne. Każdy przypadek traktuję jako jednostkowy, ponieważ wiem, że każdy pacjent oczekuje fachowej pomocy oraz zainteresowania jego przypadkiem. Staram się ulżyć w każdej kryzysowej sytuacji. Prowadzę terapię indywidualną i grupową skierowaną do całych rodzin, dzieci i młodzieży oraz par i małżeństw. Szczegółowe wiadomości można znaleźć na stronie internetowej gabinetu.

  Data opublikowania: 24 03 2015 · czytaj dalej »
 • IPS instytut psychologii katowice »

  Instytut Psychologii Stosowanej jest placówką przekazującą wiedzę psychologiczną w formie studiów, warsztatów czy publikacji. Zatrudnieni w Instytucie wykładowcy to wybitni praktycy w takich dziedzinach jak psychoterapia, coaching, psychotronika, biotronika i psychografologia. Instytut poleca naukę w Studium Psychologii i Psychoterapii oraz Studium Psychologii Integracyjnej. Ośrodek zaprasza także na profesjonalne zajęcia w Szkole NLP, Szkole Terapeutów, Szkole Mediacji oraz Szkole Coachingu. Wydaje również własną serię książek. Więcej o Instytucie na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 07 05 2015 · czytaj dalej »
 • Psychoterapia rodzin i psychoterapia par Warszawa »

  Jeśli uważasz, że potrzebna jest Ci pomoc psychoterapeuty lub psychologa to zapraszam do swojego gabinetu w Warszawie na Muranowie. Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychoterapeutą i psychologiem. Specjalizuję się w psychoterapii rodzin i psychoterapii par.
  Udzielam konsultacji i pomocy psychologicznej w następującym zakresie:
  - terapia uzależnień
  - psychoterapia rodzin
  - psychoterapia par
  - psychoterapia indywidualna
  - diagnoza psychologiczna
  - diagnoza zawodowa
  W sytuacjach kryzysowych mam do zaoferowania indywidualną pomoc w kryzysie.
  Nie czekaj, pozwól sobie pomóc. Umów się na rodzinne lub indywidualne spotkanie terapeutyczne, wspólnie poszukamy rozwiązań dla Twoich problemów.

  Data opublikowania: 31 03 2017 · czytaj dalej »
 • Dom Rozwoju - psychoterapia warszawa »

  Dom Rozwoju to poradnia psychologiczna na Mokotowie. W katalogu naszych usług znajdują się:
  - przyjazne konsultacje psychologiczne
  - profesjonalna psychoterapia dla dzieci i dorosłych
  - coaching zawodowy i życiowy
  - autorskie warsztaty i szkolenia.

  Nasi pracownicy to najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Psycholog, psycholog dziecięcy, psychoterapeuta, coach, coach zdrowia, szkoleniowiec.

  Ponadto znajduje się u nas przytulna kawiarnia oraz czytelnia psychologiczna.

  Wśród naszych autorskich programów szkoleniowych znajdują się:
  Warszawskie Śniadania Psychologiczne dla osób pragnących zadbać o swoje emocje czy lepiej komunikować się ze swoim środowiskiem.
  Psychologiczna Szkoła Rodzenia dla przyszłych mam, które pragną lepiej poznać ciąże i mechanizmy nią rządzące oraz dowiedzieć się jak zbudować bezpieczną więź ze swoim dzieckiem. A to wszystko w duchu rodzicielstwa bliskości, porozumienia bez przemocy (NVC) i filozofii Jespera Juula.

  Prowadzimy również seminaria dla rodziców chcących rozwijać się w swoim rodzicielstwie. Nasze seminaria oparte są o filozofię znanego Duńskiego filozofa Jespera Juula.

  Data opublikowania: 03 04 2018 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 4 Odwiedziny yahoo 45 Odwiedziny googlebot 50