Strony internetowe związane z hasłem 'psychoterapeuta':

1 · 2 · następna strona »
 • Gabinet Diagnozy i Terapii Psychologicznej »

  Profesjonalny gabinet psychoterapeutyczny. Skuteczna pomoc psychologiczna. Certyfikowany terapeuta. Terapia indywidualna, par i małżeństw. Rehabilitacja neuropsychologiczna i psychoprofilaktyka kliniczna.

  Powodem zgłoszenia się po pomoc często są trudności związane z aktualną sytuacją życiową, jak i bagaż wcześniejszych doświadczeń, z którymi trudno sobie radzić. Wyznajemy regułę że: … każdy z nas rozwija się przez całe życie, każdy ma prawo nie wiedzieć, nie umieć, nie tyle ważne jest co nas w życiu spotyka, ile to co staramy się z tym zrobić.

  Warto nieraz skorzystać z rozmowy z drugą osobą – neutralną i bezstronną, która dzięki wiedzy i umiejętnościom pomoże zrozumieć niejasną sytuację, trudną relację, doświadczenia i przeżywane uczucia.

  Data opublikowania: 21 01 2013 · czytaj dalej »
 • Inplus24 - Pomoc psychologiczna »

  Prywatna placówka z siedzibą w Warszawie, świadcząca pomoc psychologiczną „face-to-face” lub w ramach e-poradni, prowadzimy również szereg szkoleń i warsztatów psychologicznych. Jeśli przeżywasz kryzys, poszukujesz rozwiązania swoich trudności lub po prostu chcesz lepiej siebie poznać i rozwinąć swój lub swojego dziecka potencjał, zapraszamy. Stawiamy na rzetelność, wnikliwość oraz troskę o poufność uzyskanych informacji. W e-poradnictwie ważne są dla nas fachowość, trafność oraz szybkie tempo udzielanych porad.

  Data opublikowania: 08 01 2014 · czytaj dalej »
 • CENRTUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO »

  Centrum Zdrowia Psychicznego znajduje się w Gdyni. Nasza specjalizacja to leczenie chorób psychicznych, nerwic, zaburzeń zachowania, ADHD, kryzysów rodzinnych oraz kryzysów dojrzewania. W poradni zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży diagnozujemy i leczymy dysharmonie rozwojowe, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia zachowania i emocji, ADHD, zaburzenia nastroju, zaburzenia snu, zaburzenia jedzenia, choroby psychiczne, pomagamy w kryzysie wieku dorastania, kryzysie rodzinnym, problemach szkolnych i kłopotach wychowawczych. Pełna oferta i więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej.

  Data opublikowania: 14 04 2014 · czytaj dalej »
 • Psycholog Warszawa »

  Ośrodek psychoterapii W Relacji jest niewątpliwie jednym z tych, które warto polecać. Doświadczona grupa psychoterapeutów pomoże niewątpliwie wyjść z
  różnego rodzaju problemów i na nowo odkryć piękno świata i własnego życia. Ze szczegółową ofertą tego ośrodka i z wszelkimi aspektami jego działalności
  możemy zapoznać się odwiedzając stronę internetową W Relacji To bardzo ważne, aby mieć się, dokąd udać wówczas, gdy życie i różne problemy nas przerastają.
  Właśnie w tym ośrodku znajdziemy to, czego nam potrzeba, a więc nie należy zwlekać i bliżej przyjrzeć się temu, co nam oferuje ten ośrodek psychoterapii.
  Oferta jest bardzo bogata, dlatego też każdy z nas ma szansę rozwiązać wszystkie swoje problemy.

  Data opublikowania: 01 09 2014 · czytaj dalej »
 • ELIZA OMELAŃCZUK poradnie psychologiczne szczecin »

  Eliza Olemańczuk, psycholog oraz socjolog doradztwa społecznego z wieloletnim doświadczeniem, przyjmuje pacjentów w prowadzonym przez siebie gabinecie psychologicznym w Szczecinie. Z możliwości konsultacji z psychologiem bądź uczestniczenia w psychoterapii mogą skorzystać osoby nieradzące sobie z przeróżnego typu problemami, np. odczuwające lęk czy żyjące w ciągłym stresie. Oferta gabinetu skierowana jest również do osób przeżywających problemy małżeńskie czy też rodzinne. Z myślą o potrzebach naszych pacjentów organizujemy terapie dla małżeństw, dla dzieci, a także dla całych rodzin. Więcej informacji mieści się na stronie internetowej, do której odwiedzenia zachęcamy.

