Strony internetowe związane z hasłem 'polityka':

 • Blog o mobilnym zarządzaniu procesami biznesowymi »

  Zastanawiasz się czym jest mobilny BPM (Business Process Management)? A może chciałbyś wdrożyć takie rozwiązanie w swojej firmie? Zanim podejmiesz decyzję przeczytaj tego bloga!

  Czy wiedziałeś, że pracownicy mobilni pracują dużo efektywniej niż "zwykli"? Okazuje się, spędzają na pracy ok. 11% czasu więcej, a także wykonują 20% więcej czynności służbowych niż przy biurku.

  Z bloga dowiesz się także m. in. : jakie korzyści i zagrożenia niesie ze sobą mobilny BPM. Na czym polega trend BYOD (Bring Your Own Device) – czyli korzystania z własnych urządzeń przenośnych w celach służbowych i jak go ujarzmić za pomocą polityki MDM (Mobile Device Management). Ponadto zawsze aktualne informacje i wnikliwe analizy.

  Wejdź, zobacz, zdecyduj!

  Data opublikowania: 03 10 2013 · czytaj dalej »
 • Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata »

  Interesuje Cię tylko prawda i najważniejsze informacje? Lubisz być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i świata? Szukasz portalu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Zatem odwiedź stefczyk. info i zapoznaj się z naszą bazą informacji i artykułów. Co takiego możesz znaleźć na naszej stronie? Np. :
  - Informacje z kraju
  - Wiadomości polityczne z kraju
  - Wiadomości z kraju z ostatniego tygodnia
  Ale to nie wszystko, poza najświeższymi informacjami znajdziesz u nas blogi ekspertów, na których będziesz mógł poznać ich opinię odnośnie właśnie tych najnowszych wydarzeń. Nasze publicystyczne artykuły są na tyle ciekawie napisane, że z pewnością Cię nie znudzą. Jeśli będziesz potrzebował chwili przerwy odwiedź naszą zakładkę "Po godzinach". Co tam znajdziesz? Możesz np. zapoznać się z artykułami na temat nauki i techniki lub pograć w różne gry. Wejdź już teraz na stefczyk. info i przekonaj się, co jeszcze znajdziesz na naszej stronie!

  Data opublikowania: 11 08 2014 · czytaj dalej »
 • ABC Polityki - wszystko co powinienes wiedzieć »

  Kazdy myśli, że polityka to trudny orzech do zgryzienia... Nic bardziej mylnego!

  ABC Polityki powstało właśnie by zmienić ten stereotyp a tym samym pokazać, że warto wiedzieć co w trawie politycznej piszczy.

  Nie ważne czy jesteś, , starym wyjadaczem" czy dopiero zapoznajesz się z podstawowymi wiadomościami, u nas znajdziesz to czego potrzebujesz.

  Niedługo okaże się, że będziesz z polityką za pan brat i będziesz mógł pochwalić się wśród znajomych i swoich najbliższych. Dlatego do dzieła i sprawdź na co cię stać.

  Data opublikowania: 17 09 2014 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 4 Odwiedziny yahoo 44 Odwiedziny googlebot 27