Strony internetowe związane z hasłem 'packshot':

 • Fotografia reklamowa, ślubna, produktowa Warszawa »

  Fotografia Produktowa to pasja. Fotografią zajmujemy się od późnej jesieni 2008 roku. Jako część Media Project Group specjalizujemy się w fotografii produktu. Fotografia reklamowa to sztuka pokazania materii, w taki sposób aby namówić klienta do jego posiadania. Artystycznie wykonane zdjęcie może zastąpić setki zdań. Taka fotografia ma na celu ukazanie tego czegoś, czego nie dajemy rady dotknać. Przedstawienie tego w jak najbardziej realistyczny sposób. Fotografia produktowa to sztuka, nie obowiązek. Zapraszamy na na home page’a Media Project Group Fotografia Reklamowa Warszawa.

  Data opublikowania: 29 01 2014 · czytaj dalej »
 • Packshot Warszawa »

  Nasza firma marszalStudio zajmuje się fotografią oraz grafiką produktową. Funkcjonujemy na obszarze Warszawy, jednak zamówienia przyjmujemy z terenu całego kraju, wystarczy wysłać do nas towar, a po wykonaniu fachowych fotografii produktowych odeślemy go niesłychanie szybko. Naszymi kluczowymi klientami są przedsiębiorstwa jak również sklepy www. Na naszej witrynie zdołasz przekonać się o tym jak wiele przedsiębiorstw zaufało już nam i powierzyło wykonanie fotografii. Zapraszamy niezwykle ciepło do skorzystania z naszej oferty, wystarczy odwiedzić naszą stronę tudzież skontaktować się mailowo bądź telefonicznie, gwarantujemy pełne zadowolenie.

  Data opublikowania: 10 04 2014 · czytaj dalej »
 • Fotografia produktowa Lublin »

  Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Agencji Reklamowej AID. Oferujemy kreatywne rozwiązania przy projektowaniu logo, identyfikacji wizualnej lub materiałów promocyjnych dla Twojej firmy. Stworzymy też dla Ciebie wymarzoną stronę www. Oferujemy także szeroki wachlarz usług w zakresie fotografii - fotografia produktowa, packshot, fotografia reklamowa, zdjęcia 360, zdjęcia obrotowe i inne. Jeśli zależy Ci aby produkty w Twoim sklepie internetowym wyglądały profesjonalnie i zachęcały do zakupów to zapraszamy do nas. Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie kompleksową prezentację produktów.

  Po pełną ofertę zapraszamy na naszą stronę www :)

  Data opublikowania: 04 01 2017 · czytaj dalej »
 • Dobry Packshot- zdjęcia na białym tle, zdjęcia do Allegro »

  Dobry Packshot to firma, która od lat zajmuje się fotografią produktową. Wieloletnie doświadczenie pokazało jej, że do każdego fotografowanego przedmiotu należy podejść indywidualnie, aby ukazać je w najlepszym świetle, dlatego nie używa ona automatycznych systemów wykonywania zdjęć. Oferuje wysokiej jakości zdjęcia na białym tle, które z powodzeniem sprawdzą się na każdej stronie internetowej. Specjalizujemy się jednak w dziedzinie takiej jak zdjęcia do Allegro, ponieważ nasze zdjęcia spełniają obecne standarty serwisu dla miniaturek. Na stronie firmy znajduje się blog poświęcony fotografii, a także przykładowa fotografia produktowa o licencji CC0.

  Data opublikowania: 01 08 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 34 Odwiedziny googlebot 43