Strony internetowe związane z hasłem 'Odszkodowanie':

 • Odszkodowania - Pireus - cała Polska »

  Każdy z nas uległ lub być może ulegnie wypadkowi. Wiemy, że nie jest łatwo w takiej sytuacji myśleć o dochodzeniu odszkodowania lub zadośćuczynienia. Często też nawet nie wiemy od czego zacząć. Wtedy warto skorzystać z pomocy prawnika - niestety wiąże się to ze znacznym wydatkiem, który trzeba pokryć już na początku współpracy.
  Alternatywą są firmy zajmujące się kwestią odszkodowań. Jak jednak wśród gąszczu wybrać tą godną zaufania?
  Jednym z czynników o tym decydującym jest to, czy w firmie pracują jedynie radcy prawni czy też adwokaci. Jest to o tyle istotne, że prawnik potrafi 'dotrzeć' tam gdzie radca prawny nie ma już uprawnień.
  Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Biuro Odszkodowań Pireus Sp. z o. o. jest firmą, w której to własnie prawnicy tworzą trzon zespołu. Dzięki ilości prawników, potrafimy dopasować konkretną sprawę do prawnika, który specjalizuje się akurat w danej dziedzinie. Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij nam dokumenty dotyczące sprawy, a nasz prawnik przeanalizuje je za darmo.

  Data opublikowania: 22 01 2014 · czytaj dalej »
 • Odszkodowanie we Francji »

  Odszkodowanie za wypadek samochodowy we Francji. Specjalizujemy się w odszkodowaniach dla ofiar wypadków samochodowych i wypadków w pracy.
  W okresie wielu lat działalności zaufało nam wielu klientów, doceniając nasze wysokie kompetencje, profesjonalizm, zaangażowanie oraz skuteczność. Sprawy przyjmujemy bez żadnych opłat wstępnych a rozliczamy się na zasadzie success fee tzn tylko wtedy pobieramy prowizję jeśli uzyskaliśmy odszkodowanie. Nasze prowizje należą do najniższych na rynku i są pobierane po uzyskaniu odszkodowania. Zapewniamy polskojęzyczną obsługę na każdym etapie sprawy. Sprawy naszych klientów prowadzone są przez wyspecjalizowane francuskie kancelarie adwokackie co powoduje, że dzięki takiemu rozwiązaniu klient ma możliwość uzyskania naprawdę najwyższych możliwych odszkodowań. Nie powierzaj swojej sprawy we Francji polskiemu prawnikowi, bo nie zna on prawa francuskiego i na pewno nie będzie tak skuteczny jak prawnicy francuscy z którymi my współpracujemy od lat

  Data opublikowania: 24 01 2014 · czytaj dalej »
 • Odszkodowanie za wypadek w Niemczech »

  Doświadczona w dochodzeniu wysokich odszkodowań kancelaria Lexpro oferuje swoje usługi w zakresie pomocy przy uzyskiwaniu odszkodowań z tytułu wypadków samochodowych i wypadków w pracy które miały miejsce na terenie Niemiec. W okresie kilkunastu lat działalności zaufało nam wielu klientów, doceniając nasze wysokie kompetencje, profesjonalizm, zaangażowanie oraz skuteczność. Nasze prowizje należą do najniższych na rynku i są pobierane po uzyskaniu odszkodowania. Zapewniamy polskojęzyczną obsługę na każdym etapie sprawy. Jeśli miałeś wypadek w Niemczech, wypadek komunikacyjny czy tez wypadek w pracy koniecznie skontaktuj się z kancelarią Lexpro. Dzięki współpracy z nimi będziesz mieć szanse na uzyskanie adekwatnego najczęściej wysokiego odszkodowania.

  Data opublikowania: 24 01 2014 · czytaj dalej »
 • Odszkodowanie z oc sprawcy uzyskasz dzięki firmie Kompensja »

  Profesjonalne odzyskiwanie i dochodzenie ubezpieczeń tylko z firmą Kompensja! Skutecznie zajmiemy się Twoim problemem. Posiadamy grono wykwalifikowanych specjalistów, którzy doskonale wiedzą gdzie, co i jak załatwić, aby uzyskać najwyższe możliwe odszkodowanie! Dlatego nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedź nas w naszej siedzibie w Gdańsku i zapomnij o formalnościach, przestań martwić się przepisami. My wszystko załatwimy za Ciebie! A Ty odzyskasz wreszcie spokój ducha!

  Data opublikowania: 28 09 2014 · czytaj dalej »
 • DRB Centrum Odszkodowań »

  Jesteśmy tu po to aby pomóc Ci w najtrudniejszych chwilach. Uświadamiamy Polaków jak należy postępować po wypadku oraz o co mogą starać się poszkodowani. Pomagamy kompleksowo, od momentu wypadku ( pomoc drogowa, laweta, samochód zastępczy, pomoc przy spisaniu notatki policyjnej) po dalsze etapy ( prywatne leczenie u najlepszych lekarzy w Polsce, rehabilitacja, operacje chirurgiczne) oraz dochodzenie odszkodowania z polisy OC sprawcy. Pomożemy uzyskać należne Ci odszkodowanie. Postępowanie wcale nie musi być kłopotliwe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu sprawnie wycenimy szkodę i będziemy reprezentować Cię przed ubezpieczycielem. Znamy język wielkich ubezpieczalni, sądów ale również zwykłych ludzi- naszych klientów. Narzędzia które stosujemy pokazują naszą skuteczność. Naszym dowodem są tysiące zadowolonych klientów, którzy otrzymali pomoc, odszkodowanie i środki na pokrycie kosztów leczenia. Zapraszamy do współpracy!

  Data opublikowania: 07 04 2015 · czytaj dalej »
 • Odszkodowanie za śmierć osoby najbliższej »

  Strona Kancelarii Prawniczej Niedźwiedź, która działa przede wszystkim w obszarze obsługi spraw związanych z pozyskiwaniem odszkodowań z tytułu śmierci osoby najbliższej, wypadków medycznych, nieszczęśliwych zdarzeń w pracy a także wszelkiego typu wypadków komunikacyjnych. Kancelaria ta posiada doświadczenie w tego typu sprawach potwierdzone licznymi werdyktami spraw znajdującymi się na stronie internetowej kancelarii. Prawnicy podejmują się pomocy w sprawach wypadków, które miały miejsce nawet 15lat temu.

  Data opublikowania: 27 04 2015 · czytaj dalej »
 • Odszkodowania Lublin »

  W przypadku gdy jest się poszkodowanym w wypadku np. komunikacyjnym warto pamiętać, że przysługuje takiej osobie odszkodowanie. W przypadku, gdy proponowane przez towarzystwo ubezpieczeniowe odszkodowanie nie jest dla nas satysfakcjonujące nie musimy się na nie godzić i możemy dochodzić swoich racji. O pomoc warto się zwrócić wtedy do doświadczonych kancelarii prawniczych, która zajmie się całą sprawą. Dobrze wiedzieć, że odszkodowanie dotyczy nie tylko kierowcy czy właściciela pojazdu ale także np. pasażerów autobusu.

  Data opublikowania: 12 05 2015 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 3 Odwiedziny yahoo 52 Odwiedziny googlebot 35