Strony internetowe związane z hasłem 'pogotowie kanalizacyjne':

 • PTU - pogotowie kanalizacyjne »

  Dąbrowa Górnicza to siedziba znanej i cenionej przez klientów firmy PTU. Mamy przeszło dwadzieścia lat doświadczenia w swojej branży, dzięki czemu zdobyliśmy zadowolonych klientów, którzy często do nas wracają. Prowadzimy działalność na obszarze wielu miast Śląska i Zagłębia. Nasze usługi obejmują inwentaryzowanie sieci kanalizacyjnej, lokalizację nielegalnych przyłączy i sprawdzanie nieszczelności instalacji bez konieczności prowadzenia wykopów. Mamy urządzenia do przeprowadzania dokładnego badania stanu technicznego infrastruktury kanalizacyjnej. Jest to inspekcja telewizyjna sieci, która zezwala na umieszczenie wadliwych miejsc kanalizacji, sprawdzenie szczelności łączenia rur i pęknięć, a także poznanie przeszkód utrudniających przepływ ścieków w kanale. Zachęcamy do zajrzenia na stronę, żeby poznać szczegóły.

  Data opublikowania: 29 05 2014 · czytaj dalej »
 • AS-EKO Separator Tomaszów Mazowiecki »

  Przepełniła Ci się rura kanalizacyjna i potrzebujesz pomocy? Idealnie trafiłeś! Przedsiębiorstwo AS-EKO od 1996 roku oferuje usługi kanalizacyjne. Przeprowadzamy: czyszczenie i naprawę kanalizacji, wycinanie korzeni wrastających w rury, inspekcję kanalizacyjną, czyszczenie osadników i separatorów, naprawę i odbudowę odwodnieni liniowych, przegląd kamerami TV i wiele innych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu usługi przez nas wykonywane są świadczone na najwyższym poziomie, a zatrudniana przez nas kadra pracownicza stawia na jakość wykonywanych prac. Na naszej stronie internetowej znajduje się więcej informacji.

  Data opublikowania: 03 03 2015 · czytaj dalej »
 • Hydraulik Wrocław | http://jotkawroclaw.pl »

  Masz problem? W twoim domu pękła rura? Przymierzasz się do remontu, ale hydraulicy, których znasz są bardzo drodzy? Świetnie trafiłeś - nasza firma oferuje najtańsze usługi hydrauliczne na terenie całego Wrocławia. Dojeżdżamy do klienta, oferujemy pomoc w doborze materiałów. Polecamy hurtownie oraz udzielamy sowitych rabatów na nasze usługi. Szybka realizacja, rzetelne wykonane zleconych nam prac, uczciwość - tym chcemy się wyróżniać! Wykonujemy prace od tych najdrobniejszych (wymiana pękniętych rur w mieszkaniu, naprawy urządzeń grzewczych, montaż kuchenek, po te wielkie ( czyszczenie kanalizacji, przyłącza kanalizacyjne, instalacje solarne). Czego chcieć więcej - JOT-KA Janusz Krych pogotowie hydrauliczne we Wrocławiu. Jesteśmy najlepsi w swoim fachu. Nie zwlekaj tylko już teraz zapisz sobie nasz numer : 606-556-989 i w pogotowiu miej go pod ręką! PAMIĘTAJ nasza firma udziela dwu letniej gwarancji na wykonane prace.

  Data opublikowania: 19 06 2016 · czytaj dalej »
 • Www.hydraulika-wroclaw.com.pl - hydraulik Psie Pole »

  Jako Hydraulika Wrocław działamy już od wielu lat w każdej dzielnicy tego miasta, w tym między innymi Psiego Pola, gdzie odnieśliśmy już kilka sukcesów zawodowych. Dla nas liczy się przede wszystkim pomoc w zakresie, tak mało znanej i niekiedy bardzo skomplikowanej, branży jaką jest hydraulika. W naszej ofercie, oprócz usług czysto związanych z pełnionym zawodem, znajdują się również świadczenia wodno-kanalizacyjne, gazowe czy nawet instalacyjne. Zespół powołanych fachowców nieustannie nabywa coraz to nowsze doświadczenia oraz poszerza swoją wiedzę i umiejętności, aby móc w pełni sprawnie wykonywać prace wymagające większej znajomości w danej dziedzinie. Wszelkie podjęte działania wynikają przede wszystkim z pasji, która wspólnie dzielimy i realizujemy o każdej porze dnia i nocy. Dotychczas zaufało nam już mnóstwo klientów, którzy docenili nasze starania, odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań oraz uczciwość w sytuacjach będących dla nich bardzo często niezrozumiałymi i jak dotąd nieznanymi. Właśnie z tego powodu w dalszym ciągu istniejemy na rynku i pozyskujemy coraz więcej nowych zadowolonych klientów!

  Data opublikowania: 01 07 2016 · czytaj dalej »
 • Pogotowie hydrauliczne »

  Jakie zalety powinien posiadać hydraulik prowadzący całodobowe pogotowie hydrauliczne? Hydraulik taki powinien posiadać duże doświadczenie w szerokim zakresie usług hydraulicznych, duży warsztat profesjonalnych narzędzi, oraz być dyspozycyjnym przez 24h na dobę. To są właśnie zalety naszego pogotowia hydraulicznego. Wykonujemy profesjonalnie bardzo szeroki zakres usług hydraulicznych z naciskiem na ekspresowe usuwanie awarii wodnych i kanalizacyjnych. Szczególnie dobrze nasze pogotowie hydrauliczne jest przygotowane zarówno merytorycznie, praktycznie, a także pod względem markowych maszyn do usługi przepychania, udrażniania i czyszczenia rur kanalizacyjnych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych. Wykonujemy je na dwa sposoby, metodą mechaniczną, czyli przepychanie spiralą elektryczną, oraz metodą ciśnieniowego czyszczenia rur kanalizacyjnych. Po więcej wiadomości zapraszam do odwiedzenia naszej witryny internetowej.

  Data opublikowania: 23 04 2020 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 27 Odwiedziny googlebot 19