Strony internetowe związane z hasłem 'protezy':

 • ZAKŁADY ORTOPEDYCZNE WARSZAWA »

  Zakłady Ortopedyczne w Warszawie realizują swoje usługi dla wszelkich pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia. Tworzą protezy kończyn dolnych, różne typy obuwia ortopedycznego oraz wkładki do butów oraz gorsety korekcyjne do leczenia skolioz. Każdy z elementów protezowych jest indywidualnie dostosowany do pacjenta. W zakładach zatrudnieni są profesjonaliści, którzy rozwiązują nawet najtrudniejsze kwestie techniczne pojawiające się w przebiegu przeróżnych schorzeń, a dotyczące protez i ich dopasowania. Zakłady współdziałają z uznanymi firmami światowymi, dzięki czemu trzymają wysoki poziom jakościowy wszystkich produktów. Dokładna oferta jest dostępna na witrynie internetowej.

  Data opublikowania: 22 01 2014 · czytaj dalej »
 • Lek Adam Popko protetyka Białystok »

  Gabinet stomatologiczny w Białymstoku prowadzi Adam Popko. Realizuje zabiegi z protetyki, w tym wykonanie i naprawy protez. W laboratorium protetycznym realizuje korony oraz mosty licowane porcelaną i pełnoceramiczne. Poza tym przygotowuje protezy szkieletowe i szyny również wkłady koronowo - korzeniowe. Na przeprowadzone czynności udzielana jest ponad 3 letnia gwarancja. Stosuje uzupełnienia protetyczne ACETAL PRESSING DENTAL. Przyjmuje pacjentów na bezpłatne konsultacje dentystyczne również przeglądy uzębienia kamerą wewnątrzustną. Wykonuje też wybielanie zębów. Gabinet prowadzi telefoniczną rejestrację wizyt. Wiadomości o gabinecie także zabiegach przekazuje na witrynie.

  Data opublikowania: 04 04 2014 · czytaj dalej »
 • Medident chirurgia szczękowa Barczewo »

  Jesteśmy prywatną lecznicą protetyczną oraz dentystyczną. Przyjmujemy pacjentów w różnym wieku, którzy są mieszkańcami Barczewa albo sąsiednich miejscowości. Nasza placówka specjalizuje się w wszechstronnej obsłudze dentystycznej. Posiadamy doświadczenie w chirurgii szczękowo-twarzowej oraz przyzębia. Zapewniamy leczenie dentystyczne na najwyższym poziomie. Dysponujemy rentgenem i tomografem komputerowym. Dodatkowo prowadzimy pracownię protetyczną. Wykonujemy każdego typu protezy dentystyczne, a także zajmujemy się ich naprawą. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Szczegółowa oferta jest dostępna na stronie www.

  Data opublikowania: 10 04 2014 · czytaj dalej »
 • SAWDENT-POGOŃ protezy dąbrowa górnicza »

  Sawdent-Pogoń zajmuje się wykonywaniem usług dentystycznych dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Siedziba gabinetu mieści się w Sosnowcu. Dentyści pracujący w placówce zajmują się leczeniem zachowawczym ubytków próchnicowych i schorzeń przyzębia. Stosujemy wypełnienia kompozytowe, które wyglądają estetycznie i są niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Jest możliwość przeprowadzenia wszelkiego z zabiegów w znieczuleniu miejscowym bądź w narkozie. W razie problemów z krzywymi zębami nasi ortodonci wykonują indywidualnie dostosowane aparaty stałe i ruchome, które pozwalają na przesunięcie zębów w planowane położenie. By dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę.

  Data opublikowania: 16 04 2014 · czytaj dalej »
 • Dentysta w Zielonej Górze »

  Zapraszamy do Centrum Stomatologii Den Med!
  Kompleksowa opieka dentystyczna i ortodontyczna dla mieszkańców Zielonej Góry i okolic!

  Profesjonalne usługi obejmujące między innymi leczenie endodontyczne, leczenie pod mikroskopem, bezbolesne leczenie kanałowe, leczenie próchnicy, wybielanie zębów, protetykę i wiele innych usług.

  Jeśli chcesz cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem, pozwól by zadbali o niego specjaliści z Den Med!
  Jeśli chcesz cieszyć się pięknym uśmiechem i zdrowymi zębami, przychodnia dentystyczna Den Med. Jest idealnym miejscem do którego musisz się zgłosić! .
  Endodoncja z użyciem mikroskopu pozwala na perfekcyjne opracowanie ubytków i naprawę chorych zębów. Zapraszamy!

