Strony internetowe związane z hasłem 'pranie':

1 · 2 · następna strona »
 • Pranie dywanów, Pranie kanap »

  OFERUJEMY :

  pranie dywanów
  pranie wykładzin
  pranie kanap
  pranie wersalek
  pranie puf / krzeseł
  pranie foteli
  czyszczenie kanap
  pranie tapicerki samochodowej
  oraz pozostałej tapicerki meblowej..


  Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych jak i firm.
  Nasze usługi wykonujemy na terenie Łodzi i w jej okolicach - wszędzie tam, gdzie liczy się porządek i czystość.  TECHNOLOGIA CZYSZCZENIA :

  Nasze usługi wykonujemy metodą czyszczenia natryskowo-ssącą.

  Stosujemy środki niepieniące (brak osadu)
  Za pomocą dyszy czyszczona powierzchnia natryskiwana jest pod wysokim ciśnieniem.
  Wypłukiwany brud jest natychmiast odciągany z brudnej powierzchni przez dyszę ssącą.
  Podczas prania woda nie rozbryzguje się dookoła.
  Dzięki bardzo mocnej turbinie dywan czy wykładzina jest o 63% suchsza niż przy praniu innymi odkurzaczami piorącymi.
  pranie dywanów

  Data opublikowania: 16 04 2013 · czytaj dalej »
 • Pranie tapicerki Kraków - Kompleksowe Czyszczenie »

  MG Premium to spółka z Krakowa zajmującą się czyszczeniem ekstrakcyjnym powierzchni tekstylnych, a także czyszczeniem wnętrz aut (usuwanie plam, czyszczenie kokpitu i plastików, usuwanie plam oraz zapachów, odkurzanie i sprzątanie wnętrza, czyszczenie foteli, neutralizacja zapachów). W ofercie pranie i czyszczenie powierzchni, takich jak: dywany, kanapy, sofy, fotele, wersalki, wykładziny. Spółka prowadzi działalność na terenie Krakowa. Do prania oraz czyszczenia dywanów, wykładzin, tapicerki wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt firmy Karcher - odkurzacz piorący Karcher Puzzi 100, odkurzacz KARCHER WD 5. 600 MP, dmuchawa AB 84. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data opublikowania: 21 03 2014 · czytaj dalej »
 • Czyszczenie i naprawa tapicerki,pranie dywanów Gliwice »

  Korzystając z usług Tapicare Klienci zdobywają gwarancję wykonania usługi na niezwykle wysokim poziomie, z atrakcyjną ceną. Zaawansowane rozwiązania łączą się z fachowością i zaangażowaniem pracowników. Dzięki ciągłemu postępowi, firma przez cały czas rozszerza zakres swych usług i jest coraz w wyższym stopniu konkurencyjna względem pozostałych firm świadczących tego typu usługi. Tapicare. pl od wielu lat zajmuje się zadaniami w obszarze prania i czyszczenia dywanów i dodatkowo tapicerki. Dzięki doświadczeniu w funkcjonowaniu firmy, firma posiada profesjonalną kadrę, wskutek tego osiąga świetne wyniki związane z ocenami klientów. Podstawową usługą wykonywaną w Tapicare jest pranie dywanów Gliwice i okolice. Jest to usługa, która świadczona jest przez firmę od samego początku. Firma rzetelnie i solidnie podchodzi do wykonywanych usług, pranie dywanów odbywa się z zastosowaniem specjalnie dobranego środka do prania, co gwarantuje niesamowicie precyzyjne oczyszczenie dywanu oraz pełne zabezpieczenie materiału. Następna usługa to pranie tapicerki. Nasz wykwalifikowany pracownik zajmuję się usługą tj. czyszczenie tapicerki skórzanej. Tapicare oczyszcza tapicerki meblowe oraz samochodowe. Olbrzymie doświadczenie z tego zakresu skutkuje bardzo dobrymi efektami, co przekłada się także na duże zaufanie kontrahentów, którzy przekazują firmie nawet niesamowicie delikatne elementy tapicerowane.

  Data opublikowania: 16 04 2014 · czytaj dalej »
 • Sprzatanie-megan.waw.pl »

  Nasza firma oferuje profesjonalne usługi sprzątające i czyszczące dla firm i osób prywatnych. Specjalizujemy się w sprzątaniu biur oraz mieszkań w Warszawie. Ponadto w naszej bogatej i ciekawej ofercie mogą Państwo znaleźć również takie czynności jak pranie wykładzin domowych i przemysłowych oraz mycie garaży na warszawskich i podwarszawskich osiedlach. Jeśli pragną państwo zapoznać się ze szczegółami naszej wyjątkowej oferty to zapraszamy na naszą witrynę internetową, na której znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje i szczegóły.

  Data opublikowania: 17 06 2014 · czytaj dalej »
 • Pranie dywnów Kraków »

  Studio porządku to małe przedsiębiorstwo zajmujące dbaniem o czystość w firmach a także w u prywatnych klientów. Działa na terenie Krakowa i okolic na przykład Skawina, Wieliczka, Niepołomice. Młody ale bardzo dobrze doświadczony personel sprawi że zabrudzenia znikną bardzo szybko. Firma ta działa z jak najlepszym sprzętem który ma pomóc pracownikom i ułatwić im pracę. firma także oferuje swoim pracownikom liczne zagraniczne szkolenia które mogą pogłębiać ich wiedzę a zarazem lepiej wykonywać swoją pracę.

