Strony internetowe związane z hasłem 'pożyczki hipoteczne':

 • Pożyczki hipoteczne »

  Pożyczki hipoteczne umożliwiają upłynnienie zasobów pieniężnych zamrożonych w posiadanych przez przedsiębiorstwo nieruchomościach. Pożyczka hipoteczna to finansowanie udzielane pod zastaw nieruchomości. Przy czym pożyczkobiorca nie musi być właścicielem domu, która stanowić będzie zabezpieczenie zwrotu pożyczki. Pożyczkę hipoteczną można dostać w banku lub poza bankowej instytucji finansowej. Uzyskanie nie bankowej pożyczki hipotecznej - zabezpieczonej na mieszkaniu nie jest podporządkowane dotychczasowej sytuacji finansowej pożyczkobiorcy. W przypadku pożyczek nie bankowych nie jest potrzebne dodatkowo posiadanie zdolności kredytowej. Zabezpieczeniem może być dom, działka, mieszkanie, lokal ewentualnie inna posiadłość komercyjna. Poza bankowe pożyczki pod hipotekę pozwalają na pozyskanie szybkiego finansowania.

  Data opublikowania: 24 12 2013 · czytaj dalej »
 • Kasa Stefczyka - Pożyczki, lokaty i ubezpieczenia »

  Kasastefczyka. pl to firma, która od lat już zajmuje się usługami finansowymi. Nasze doświadczenie to gwarancja bezpieczeństwa dla Ciebie. Każda z usług kasastefczyka. pl dostępna jest wielu wariantach, dostosowanych do potrzeb różnych klientów.
  Świadczymy zarówno chwilówki, jak i pożyczki i kredyty na większe kwoty. Swoje pieniądze możesz ulokować na jednym z naszych kont, do których dołączona jest karta płatnicza. Na kasastefczyka. pl znajdziesz też informacje dotyczące naszych produktów hipotecznych, które pozwolą Ci sfinansować koszt zakupu lub budowy mieszkania na korzystnych warunkach. Z nami możesz też w bezpieczny sposób oszczędzać i pomnażać swoje oszczędności, za pomocą jednej z dostępnych na kasastefczyka. pl lokat. Nie tylko Twoje pieniądze są u nas bezpieczne – możesz skorzystać też z różnorodnej oferty ubezpieczeń. Aby ułatwić Ci podjęcie wyboru dotyczące konkretnego produktu, na kasastefczyka. pl możesz dokładnie przestudiować jego warunki oraz skontaktować się z konsultantem. Zapraszamy!

  Data opublikowania: 11 08 2014 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 6 Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny googlebot 20