Strony internetowe związane z hasłem 'nauka przez skype':

 • Lekcje angielskiego przez Skype »

  Tradycyjne kursy językowe zawsze wiązały się z koniecznością dojazdu. W dzisiejszych czasach żyjemy coraz szybciej, w związku z czym każda oszczędność czasu jest istotna, dlatego też powstała szkoła ONE udzielająca lekcji angielskiego przez skype. Teraz najlepsi lektorzy są do Twojej dyspozycji przed komputerem!

  Lekcje przez Skype to dosyć nowa metoda nauki angielskiego. Za granicą takie lekcje są bardziej popularna, jednakże również w Polsce taka forma nauki się rozwija.

  Najważniejsze jest dla nas wybranie odpowiednich nauczycieli, dlatego zapisując się do nas masz pewność, że nie będzie uczyła Cię młoda dziewczyna po kursie angielskiego, tylko nauczycielka z dyplomem dobrej uczelni.

  Kurs angielskiego przygotowujemy indywidualnie dla każdego ucznia, biorąc pod uwagę jego umiejętności, potrzeby czy zainteresowania. Każdy przyswaja wiedzę w odmienny sposób, dlatego takie indywidualne podejście daje zawsze lepsze rezultaty niż nauka wszystkich jedną metodą.

  W naszej szkole terminy są elastyczne, a lekcje mogą trwać dowolną długość i odbywać się z dowolną częstotliwością. Zawsze masz dostęp do grafiku nauczyciela, dzięki czemu nigdy nie zapomnisz kiedy odbywa się lekcja.

  Więcej na temat naszych nauczycieli możesz przeczytać pod poniższym linkiem:
  Angielski przez Skype

  Platforma e-learningowa z której korzystamy jest jedną z najlepszych na rynku. Umożliwia ona wykonywanie ćwiczeń, słuchanie nagrań, oglądanie filmów, czy korzystanie z różnych zabaw językowych. Dostęp do każdej lekcji masz również samodzielnie pomiędzy zajęciami, możesz więc uczyć się także bez udziału nauczyciela. Nawet nie odczujesz, że Twój lektor znajduje się daleko od Ciebie! Do komunikacji audio-video używamy komunikatora Skype.


  Staramy się używać ciekawych materiałów, aby nauka nigdy nie była nudna i stresująca. Zajrzyj na naszą stronę i przekonaj się jak atrakcyjna jest taka forma nauki!

  Data opublikowania: 15 04 2014 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 3 Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 13