Strony internetowe związane z hasłem 'profile zimnogięte':

 • Montaż konstrukcji stalowych »

  Do konstrukcji stalowych z oferty TULLA-bud znajdziecie najnowszą ofertę na konstrukcje (hale) stalowe z profili zimnogiętych, czy też hal magazynowych. Nasza oferta, zatem skierowana jest do Klientów, których celem jest zatrudnienie przedsiębiorstwa budowlanego z doświadczeniem wykonywania zleceń zarówno w Polsce i za granicą. Montaż konstrukcji stalowych naszej firmy głównie opiera się na stosowaniu, montażu i projektowaniu ekranów akustycznych – to właśnie z tych prac jesteśmy najbardziej rozpoznawalni w Polsce. Dzięki inwestowaniu w nowoczesne technologie jesteśmy w stanie sprostać w wielu nawet najbardziej skomplikowanych zadaniach.

  Wiemy jak ważne jest odpowiednie przygotowanie do wykonania powierzonego zlecenia, dlatego zaczynamy już w fazie projektu by wszystkie nasze realizacje przygotowywane były z pełną starannością, oraz by hale i konstrukcje stalowe służyły przez okres dużo dłuższy niż ich gwarancja.

  Data opublikowania: 28 03 2014 · czytaj dalej »
 • Benders - obróbki blacharskie i gięcie blach »

  Nasza linia technologiczna, która produkuje profile zimnogięte należy do jednej z najnowocześniejszych na świecie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom wysokiej klasy produkty w bardzo przystępnej cenie. Cały czas podążamy za wszelkimi nowościami w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać coraz to większym oczekiwaniom swoich klientów. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak np. gięcie blach, cięcie blach, czy też specjalistyczne obróbki blacharskie. Możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami w całym kraju. Na naszej stronie firmowej, mogą Państwo dowiedzieć się nieco więcej o naszej firmie oraz o wszystkich usługach, które oferujemy.

  Data opublikowania: 19 12 2016 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 4 Odwiedziny yahoo 111 Odwiedziny googlebot 18