  Data opublikowania: 05 07 2014 · czytaj dalej »
 • Mycie okien, pranie wykładzin - VEXTRA Warszawa »

  VEXTRA realizuje usługi specjalistycznego mycia okien i fasad.
  Myjemy okna każdego rodzaju w ramach aluminiowych, drewnianych, plastikowych, a także na każdej wysokości.
  Mycie przeszkleń trudnodostępnych realizujemy używając różnorodnego wariantu drabin, technik linowych (alpinistyczne mycie okien), oraz z użyciem podnośnika koszowego o wysokości do 20m.
  Oprócz okien myjemy również oranżerie, elewacje, szyby, witryny, przeszklenia.
  Dodatkowo wynajmujemy nasz podnośnik koszowy wraz z doświadczonym operatorem dla innych firm czy też osób prywatnych.
  Użytkując podnośnik koszowy wykonujemy sporo usług z jego pomocą, jak np: mycie szyb albo elewacji, prac konserwacyjnych, cięcia drzew bądź ucinania gałęzi.
  Oprócz mycia fasad czy wynajmu podnośnika koszowego realizujemy niemało innych specjalistycznych usług, jak na przykład: czyszczenie wykładzin biurowych, czyszczenie dywanów, czyszczenie tapicerek meblowych (sofy, fotele wypoczynkowe, krzesła, itp. ), pranie tapicerek samochodowych.
  W naszej ofercie jest też usługa mycia żaluzji poziomych i czyszczenia verticali - usługi wykonywane z zastosowaniem myjki ultradźwiękowej.

  Data opublikowania: 08 07 2014 · czytaj dalej »
 • Korupcja szkolenie - Baltic Business Training »

  Problem z praniem brudnych pieniędzy może dotyczyć każdej instytucji, ale szczególnie narażone na ten proceder są banki. Z tego właśnie względu zgodnie z obowiązującą ustawą konieczne jest przeprowadzanie odpowiednich szkoleń wśród pracowników. Zdecydowanie najlepiej przygotowane szkolenia bankowe znajdują się w ofercie Baltic Business Training Barbara Jasińska. Odpowiednio przygotowane korupcja szkolenie odbywa się w konwencji warsztatowej, co zapewnia dużą efektywność. Uczestnicy uczą się poprzez studium przypadków oraz praktyczne ćwiczenia.

  Data opublikowania: 19 09 2014 · czytaj dalej »
 • Firma sprzątająca Katowice - F.H.U. Kaja »

  Działająca od 2010 roku profesjonalna firma Kaja mająca siedzibę w Siemianowicach Śląskich oferuje usługi porządkowe w magazynach, mieszkaniach, domach, apartamentach na terenie Śląska (m. in. Piekary Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Chorzów, Sosnowiec i inne miejscowości na terenie województwa). W ramach usług które świadczy firma Kaja wchodzi pranie dywanów, pranie tapicerki meblowej oraz samochodowej, mycie okien, czyszczenie skór, kompleksowe sprzątanie po remontach. W ofercie dostępna jest także opieka nad grobami. Firma Kaja stawia przede wszystkim na jakość świadczonych usług porządkowych; uczciwi i solidni pracownicy używają do sprzątania wyłącznie produktów wysokiej jakości, pewnych oraz sprawdzonych środków czystości oraz profesjonalnego sprzętu. Rezultat? Czyste, pachnące pomieszczenia oraz powierzchnie. Dziesiątki zadowolonych klientów. Sprawdź i ty jak sprawnie i szybko nasza ekipa uwinie się z wysprzątaniem Twoich pomieszczeń.

  Data opublikowania: 16 10 2014 · czytaj dalej »
 • FIRMA USŁUGOWA PERFEKT S.C. RZESZÓW »

  Wszystkim klientom opisujemy obszerną ofertę pralni ekologicznej Perfekt. Gwarantujemy kompleksową ofertę plus krótkie terminy realizacji zleceń. Polecamy Państwu usługi pralnicze, takie jak pranie chemiczne oraz czyszczenie dywanów i galanterii hotelowej, restauracyjnej. Wykonujemy pranie wodne także maglowanie. Wszystkie usługi przeprowadzamy przy użyciu fachowego sprzętu, czyli tunelu pralniczego o wydajności 600 kg/h oraz 4 pralnico-wirówek, 6 wyspecjalizowanych pojazdów. Na obszarze miasta Rzeszowa także okolic otworzyliśmy 9 punktów, w jakich możliwe jest skorzystanie z naszych usług. Więcej informacji oferty podajemy na stronie internetowej.

  Data opublikowania: 08 04 2015 · czytaj dalej »
 • Delfinek - pranie dywanów i myjnia samochodowa »

  Nasza firma specjalizuje się w usługach prania oraz czyszczenia dywanów. Posiadamy także ręczną auto-myjnie samochodową. Wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny sprzęt gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Pranie dywanu to szereg procesów odbywających się na odpowiednim sprzęcie. Zaczynamy od mierzenia oraz znakowania dostarczonego dywanu. Kolejną czynnością jest trzepanie mechaniczne a następnie odkurzanie. Trzepaczka mechaniczna którą posiadamy wykonuje 8000 uderzeń na minutę. Później Państwa dywan poddawany jest procesom odplamiania miejscowego, prania oraz płukania. Po płukaniu przychodzi czas na wirowanie w specjalnej wirówce. Ostatnimi procesami jest suszenie i kontrola jakości wykonanych usług. Kompletną dokumentację z procesów wraz ze zdjęciami znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

  Data opublikowania: 11 05 2015 · czytaj dalej »
1 · 2 · następna strona »

Odwiedziny yandex 3 Odwiedziny yahoo 34 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 26