Strony internetowe związane z hasłem 'międzynarodowy':

 • LARO LANKIEWICZ RAFAŁ transport mebli wrocław »

  Laro to prężnie funkcjonująca firma z Wrocławia, która specjalizuje się w świadczeniu usług transportowych i usług przeprowadzkowych. Duże doświadczenie w branży, doskonałe zaplecze techniczne, doświadczeni kierowcy oraz elastyczna oferta - to wszystko sprawia, że możemy poszczycić się niesłabnącym zaufaniem klientów oraz ugruntowaną pozycją na rynku. Dysponujemy samochodami przystosowanymi do przewozu towarów do 3, 5 tony. Chętnie podejmujemy się przeprowadzek mieszkań, domów i biur. Nasze usługi są szybkie, sprawne oraz bezpieczne. Firma Laro dysponuje również niezbędnymi upoważnieniami przewoźnika. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.

  Data opublikowania: 31 01 2014 · czytaj dalej »
 • Piechota międzynarodowy transport zmarłych »

  W czasie, gdy musisz pochować członka rodziny, szukasz fachowego domu pogrzebowego, jaki da Tobie biegłą obsługę, jak też pomoc w aranżacji uroczystości pożegnalnej. Firmę Piechota założono otóż po to, by zagwarantować Ci te usługi. Za naszą sprawą, uregulujesz wszystko bez zbędnego biegania, od przewozu zwłok - krajowego oraz poza granicami państwa, poprzez zamówienie trumny, na przygotowaniu uroczystości ostatniego pożegnania kończąc. Odwiedź naszą witryny internetowej firma-piechota. pl, znajdziesz tutaj wszelkie potrzebne informacje o przygotowanej ofercie, a także pożyteczny poradnik, jaki dodatkowo wesprze Cię w tych delikatnych chwilach.

  Data opublikowania: 25 08 2014 · czytaj dalej »
 • Transport i spedycja Anglia »

  Wyjątkowo dostępny transport krajowy towarów, który wykonujemy rzetelnie to nasza domena. W przeciwieństwie do przewozów rzecznych nie posiadamy ograniczeń. Nie wahaj się i wybierz transport międzynarodowy lądowy. Fracht do takich Państw jak: Anglia i Austria. Sprawne pojazdy to nasz charakterystyczny wyznacznik. Szkolimy sporo nasz zespół. Istniejemy na rynku od 1996r. Na kompleksową ofertę składa się transport ciężarowy. W naszej specjalizacji jesteśmy fachowcami dlatego proponujemy ponadto spedycję; w szczególności spedycja krajowa.
  Jak pisaliśmy obsługujemy różne kraje natomiast nasz główny kierunek to transport Austria i bardzo dużo wykonujemy tych przewozów towarów.
  Wypożyczalnia samochodów Mielec; auta dostawcze to jedna z nielicznych usług w mieście; to ciekawe marki pojazdów. Mamy m. in. samochody z manualną skrzynią biegów. Stosowne rozwiązania.
  Dbamy o nasze pojazdy dlatego wyglądają zadbanie. Po zdaniu samochodu należy uzupełnić paliwo na max i przeglądnąć w środku. W ofercie również foteliki dziecięce i koła na zimę i lato. Pełny pakiet ubezpieczeń. Do dyspozycji także przyczepy.

  Data opublikowania: 11 12 2014 · czytaj dalej »
 • Bit Logistics »

  Bit Logistics to nowoczesna firma, która świadczy usługi logistyczno-spedycyjne w sferze transportu drogowego Europy. Główną motywacją firmy jest rozwój i satysfakcja klienta. Firma charakteryzuje się stabilną pozycją na rynku oraz zawiązywaniem stałej współpracy z partnerami w biznesie są odpowiedzialność, terminowość, profesjonalizm oraz zaufanie kontrahentów z całej Europy. Przewoźnicy, którzy postanawiają rozpocząć długookresową kooperację z Bit Logistics mogą liczyć na błyskawiczną i fachową pomoc. Firma zatrudnia pracowników, którzy biegle komunikują się w sześciu językach. Dzięki temu rozstrzygają oni wszelkie problemy, a także negocjują najkorzystniejsze rozwiązania na trasie transportu we wszystkich krajach europejskich.

  Data opublikowania: 02 09 2016 · czytaj dalej »
 • Transport kamienia z Grecji - Stróżak »

  Handlujesz kamieniem? Może chciałbyś zarabiać więcej sprowadzając tańczy produkt i móc nakładać większe marże? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną ofertę - kamień z Grecji. Jego transportem zajmujemy się już od kilku lat. Mamy sprawdzonych dostawców, którzy oferują nam niższe ceny. Możemy Ci zapewnić stały dowóz towaru. Zajmujemy się także przewozem innych towarów z Europy. Możesz także wynająć naszą firmę do przewozu własnych produktów. Jesteśmy otwarci na na propozycje i potrzeby klientów. Gdybyś chciał porozmawiać z nami osobiście, to zapraszamy do małopolski. Nasza baza jest ulokowana w limanowej, niedaleko Krakowa. Możemy się także umówić na spotkanie u Ciebie. Nasz przedstawiciel na pewno z przyjemnością przedstawi Ci ofertę firmy Stróżak. Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a będziemy w stanie szybciej rozpocząć owocną współpracę przy transporcie. Gwarantujemy najwyższą jakość usług na rynku międzynarodowym.

  Data opublikowania: 24 11 2016 · czytaj dalej »
 • Przewóz paczek Polska Anglia Margo-Trans-Podkarpacie »

  Przedmiotem usług jest transport międzynarodowy oraz krajowy. W zakresie przewóz mebli, zwierząt, maszyn, paczek Polska-Anglia oraz do innych krajów europejskich. Firma jest pomocna przy przeprowadzkach oraz transporcie maszyn, motocykli oraz innych ładunków do 24 ton, które są objęte ubezpieczeniem. Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnymi autami ciężarowymi, dostawczymi oraz specjalistycznymi. Siedziba firmy Margo-Trans-Podkarpacie znajduje się w Rzeszowie, natomiast firma działa od 2016 roku.

  Data opublikowania: 24 03 2017 · czytaj dalej »
 • Spedycja międzynarodowa - Symlog »

  Rozwój Jedwabnego Szlaku leży im na sercu. Symlog obsługuje całokontenerowe, i drobnicowe transporty kolejowe na rynku Euro Chińskim. Działają także na wszystkich innych kontynentach. Transport drogowy, kolejowy i morski to ich konik. Są światową marką oraz cieszą się doskonałą renomą. Podejmują się nawet najbardziej wymagających transportów i z największą dbałością podchodzą do kwestii terminowości i bezpieczeństwa dostaw. Doskonale rozumieją, że od ich wkładu zależy tak wiele, dlatego też nigdy nie spoczywają na laurach i dbają o innowacyjność i profesjonalizm w swoich szeregach.

  Data opublikowania: 12 10 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 4 Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny googlebot 13