  Data opublikowania: 05 03 2015 · czytaj dalej »
 • MONIKA HYPER-OCHALIK psychoterapia Katowice »

  Głównym celem funkcjonowania Lekarza psychiatry i psychoterapeuty Moniki Hyper-Ochalik jest niesienie fachowej pomocy osobom zmagającym się z problemami natury psychiatrycznej. ma wieloletnie doświadczenie zdobyte w poradniach oraz placówkach zdrowia psychicznego. Zajmuje się m. in. diagnozą oraz terapią specyficznych problemów takich jak depresja czy nerwica. Zajmuje się również m. in. farmakoterapią, psychoterapią grupową i indywidualną. Szczegółowe informacje na temat zakresu działań terapeutycznych odnajdziecie Państwo na stronie www.

  Data opublikowania: 02 04 2015 · czytaj dalej »
 • ZACISZE Poradnia psychologiczna Kraków »

  Instytut Seksuologii i Psychoterapii „Zacisze” w Krakowie prowadzi badania, edukację oraz terapie i porady z obszaru psychologii i seksuologii. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na umawianie wizyt w naszej placówce. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo szczegółowe dane kontaktowe, informację o misji naszego instytutu oraz zespołu pracowników, a też cennik i szczegóły pracy naszego instytutu. Przedstawiliśmy także założenia teoretyczne, w oparciu o jakie pracujemy. Polecamy także szkolenia oraz ekspertyzy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data opublikowania: 03 04 2015 · czytaj dalej »
 • MGR IRENA MAŚLANKOWSKA leczenie anoreksji Opole »

  Prywatny Gabinet Psychologiczny w Olsztynie zaprasza na konsultacje z doświadczonym psychologiem. Pracuje w nim magister psychologii - Irena Maślankowska. W ofercie gabinetu jest terapia indywidualna i grupowa. Skorzystać z niej mogą małżeństwa, pary oraz rodziny. Prowadzone są spotkania terapeutyczne dla dzieci i młodzieży. Psycholog specjalizuje się w psychoterapii osób z zaburzeniami nerwicowymi, lękowymi, depresyjnymi. Gwarantuje indywidualne podejście do każdego pacjenta, jednocześnie zapewniając pełną dyskrecję i fachową pomoc. Więcej informacji mogą Państwo szukać na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 04 05 2015 · czytaj dalej »
 • Dobry psychoterapeuta Kraków »

  Psychoterapeuta Gestalt Bednarczyk Paweł, specjalizuje się w psychologii szczęścia. Jeżeli przeszedłeś traumę, miałeś niełatwe dzieciństwo, przeżyłeś rozwód, śmierć najbliższych, masz kłopot z odszukaniem swego ‘dlaczego’, powinieneś skorzystać z profesjonalnej pomocy terapeuty.
  Terapeuta wskaże Ci jak pozbyć się również np. depresji, traumy, problemów własnych, przetrwać kryzys małżeński, odbudować wiarę we własne możliwości i obcych ludzi.
  Dzięki psychoterapii z profesjonalnym terapeutą, poprzez konwersację, zadawanie pytań i odnajdywanie rozwiązań, będziesz skłonny prędko i skutecznie wyzbyć się każdego kłopotu, które przyczyniają się do tego, że egzystuje się ciężko. Puścisz w zapomnienie trudną przeszłość i skupisz się na budowaniu radości i realizowaniu planów życiowych.

  Data opublikowania: 30 06 2015 · czytaj dalej »
 • Psychoterapia Rybnik Psychoterapeuta Tomasz Lepszy »

  Psychoterapia Rybnik. Psychoterapia indywidualna, terapia par / małżeństw, młodzieży. Konsultacje. Psychoterapia Rybnik, Żory, Wodzisław Ślaski, Racibórz. Prowadzę psychoterapię indywidualną, psychoterapię par i młodzieży. Pracuję również z młodzieżą i rodzicami doświadczającymi problemów wychowawczych. Zapraszam na bezpłatne konsultacje. Prowadzę poradnictwo psycho-edukacyjne, oraz poradnictwo pedagogiczne. Jestem psychoterapeutą Gestalt, doświadczenie zdobywam w Instytucie Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

  Data opublikowania: 23 08 2015 · czytaj dalej »
1 · 2 · następna strona »

Odwiedziny yandex 6 Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny googlebot 47