  Data opublikowania: 06 05 2014 · czytaj dalej »
 • Naprawy protez - protetyka dentystyczna. »

  Uzupełnienia protetyczne jamy ustnej w postaci akrylowych protez zębowych stosujemy u pacjentów z fragmentarycznym lub całkowitym brakiem w uzębieniu twarzy. NAPRAWA PROTEZYDo protez, najczęściej stosowane są zęby wykonane z akrylu, takich firm jak: WIEDENT, DentSply, COSMO, jak również zęby z kompozytu i porcelany. W protezach częściowych, elementami wspomagającymi prawidłowe utrzymanie mogą być też metalowe klamry, stosowane w mniej widocznych miejscach na łuku zębów oraz raczej „niewidoczne” rozwiązania, jakimi są klamry całkowicie bezbarwne. Estetyczne wykonanie oraz estetykę, poprawiają też wykonane częściowo z bezbarwnych materiałów akrylowych. Właśnie takie protezy są najczęściej stosowanym wypełnieniem protetycznym w ubytku zębów. Protezy wykonujemy z żywicy akrylowej oraz zębów z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. W protezach zębowych stosowane są kompozytowe oraz akrylowe zęby, jak też porcelanowe. Dodatkową konstrukcją utrzymującą protezę są klamry metalowe lub elastyczne-bezbarwne, zarówno w cześciowych jak i całkowitych uzupełnieniach protetycznych. Dodatkowo w protezie można zastosować od strony wewnętrznej, np. górna proteza - płytę podścielenia całkowicie bezbarwną, co podnosi wyjątkowo walory estetyczne takiej protezy i pełnego uśmiechu. Protezy dentystyczne

  Data opublikowania: 13 06 2014 · czytaj dalej »
 • Stomatolog Zdjęcia Panoramiczne »

  Nasza przychodnia stomatologiczna Margo Pracownia RTG to miejsce, w którym dosłownie wszyscy pacjenci mają okazję przeżyć chociażby leczenie kanałowe bez najmniejszego bólu, z doskonałym efektem. Co do tego nie mają żadnych wątpliwości tacy ludzie, którzy już od dłuższego czasu regularnie leczą u nas o własne zęby. Naturalnie protezy bądź implanty raczej nie należą do drogich, co jest następnym atutem naszej przychodni. Nie można zapominać, że dosłownie każdy stomatolog jaki u nas pracuje to taka osoba, która dobrze wie w jaki sposób radzić sobie z każdym przypadkiem.

  Data opublikowania: 12 10 2014 · czytaj dalej »
 • ALI DENT stomatologia pruszków »

  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu propozycję gabinetu stomatologicznego ALI DENT z Piastowa. W zakres naszych usług wchodzi między innymi stomatologia estetyczna, leczenie zębów u dzieci i dorosłych, protetyka oraz chirurgia stomatologiczna, w tym implantologia. Gabinet dentystyczny ALI DENT z Piastowa jest otwarty od poniedziałku do piątku oraz w soboty. Wizytę można umówić osobiście, przychodząc do naszego gabinetu, bądź też telefonicznie czy internetowo. Na naszej stronie internetowej znajdują się wiadomości m. in. o naszych usługach oraz szczegółowe dane telefoniczne i adresowe.

  Data opublikowania: 13 04 2015 · czytaj dalej »
 • ALMADENT scaling rzeszów »

  W Rzeszowie działa Punkt stomatologiczny NZOZ Almadent, który - w trosce o zęby pacjentów pełni szereg bogatych zabiegów stomatologicznych. W punkcie czynione są zabiegi profilaktycznie, protetyczne i dentystyczne począwszy od wybielania zębów do robienia protezy dentystycznej. W gabinecie pracuje pięciu lekarzy stomatologów, którzy realizują swe zabiegi w sposób bezbolesny. Z usług Almadent może skorzystać każdy, bez względu na wiek. NZOZ Almadent udziela 12 miesięczną gwarancję na poniektóre swe zabiegi stomatologiczne. Punkt czynny jest każdego dnia od poniedziałku do piątku. Więcej wiadomości o usługach stomatologicznych znajduje się na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 16 04 2015 · czytaj dalej »
 • Protezy kończyn dolnych »

  Warszawskie Zakłady Sprzętu Ortopedycznego www. wzso. pl to miejsce gdzie może kupić protezę, ortezy, wkładki. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty ponieważ mamy atrakcyjne ceny, indywidualnie podchodzimy do każdego pacjenta, a skorzystanie z naszej poradni i opieki gwarantuje szybki powrót do zdrowia. Masz okazję skorzystać z najlepszych rozwiązań dopasowanych do twoich potrzeb i możliwości finansowych. Sprawdź www. wzso. pl serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty i najlepszych protez.

  Data opublikowania: 23 11 2018 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 6 Odwiedziny yahoo 38 Odwiedziny googlebot 44