Strony internetowe związane z hasłem 'monitoring':

1 · 2 · następna strona »
 • Ip.pl »

  Na rynku jest coraz więcej firm oferujących kamery na potrzeby monitoringu. Jak zatem wybrać tę, która jest najlepsza? Na pewno warto postawić na firmę, która posiada tak długie doświadczenie, jak sklep internetowy ip. pl. Dużym atutem sklepu jest bardzo duży wybór oferowanych sprzętów, od kamer ip, przez kamery megapikselowe po kamery hybrydowe. W razie jakichkolwiek problemów wyspecjalizowana kadra służy profesjonalną poradą i wsparciem merytorycznym. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajduje się bardzo szeroki katalog produktów.

  Data opublikowania: 13 03 2014 · czytaj dalej »
 • Suntrack.pl »

  W współczesnych czasach jeszcze częściej jesteśmy narażenie na działania ludzi, którzy w przeróżny sposób chcą nam zaszkodzić lub to poprzez grabież albo popsucie lub uszkodzenie naszej posiadłości np. biurowca czy mieszkania. Na szczęście funkcjonują pewne środki na to, ażeby skomplikować, a nawet przeszkodzić rabusiom grabieże lub włamania. Rozwiązanie to określa się systemy alarmowe, które przegonią nieproszonych gości. Śród wielu firm proponujących montaż instalacji sygnalizacyjnych wyraźnie najogromniejsze doświadczenie posiada Suntrack. Warszawska firma od wielu lat zajmująca się montażem monitoringu oraz innych zabezpieczeń. Ciepło zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej znajdującej się pod adres Suntrack. pl

  Data opublikowania: 19 04 2014 · czytaj dalej »
 • NetTechnics - Nowoczesne Systemy Zabezpieczeń »

  Firma NetTechnics dostarcza kompleksowych rozwiązań dla obiektów budowlanych
  w zakresie monitoringu wizyjnego, systemów alarmowych, kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, automatyki budynkowej, sieci komputerowych, instalacji telekomunikacyjnych oraz systemów audiowizualnych. Stawiamy na niezawodne rozwiązania oraz wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Obszar działania firmy NetTechnics obejmuje głównie Gdańsk, Gdynię oraz całe województwo pomorskie.

  Firma NetTechnics zajmuje się instalacją kamer przemysłowych dostosowanych do wymagań Klienta oraz do warunków oświetleniowych, temperatury, wilgotności, zapylenia środowiska.
  Oferujemy:
  Kamery z oświetlaczem podczerwieni, które świetnie sprawdzają się w warunkach niedostatecznego oświetlenia terenu.
  Kamery w obudowie wandaloodpornej uniemożliwiającej mechaniczne uszkodzenie kamery.
  Kamery obrotowe z możliwością sterowania, zbliżania i oddalania, ustawiania automatycznych tras oraz z możliwością zdefiniowania punktów obserwacji.
  Kamery ukryte, np. w czujce ruchu, czujce gazu, itp.
  Najnowocześniejsze kamery megapikselowe generujące obraz z rozdzielczością kilkakrotnie wyższą w porównaniu do kamer analogowych.
  Obraz z kamer cctv archiwizowany jest za pomocą rejestratora cyfrowego na dyskach twardych pozwalających przechowywać materiał wideo nawet z kilkunastu miesięcy.
  Dzięki rozwiązaniom stosowanym przez firmę NetTechnics możliwy jest dostęp do systemu monitoringu poprzez sieć Internet przy użyciu notebooka lub smartfona.
  Firma NetTechnics zajmuje się instalacją monitoringu w Gdańsku, Gdyni, Trójmieście oraz całym województwie pomorskim.

  Data opublikowania: 12 05 2014 · czytaj dalej »
 • Budki dla jerzyków »

  MKW Pracownia Przyrodniczo-Rolna jest firmą specjalizująca się wydawaniem raportów przyrodniczych dla instytucji, urzędów, przedsiębiorstw, osób prywatnych. Świadczymy zaopatrzenie oraz profesjonalną pomoc podczas stosowania popularnej kompensacji przyrodniczej. W ofercie sklepu można natrafić na rozmaite modele adaptacyjnych półek lęgowych, budek oraz inne schronienia dla zwierząt. Oferta handlowa jest adresowana zarówno dla przedsiębiorstw, ale również dla indywidualnych klientów chcących zaopiekować się środowiskiem naturalnym. Posiadamy również doświadczenie w monitorowaniu kosztów obrotu płodów rolnych oraz środków do produkcji rolnej. Naszą domeną jest satysfakcję klienta dlatego też współpraca z nami to czysta przyjemność. Możemy pochwalić się bardzo szeroką ofertą i jej realizacją na terenie firmy klienta. Interesuje nas współpraca z osobami prywatnymi jak i przedsiębiorcami.

