Strony internetowe związane z hasłem 'pranie':

« poprzednia strona · 2
 • Eko-Promesa »

  Musicie Państwo zdawać sobie sprawę z tego, że Eko-Promesa to warszawska firma, dzięki której można wreszcie być w 100% zadowolonym z czystości na terenie swojego mieszkania, biura czy domu. Jeżeli zatem są Państwo zainteresowani praniem dywanów, czyszczeniem narożników, pielęgnacją podłóg kamiennych czy ogarnięciem wszystkiego ci związane z wykładzinami, fotelami, kanapami, materacami, krzesłami, etc., to naprawdę będziemy w stanie przyjechać - z bardzo nowoczesnym sprzętem, i zająć się wszystkim w krótkim czasie.

  Data opublikowania: 21 07 2015 · czytaj dalej »
 • Czyszczenie wykładzin Szczecin »

  Posiadanie firmy zajmującej się rzeczami takimi jak np usługi porządkowe, wymaga od nas też jak się okazuje posiadania stosownego poziomu wiedzy. Taka firma sprzątająca szczecin musi świadczyć profesjonalne usługi. W innym razie z całą pewnością nie będzie w stanie nic na tym zyskać. Wiele osób mogłoby twierdzić, że wszak sprzątanie lub utrzymywanie w porządku ogrodu nie wymaga niczego aczkolwiek tak naprawdę sytuacja jest po prostu całkiem inna. Czasem starczy tylko bardzo z uwagą się nad tym zastanowić, bo naprawdę, jeśli nasze firma nie będzie posiało dość wyposażonej i wykwalifikowanej kadry z całą pewnością klienci się zorientują. Co prawda sprzątanie domów oraz mycie okien szczecin to nie aż tak trudna sztuka aczkolwiek wymaga od nas obranie określonego sposobu porządkowania i sprzątania i posiadania odpowiednich sprzętów, jakie nie tylko ułatwią, ale też przyspieszą naszą pracę. Jest to naprawdę sprawa po prostu szalenie ważna i nie można o niej w jakikolwiek sposób zapominać. Co prawda czasem się to zdarza aczkolwiek są to tylko sporadyczne przypadki?

  Data opublikowania: 17 09 2015 · czytaj dalej »
 • Pralnia dywanów - Damat.pl »

  Pralnia Damat świadczy kompleksowe usługi z zakresu prania dywanów każdej wielkości i każdego typu oraz prania wykładzin w Warszawie i okolicach. Obszywanie, skracanie, impregnowane, apretura to specjalność Damat. pl Na terenie Warszawy obowiązuje darmowy odbiór dywanów i transport. Damat ma bardzo konkurencyjne ceny i jest doświadczoną na rynku od 1991 roku firmą, która swoje zlecenia realizuje terminowo. Gruntowne pranie i czyszczenie dywanów to nasza specjalność. Damat to profesjonalizm i rzetelność!

  Data opublikowania: 26 09 2016 · czytaj dalej »
 • Pranie kanap »

  Świadczymy usługi związane z praniem tapicerki mebli tapicerowanych jak i powierzchni dywanów i wykładzin.
  Naszym zadaniem jest doprowadzenie materiału kanap, narożników, materacy, foteli, krzeseł do oryginalnego wyglądu, likwidując w trakcie prania ekstrakcyjnego różnego rodzaju plam;sosy, soki, czekolada a nawet krew. Dodatkowo na życzenie klienta dajemy impregnat który zabezpiecza tapicerkę przed płynami cola itp, które można nawet po jednej godzinie usunąć i nie zostawia po nich zacieków. Usuwanie zapachu kociego, zapachów zwierząt domowych. Odsysanie w głąb tapicerki około 5 cm. Odplamianie materiału. Używamy maszyn znanej marki niemieckiej Karcher posiadając odpowiednie końcówki do czyszczenia. Pierzemy włókna naturalne i sztuczne. Dodatkowo na życzenie klienta dajemy impregnat który zabezpieczy przed dodatkowymi zabrudzeniami. Nasz atut to punktualność i wysoka jakość prac. Zakres działania Warszawa i okolice.

  Data opublikowania: 22 08 2018 · czytaj dalej »
« poprzednia strona · 2

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 10