Strony internetowe związane z hasłem 'podnosniki':

 • Współczynnik bezpieczeństwa wind dla niepełnosprawnych »

  Współczynnik bezpieczeństwa w windach dla niepełnosprawnych można przyjąć równy w przypadku zastosowania materiałów izolowanych. Przy bardzo starannej kontroli lub niższy przy mniej starannej kontroli lub przy kontroli wyrywkowej,
  Bardzo niski w braku wszelkiej kontroli. Jeżeli zniszczenie danej części nie spowodowałoby zatrzymania maszyn, jeżeli wywołałoby zatrzymanie maszyny, jeżeli mogłoby spowodować uszkodzenie maszyny. Dolne wartości dotyczą tanich lub łatwych do naprawy części maszynowych albo niezbyt wysokich strat, wywołanych zatrzymaniem lub uszkodzeniem maszyn, górne dotyczą drogich części lub wysokich strat. Współczynnik można przyjąć równy:
  przy częściach obrabianych starannie, przy częściach obrabianych zgrubnie, przy częściach surowych.
  Współczynnik obieramy na wyczucie. Powinien on być równy prawdopodobnemu błędowi oceny obciążeń windy dla niepełnosprawnychlub błędowi wzoru przyjmując jeżeli błędy te popełniliśmy na korzyść pewności obliczeń.
  Współczynnik naprężeń wstępnych obieramy również na wyczucie, przyjmując go równym od 1 do 1, 3, zależnie od wielkości możliwych na¬prężeń resztkowych i stopnia ich niebezpieczeństwa. Współczynnik bezpieczeństwa przyjmuje w różnych przypadkach najróżniejsze wartości, trudno jest więc dla każdego z nich sporządzać nowy zredukowany wykres; o wiele prościej jest posiłkować się wykresem wyjściowym, nie zredukowanym, prowadząc przez początek układu O prostą OC pod kątem to, którego jest tzw. promieniem granicznym danego materiału, czyli najmniejszą wartością q przyjmowaną w obliczeniach praktycznych, w przypadku karbów ostrych, przyjmuje tym wyższą wartość, im miększy jest materiał. Należy podkreślić, iż ta stosunkowo niska wartość współczynnika dla wind dla niepełnosprawnych wynika z założenia, iż do obliczeń wprowadzamy obciążenia, do których zawsze wliczone są wszelkie możliwe nadwyżki dające się przewidzieć i ilościowo określić.

  Data opublikowania: 15 05 2013 · czytaj dalej »
 • Wypożyczalnia osprzętu dźwigów i podnośników Kraków »

  Oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju usługi dźwigami w zakresie tonażu 10-120 ton oraz podnośnikami koszowymi 18 - 77 metrów. Ponadto wypożyczamy sprzęt: trawersy, kosze itd. oraz serwisujemy podnośniki oraz dźwigi - naprawa hydrauliki, elektryki, naprawy blacharskie. Nasze usługi realizujemy na terenie Małopolski
  oraz całego kraju. Ponad 25 lat doświadczenia pozwala nam na dobranie optymalnego rozwiązania do wykonania powierzonej usługi. Zapraszamy do odwiedzenie naszej strony
  internetowej i kontaktu z nami.

  Data opublikowania: 29 10 2013 · czytaj dalej »
 • Montażownica skup i sprzedaż - Rotor.biz.pl »

  Chcesz kupić nową montażownicę? A może posiadasz inne urządzenie do serwisu opon, które chcesz sprzedać? W każdym z tych przypadków skontaktuj się z firmą ROTOR sc - dostawcą maszyn dla branży wulkanizacyjnej. W naszej bogatej ofercie znajdziesz sprzęty w atrakcyjnych cenach, zarówno nowe, jak i używane. Działamy w branży ponad 15 lat, dlatego możemy zaproponować korzystne warunki. Nasze oferty dostępne są na stronie internetowej: rotor. biz. pl. Zapraszamy serdecznie do przeglądania ofert i życzymy udanych zakupów!