  Data opublikowania: 08 08 2014 · czytaj dalej »
 • Tvprzemyslowa.pl »

  Potrzebujesz zwiększenia poczucia własnego bezpieczeństwa? Zamontuj w swojej firmie, bądź w domu, monitoring. Nasza firma wspomoże Cię w doborze stosownego sprzętu dobranego do Twoich wymagań. Jesteśmy w branży od wielu lat i zaufało nam już wielu klientów, również rozległych przedsiębiorstw oraz instytucji. W naszym obfitym asortymencie odkryjesz szczególnie wyposażenie do kontroli terenu - kamery IP, GSM, przemysłowe, ale również rejestratory mobilne oraz fotopułapki. Zapraszamy na prezentowaną przez nas stronę internetową - tvprzemyslowa. pl - lub do naszego sklepu w Poznaniu. Nasza doświadczona kadra czeka na Ciebie oraz są gotowi podwyższyć Twoje wyczucie bezpieczeństwa.

  Data opublikowania: 02 09 2014 · czytaj dalej »
 • Bergmann Systems - Komputery & Monitoring »

  Bergmann Systems świadczy usługi na terenie całego kraju. W portfolio naszych usług znajdziecie Państwo m. in. : montaż systemów monitoringu wideo, 24-godzinny serwis sprzętu komputerowego, projektowanie witryn internetowych i sklepów, usługi szkoleniowe i doradcze, systemy inteligentnego domu a także projektowanie i rozbudowa sieci informatycznych. Bergmann Systems świadczy usługi na terenie całego kraju. W portfolio naszych usług znajdziecie Państwo m. in. : montaż systemów monitoringu wideo, 24-godzinny serwis sprzętu komputerowego, projektowanie witryn internetowych i sklepów, usługi szkoleniowe i doradcze, systemy inteligentnego domu a także projektowanie i rozbudowa sieci informatycznych.

  Data opublikowania: 28 02 2015 · czytaj dalej »
 • EUREKA-FINANSE windykacja należności szczecin »

  Eureka - Finanse to firma z wieloletnim doświadczeniem w sektorze doradztwa finansowego i obrotu wierzytelnościami. Od 1999 roku zajmujemy się dochodzeniami roszczeń finansowych, windykacją i związanej z tym obsługi prawnej. Dla jednostek samorządu terytorialnego zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań, odbiorem mienia przewłaszczonego oraz pomocą w ściąganiu wierzytelności publicznych. Cechuje nas zaangażowanie i pomysłowość w rozwiązywaniu problemów finansowych naszych Klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną w zakresie odzyskiwania oraz zabezpieczania wierzytelności na etapie polubownym oraz sądowym. Szczegóły na stronie www.

  Data opublikowania: 10 04 2015 · czytaj dalej »
 • Wprowadź rejestrację czasu pracy maszyn »

  Prawie zawsze prawdziwy sukces przedsiębiorstwa jest zależny od odpowiednich cięć. Dużo przedsiębiorstw trwoni środki. Z SRTime dowiesz się, ile w rzeczywistości zużywasz paliwa w firmowych samochodach. Te dane pozwolą Wam wygenerować oszczędności. Oprogramowanie i urządzenia dostosowujemy do potrzeb Waszych przedsiębiorstw, co sprawia, że są one znacznie bardziej korzystne.

  Naprawdę dużo dodatkowych wiadomości możecie Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej: http://www. srtime. pl/. Zachęcamy również do telefonowania do nas na nr telefonu 32 760 91 04. Wielu ważnych wiadomości jesteśmy w stanie także udzielić za pomocą poczty elektronicznej: biuro@srtime.pl. Nasz oddział znajduje się w Katowicach na ulicy Mickiewicza 59.

  Posiadamy prawie dwudziestoletnie doświadczenie na rynku. Od samego początku byliśmy w stanie łączyć naszą pasję do nowoczesnych technologii i telekomunikacji z ich praktycznym wykorzystaniem. Chcemy, żeby nasi klienci zarabiali jak najwięcej. Stąd też poszukiwania rozwiązań, które mogą przynosić zakładom pracy korzyści w postaci redukcji kosztów, zarówno w ramach czasu pracy osób zatrudnionych, jak i maszyn.

