Strony internetowe związane z hasłem 'literatura':

 • 75 książek dla faceta »

  Z pośród niezliczonej ilości powieści literatury światowej zostały wyselekcjonowane te, które musisz znać (polecane dla mężczyzn); mogą one na nowo zdefiniować twoją męskość.

  Książkowe, niezbęde pozycje z którymi powinien zetknąć się każdy mężczyzna: lista pra­­­ wdopodobnie niekompletna, stronnicza, bazująca na wybitnych dziełach literatury światowej. Tematy zawarte w poszczególnych powieściach pomogą Ci lepiej zrozumieć istotę pewnych spraw, ukształtować poglądy na politykę, religię, miłość itd. a także stać się inspiracją do kreatywnych działań.

  Data opublikowania: 28 08 2011 · czytaj dalej »
 • Opowiadania science fiction »

  Największy zbiór fantastyki klasyków literatury fantasy i scince-fiction. Opowiadania znanych i uznanych autorów. Zagłąb się w pełne smoków, elfów i krasnoludów równoległe światy fantasy, podążaj drogą magii i miecza. Podążaj ścieżkami wykreowanymi przez takie sławy jak J.R.R Tolkien, Terry Pratchett, Andrzej Sapkowski, czy Tomasz Pacyński. Śledź losy wiedźmina Geralta, czy Matcha z Sherwood. Poznaj wizje rodem z literatury science-fiction, dotrzyj na skraj kosmosu, zwiedź ki całkiem różnych od Ziemi planet, pod kami własnych Słońc. Poznaj elementy cywilizacji opartych o maszyny, które zdominowały rozwój ludzkości i zapewniły jej drogę do gwiazd. Zobacz wizje Stanisława Lema, czy Janusza A. Zajdla.

  Data opublikowania: 27 01 2013 · czytaj dalej »
 • Antykwariat Czas Książki »

  Antykwariat internetowy powinien oferować możliwie największy wybór książek z wielu dziedzin literatury. Nasi pracownicy, miłośnicy i pasjonaci czytania, starają się aby tak właśnie było. Przykładamy dużą wagę do jakości pozyskiwanych książek. Ambitni czytelnicy znajdą u nas ciekawe pozycje w takich kategoriach jak: biografie, książki historyczne, książki obcojęzyczne, literatura piękna, naukowa i faktu, poradniki i i wiele innych. Nasze atuty to dobre ceny, szybka wysyłka i solidne, bezpieczne pakowanie przesyłek. Prowadzimy również skup ksiązek.

  Data opublikowania: 10 02 2014 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 18 Odwiedziny yahoo 96 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 68