Strony internetowe związane z hasłem 'konto osobiste':

 • Darmowe konta bankowe - porównywarka »

  Obecnie funkcjonowanie w społeczeństwie jest bardzo trudne bez posiadania konta bankowego. Jednak jego wybór nie jest tak łatwą sprawą jak mogłoby się wydawać. Niezależnie jednak od tego czy prowadzisz firmę czy też nie, rachunek bankowy z pewnością Ci się przyda. W celu ułatwienia decyzji o koncie, w prezentowanym serwisie opublikowano porównanie kont osobistych i firmowych. Zostały uwzględnione w nim najważniejsze opłaty, takie jak prowizja za prowadzenie konta, przelewy, użytkowanie karty czy wypłaty z bankomatów. Ponadto każde konto zostało omówione, zostały wskazane jego wady i zalety. Z łatwością znajdziesz najtańsze konto firmowe lub konto osobiste z atrakcyjnymi promocjami. Oprócz porównywarki ofert można tutaj odnaleźć także przydatne informacje na temat konta bankowego, między innymi sprawy związane z zakładaniem nowego konta, bezpieczeństwem korzystania z karty płatniczej czy bankowości online.

  Data opublikowania: 18 08 2015 · czytaj dalej »
 • Rankingi kont bankowych - kontomania »

  Prezentowana strona ma na celu przede wszystkim ułatwienie wyboru konta bankowego. Służą temu prowadzone rankingi kont osobistych i firmowych. Obecnie darmowych kont praktycznie nie ma - są za to często opłaty warunkowe. To sprawia że samodzielne poszukiwanie atrakcyjnego konta jest nie lada wzywaniem. Dzięki kontomanii jednak znajdziesz szybko odpowiedni rachunek dla siebie. W porównywarce sprawdzisz najważniejsze opłaty - wraz z ewentualnymi warunkami. Możesz również przeczytać szczegółową analizę danego konta, zawierającą wszystkie prowizje, dostępne do uzyskania bonusy, możliwości.
  Oprócz recenzji kont można tutaj znaleźć newsy dotyczące zmian w bankach (np. zmiany w tabeli opłat) i różnych promocji (np. zwroty części płatności z powrotem na konto), a także blog poruszający zagadnienia bankowości. Z pewnością każda osoba zainteresowana tematyką kont bankowych znajdzie coś ciekawego dla siebie.

  Data opublikowania: 26 02 2016 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 34 Odwiedziny googlebot 10