Strony internetowe związane z hasłem 'meble dla dzieci':

 • Meble dla dzieci »

  Każdy rodzic, który spodziewa się dziecka, robi sobie listę rzeczy do zrobienia przed ostatecznym przywitaniem malucha na świecie. Na takiej liście, poza dużym zapasem pieluch i malutkich ubranek, nie możesz zabraknąć pięknych mebli w pokoju dziecka. Pomóc w tym może sklep sarenka. eu gdzie znajdziesz bardzo wiele pięknych mebli dla niemowląt, dla dzieci i dla młodzieży, ale także inne dla dziewczynek i chłopców. Ponadto firma ta ofertuje wygodne materace dla dzieci na których z pewnością dobrze się wyśpi.

  Data opublikowania: 25 03 2014 · czytaj dalej »
 • Sklep meblowy »

  Seart to sklep meblowy z długoletnim doświadczeniem. Nasz zespół to grono pasjonatów podchodzących do swojej pracy z otwartym sercem i głową pełną inspiracji. Seart jest producentem oraz importerem mebli ekskluzywnych, s prowadzamy meble najwyższej jakości z Danii oraz Skandynawii. Produkujemy łóżka drewniane, meble kuchenne, do salonu jak i również do przed pokoju. Historia Marki SEART ma swój początek w małej miejscowości pod Kielcami - w Busku Zdroju kiedy to przy domu otworzyliśmy zakład stolarski mieszczący się na niespełna 16 metrach kwadratowych. W tym małym pomieszczeniu produkowaliśmy nasze pierwsze komody oraz meble do sypialni. Z biegiem lat firma szybko się rozwijała i dzisiaj mamy do dyspozycji halę o łącznej powierzchni 1700 metrów kwadratowych oraz zatrudniamy ponad 40 ludzi dla których produkcja mebli to coś więcej niż tylko praca ale również pasja dzięki której powstają coraz to bardziej inspirujące projekty mebli.

  Data opublikowania: 18 09 2014 · czytaj dalej »
 • Czy w dziecięcym pokoju powinien być dywan? »

  Wielu rodziców zastanawia się, czy umieszczać dywan w pokoju dziecka? Nie od dziś wiadomo, że jest to siedlisko kurzu i roztoczy, nie mniej jednak warto pamiętać, że dywany dla dzieci, zakładając, że są one utrzymywane w należytej czystości, spełniają również funkcję praktyczną, niwelując bijący z podłogi chłód.
  Wybór dziecięcych dywanów jest spory, dzięki czemu bez problemu można znaleźć rozwiązanie, które będzie odpowiadało oczekiwaniom estetycznym malucha, współgrając przy tym z ogólnym charakterem pokoju.

  Data opublikowania: 22 09 2016 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny googlebot 29