  Data opublikowania: 17 02 2014 · czytaj dalej »
 • EMAX-POL urządzenia transportujące warszawa »

  Wieloletnie doświadczenie i fachowe podejście do każdego z klientów to wyróżniki firmy Emax-Pol, jakiej siedzibą jest Warszawa. Nasza propozycja zawiera sprzedawanie i pełen serwis sprzętu magazynowego, wśród jakiego można odnaleźć wózki do palet, wózki platformowe i taczkowe, a także urządzenia warsztatowe rozlicznego typu. Na terenie Warszawy gwarantujemy bezpłatny transport wszystkich zamówionych towarów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanym pracownikom gwarantujemy profesjonalne sfinalizowanie każdej naprawy i doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu. Aby poznać szczegóły dotyczące oferty, zerknij na naszą stronę internetową.

  Data opublikowania: 18 04 2014 · czytaj dalej »
 • DZWIGI.info.pl - usługi dźwigowe »

  Wszystko co niezbędne do nawiązania współpracy z firmą sprzedającą, montującą, naprawiającą, modernizującą, produkującą dźwigi osobowe, dźwigi towarowe oraz dźwigi towarowo-osobowe w jednym miejscu na www. dzwigi. info. pl. Każda firma oferująca windy osobowe przedstawia szczegółowe informację o swojej ofercie, dane adresowe oraz dane kontaktowe dzięki czemu bez problemu wybierzesz firmę która zaspokoi twoje potrzeby – oszczędzisz swój cenny czas przy wyborze firmy np. konserwujące windy towarowe. Dodatkowo serwis www. dzwigi. info. pl wdrożył możliwość dodawania opinii o każdej z firm. Zapraszamy do skontaktowania się telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy z wybraną firmą. Serwis DZWIGI. info. pl to nie tylko katalog firm, na stronie można poczytać o Wiadomościach z branży maszyn budowlanych oraz o planowanych targach i wydarzeniach branżowych. Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w dziale Wiadomości.

  Data opublikowania: 17 09 2014 · czytaj dalej »
 • PodnosnikiKoszowe.pl zwyżki »

  Czym są zwyżki i do czego się ich używa? Raczej większość przedsiębiorstw doskonale wie do czego najczęściej się wykorzystuje owe maszyny. Idealnie albowiem sprawdzają się przy pracy na wysokości. Jeśli jednak nie są Państwo specjalistami z zakresu maszyn takich jak podesty ruchome to z pewnością nasi konsultanci kompleksowo przedstawią pełną ofertę oraz specyfikacje. Razem z nami wybiorą Państwo najlepsze maszyny na Śląsku oraz Pomorzu.

  Nasza oferta kierowana jest do firm budowlanych ale także do osób prywatnych którzy są za tym, aby wynająć zwyżkę na krótki okres. Oczywiście możliwy jest także wynajem długookresowy na jaki jest sporządzona stosowna umowa.

  Atuty:
  * Profesjonalna oferta
  * Możliwość zapisania się na szkolenia
  * Najniższe ceny

  Data opublikowania: 30 09 2016 · czytaj dalej »
 • PodestyRuchome.pl »

  AA Herkules to gwarancja:
  * Wynajmu sprawnych maszyn
  * Zakupu zwyżki w niskiej cenie
  * Zaliczenie egzaminu z obsługi podnośników

  Jeśli są Państwo zainteresowani powyższą ofertą - zapraszamy do naszej siedziby w Katowicach bądź też w Gdańsku.

  Co wyróżnia naszą wypożyczalnie podnośników?
  * Profesjonalne podejście
  * Konkurencyjne ceny
  * Świetna lokalizacja
  * Obszerna oferta

  Serdecznie polecamy się firmom budowlanym a także wszystkim osobom prywatnym. Zapewniamy minimum formalności. Na miejscu mogą Państwo obejrzeć podnośniki oraz wybrać konkretne modele, dla których posiadamy stosowną specyfikację.

  Data opublikowania: 30 09 2016 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 4 Odwiedziny yahoo 31 Odwiedziny googlebot 44