Strony internetowe związane z hasłem 'opieka prawna':

 • Kancelaria prawna Słupsk adwokat-slupsk.eu »

  Masz kłopoty z rozumieniem prawa i nie umiesz tego rozgryźć? Żona chce rozstania i planuje zabrać ci majątek? Potrzebujesz adwokata lub po prostu pomocy z dziedziny prawa? Albo jesteś menedżerem i musisz wybrać specjalistę do obsługi prawnej firmy?

  Kancelaria adwokat Ewy Rożnowskiej-Iwanickiej gwarantuje fachowe wsparcie. Ogromna wiedza z zakresu prawa pozwala na fachową pomoc w sprawach karnych itd. Od ponad 10 lat adwokat Ewa Rożnowska-Iwanicka zalicza się do Izby Adwokackiej, co świadczy o poszanowaniu dla najwyższych wartości. Na serwisie biura adwokat-slupsk. eu dostrzec możemy szereg usług, których podejmuje się prawnik. Osoby prywatne mogą skorzystać z kompleksowej porady.

  Ponadto przedsiębiorcy mogą zajrzeć do sekretariatu. Przedsiębiorstwa mogą liczyć na kompleksową obsługę z zakresu prawa.

  W sekretariacie adwokat-slupsk. eu stawia się na tradycję. Uczciwość jest najważniejsza.

  Serwis www. adwokat-slupsk. eu nakreśli działalność kancelarii. Widać tam notatki o sekretariacie, usługach i samej adwokat. Zaś takie zakładki jak Kontakt i Lokalizacja umożliwią szybsze dojście do kancelarii.

  Biuro znajduje się w województwie pomorskim. Dokładnie w Słupsku przy ulicy Szarych Szeregów 13a/16, porad z dziedziny prawa udziela mecenas Rożnowska-Iwanicka. 76-200 to numer kodu pocztowego. Z wiedzy mecenas możemy skorzystać w godzinach 8-15 w dni powszednie. Dodatkowo w poniedziałki są konsultacje dla interesantów w godzinach 16-19. Można też zadzwonić na numer 601366781 lub 598424242. Umówić się z kancelarią można też przez wysłanie formularza znajdującego się na portalu.

  Życie stawia nas w najróżniejszych sytuacjach, niekiedy nie warto narażać się i zasięgnąć opinii prawnej. Ignorancja dotycząca prawa nie służy, dlaczego więc nie ominąć tego dylematu w taki nieskomplikowany sposób?

  Adwokat-Slupsk.eu

  Data opublikowania: 27 01 2015 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny googlebot 20