Strony internetowe związane z hasłem 'produkty ekologiczne':

 • Agro -Transpol, Przetwory owocowo-warzywne »

  Agro-Transpol jest firmą zajmującą się produkcją przetworów owocowo-warzywnych. Zakład przetwórstwa w Radzicach Dużych powstała w grudniu 1962. Od momentu powstania, specjalizował się w przetwórstwie owoców i warzyw. Produkujemy m. in. dżemy i marmoladę o szerokiej gamie smaków(wiśnia, truskawka, jagoda, morela, róża itd. ) oraz jabłko prażone i powidła śliwkowe. Ponadto różnego rodzaju przetwory warzywne i miód sztuczny. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom i ich potrzebom, jesteśmy elastyczni w kwestii technologii produkcji. Nasze produkty oferujemy w opakowaniach jednostkowych i zbiorczych (pojemniki 450g, słoiki, wiadra i beczki). Surowiec do produkcji przetworów pochodzi od miejscowych rolników, dlatego nasze produkty są ekologiczne. Nasze produkty dostarczamy do odbiorców na terenie całej Polski, mając również w perspektywie wejście na rynek wschodni. Na chwilę obecną naszymi głównymi odbiorcami są hurtownie spożywcze, piekarnie oraz cukiernie, bardzo chwalące jakość naszych produktów. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie internetowej i podjęcia współpracy. Gwarantujemy atrakcyjne ceny.
  www.radzice.pl
  Oferta

  Data opublikowania: 17 03 2014 · czytaj dalej »
 • Sklep Naturalny - miejsce gdzie kupisz kosmetyki naturalne »

  Sklep naturalny to drogeria internetowa w której kupić można kosmetyki naturalne. Znaleźć tam można wyłącznie organiczne produkty, które nie zawierają szkodliwych substancji takich jak parabeny czy inne, szkodliwe dla zdrowia konserwanty. Są to ekologiczne produkty adresowane dla wszystkich osób, którym zależy na dobrym zdrowiu. Większość z nich posiada certyfikaty potwierdzające ich ekologiczny skład.

  Kosmetyki naturalne są idealne dla osób, które mają problemy ze zdrowiem lub uczulają je normalne kosmetyki. W produktach, jakie kupić można w sklepie naturalnym nie ma substancji wywołujących alergie. To w pełni bezpieczne dla ludzkiej skóry produkty.

  Nasz sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi ma w swojej ofercie m. in. :
  • kremy do twarzy,
  • kremy pod oczy oraz wszelkie kosmetyki do pielęgnacji twarzy,
  • żele pod prysznic,
  • balsamy do ciała,
  • wszystko do włosów (szampony, odżywki, farby),
  • podkłady mineralne,
  • kosmetyki dla mężczyzn,
  • kosmetyki dla dzieci.

  Zobacz pozostałe kosmetyki naturalne jakie są dostępne w ofercie.

  Wiele z produktów w naszym sklepie online ma w swoim składzie dobroczynne oleje mineralne oraz masło shea. Są to w pełni bezpieczne substancje pochodzenia organicznego.

  Data opublikowania: 24 03 2015 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 4 Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny googlebot 30