  Nowoczesna technologia doskonalona w SRTime umożliwia to, aby mogli Państwo jak najwięcej oszczędzić. Przez ostatnie 20 lat wiele rzeczy uległo zmianie na rynku. Koniecznie trzeba zadbać o jak najniższą cenę, by zdobyć jak najwięcej kontrahentów.

  Tylko dopasowane metody będą w stanie dać Wam maksymalne korzyści. Pracownicy SRTime są w stanie rozwiązać nawet bardzo trudne niedogodności. Z naszą firmą będziecie całkowicie zachwyceni. Zapraszamy do zobaczenia naszej witryny internetowej: http://www. srtime. pl/, na której zobaczyć możecie Państwo ogrom istotnych informacji na temat obniżenia kosztów produkcji i usług, które wykonujemy.

  Srtime.pl

  Data opublikowania: 22 07 2015 · czytaj dalej »
 • Raport oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko Szczecin »

  oferujemy pomoc w przygotowaniu następujących dokumentów rolniczych (Nasza firma zajmie się przygotowaniem raportu oraz załatwianiem wszystkich formalności w urzędach. Przeprowadzimy Państwa przez całą procedurę do uzyskania ostatecznej
  decyzji. ), przyrodniczych i środowiskowych:
  Raport oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko Szczecin,
  Raport oddziaływania inwestycji na środowisko,
  Ocena oddziaływania na środowisko,
  Aktualizacja Programów Ochrony Środowiska (
  Zajmujemy się opracowaniem programu ochrony środowiska oraz aktualizacją Programów Ochrony Środowiska. Opracowany przez

  firmę Liparis dokument to całościowy opis środowiska przyrodniczego, który powstaje w wyniku analizy dostępnych danych źródłowych i prac terenowych. ),
  Monitoring chiropterologiczny i ornitologiczny,
  Inwentaryzacja przyrodnicza gmin i miejscowości,
  Farmy wiatrowe - ekspertyzy przyrodnicze,
  karta informacyjna przedsięwzięcia,
  decyzja środowiskowa. Więcej informacji na stronie: http://basliparis. com. pl, tel. +48 506 023 511

  Data opublikowania: 02 10 2015 · czytaj dalej »
 • EAlarmy- systemy alarmowe »

  Sklep internetowy eAlarmy specjalizuje się w zabezpieczaniu mienia. Na asortyment składa się wachlarz przeróżnych urządzeń mających zapewnić bezpieczeństwo zarówno domom prywatnym jak i wszelkim zakładom pracy. W sklepie eAlarmy znajdują się specjalistyczne sprzęty takie jak: - alarmy - czujki, czujki magnetyczne, sygnalizatory, urządzenia antynapadowe, centrale alarmowe, alarmy bezprzewodowe; - telewizja przemysłowa - rejestratory cyfrowe DVR, kamery CCTV, monitoring HD-SDI HD CTTV, atrapy kamer, obiektywy, monitory, obudowy, zabezpieczenia, dyski twarde HDD; - monitoring IP w skład którego wchodzą takie urządzenia jak rejestratory NVR i hybrydowe, kamery IP/ megapikselowe, obiektywy megapikselowe, oprogramowanie IP, akcesoria IP; - monitoring HDCVI w którym wyróżnić możemy rejestratory, kamery, akcesoria HDCVI; - monitoring HD z monitoringiem AHD; - interkomy oraz domofony z systemem analogowym, a także cyfrowym; - wideodomofony; - systemy przeciwpożarowe; - systemy oddymiania; - systemy kontroli dostępu. Odwiedzający witrynę firmy mogą dowiedzieć się o bieżących promocjach obowiązujących w sklepie, dlatego warto często na nią zaglądać. Wykwalifikowana kadra z przyjemnością udzieli wiadomości na frapujące pytania klientów, a także pomoże przy doborze sprzętu. Aby szybko uzyskać potrzebną wiedzę można posłużyć się zakładką zapytanie. Wiele lat doświadczenia oraz współpraca z najlepszymi producentami takimi jak: D-max, Satel, Evermax, Visonic, Kenwei, DSC, BSC, Optex, Urmet i in. zagwarantowała firmie mocną pozycję wśród konkurencji oraz szerokie grono zadowolonych klientów. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku już od 1997 roku, a jego fizyczny budynek znajduje się w Częstochowie przy ulicy Bialskiej 57/1. Zapraszamy!

  Data opublikowania: 01 12 2015 · czytaj dalej »
1 · 2 · następna strona »

Odwiedziny yandex 4 Odwiedziny yahoo 63 Odwiedziny ia_archiver 1 Odwiedziny googlebot 57