Strony internetowe związane z hasłem 'nadpotliwość':

 • Nadmierna potliwość - Poradnik. »

  Przykra dolegliwość, czyli nadpotliwość dosięga dużą liczbę osób. Jest bardzo krępująca. Dzięki naszej stronie dowiesz się czym tak naprawdę jest nadmierna potliwość ciała, czyli hiperhydroza. Poznasz najczęstsze przyczyny nadmiernego pocenia. Dowiesz się jak rozpoznać tą przykrą dolegliwość. Przedstawiamy również najpopularniejsze metody leczenia. Metody proste, domowe oraz te zaawansowane, chirurgiczne. Nadmierna potliwość zwykle dotyczy – pach, rąk, stóp. Rzadziej – twarzy, szyi, okolic mostka, karku, odbytu.

  Data opublikowania: 05 07 2014 · czytaj dalej »
 • NadmiernaPotliwosc.Warszawa.pl »

  Pocimy się i jest to absolutnie normalna, zwyczajna rzecz. Co jeżeli nie radzimy sobie ze stresem i występuje u nas zjawisko nadpotliwości?
  Jakie działania podjąć na nadpotliwośc leczenie?
  Z pomocą przychodzi nam gabinet w Warszawie, gdzie zdołamy rozpocząć leczenie nadmiernej potliwości. Gabinet stosuje leczenie nadpotliwości zabiegiem jonoforezy. Kuracja jest bezbolesna, nieinwazyjna i bezpieczna. Tą metodą można wyleczyć nadmierne pocenie się dłoni, stóp i pach. Zabiegowi jonoforezy może poddać się każdy, kto poszukuje skutecznego wyjścia dla pocących się miejsc na ciele. Sama jonoforeza trwa około 15 minut, więc zawsze odnajdziemy czas, aby sobie pomóc.

  Data opublikowania: 29 09 2016 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny googlebot 13