Strony internetowe związane z hasłem 'kominek':

 • NEOfire - artystyczne biokominki »

  Marka NEOfire funkcjonuje w Polsce od 2010 roku. Biokominki NEOfire to sztuka. Projektowane są przez artystów inspirowanych neoplastycyzmem. Do produkcji używamy tylko wysokojakościowych materiałów i dbamy z najwyższą, bezkompromisową starannością o szczegóły. Biokominki nie znają ograniczeń stawianych przed tradycyjnymi kominkami, nie emitują dymu, a jedynie dwutlenek węgla w ilości podobnej do tej wydychanej przez człowieka oraz parę wodną, dlatego nie wymagają instalacji kominowej i dodatkowo spełniają funkcję nawilżacza powietrza. Połączenie tych czynników powoduje powstanie unikatowego produktu o wysokiej jakości, który jest oferowany przez markę NEOfire.

  Data opublikowania: 20 04 2012 · czytaj dalej »
 • KOMINKI LAVA »

  Lava Kominki to firma z długoletnim stażem. W ofercie LAVA KOMINKI wyszukacie Państwo szeroki wybór kominków z płaszczem wodnym. Wykorzystane przez nas metody powodują, że powierzchnia wymiany ciepła została zwiększona do maksymalnej wielkości. Dzięki temu rozwiązaniu potrafimy zaproponować Klientowi kominki o rewelacyjnych parametrach technicznych, mające efektywność energetyczną osiągającą aż 80%. Kominek LAVA sprawi, że poczują się Państwo szczególnie w swoim mieszkaniu, gdyż łączymy zalety normalnego kominka z najnowszą technologią. Zapewniamy najlepszą jakość produktów połączoną z wysoką wydajnością i zaskakującym designem. Proponujemy system spalania LAVA COMPLETE BURNING SYSTEM, który zawiera cały proces optymalnego dostarczania powietrza pierwotnego i wtórnego, spalania oraz wymiany ciepła i odprowadzania spalin. Gwarantujemy, że nasze kominki charakteryzują się wysokim poziomem rozwiązań technologicznych. A wszystko to dla Państwa wygody i oszczędności. W naszej firmie możecie Państwo wybrać odpowiedni dla siebie termokominek.

  Data opublikowania: 04 06 2014 · czytaj dalej »
 • Bio kominek »

  Biokominki dystrybuowane przez Ambusto to idealna alternatywa nie tylko dla zwykłych kominków, aczkolwiek również innych systemów grzewczych. Może stać się ich częścią lub uzupełnieniem. Nowoczesne biokominki zapewniają wydajność, bezpieczeństwo, a przy tym doskonale wyglądają w każdym otoczeniu. Zamiast drewna wykorzystują one ekologiczne oraz bezwonne biopaliwo, które nie wydziela dymu, ani nie produkuje sadzy oraz popiołu. Dzięki temu nie wpływa na środowisko, a użytkownikowi pomaga oszczędzić czas, jaki spędziłby na czyszczeniu. Jeżeli jesteś zainteresowany tą propozycją, odwiedź stronę sklep. ambusto. pl oraz zapoznaj się ze szczegółami.

  Data opublikowania: 30 12 2014 · czytaj dalej »
 • Bio kominek »

  Wydajniejsze, a przy tym w wyższym stopniu ekologiczne – tak prezentują się biokominki dystrybuowane przez firmę Ambusto w porównaniu do prostych rozwiązań. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, zapewniają one bezpieczeństwo oraz czystość w pokoju, bez konieczności posiadania przewodu kominowego. Nie wytwarzają dymu, sadzy ani popiołu. Są także całkiem bezwonne. Z tego powodu nie wpływają ani na środowisko, ani na Twoje dobre samopoczucie. Niewątpliwą zaletą biokominków jest ich nadzwyczajny design, który możesz dostosować do swoich potrzeb i gustu. Jeśli jesteś zaciekawiony ofertą, wejdź na sklep. ambusto. pl.

  Data opublikowania: 25 08 2015 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 5 Odwiedziny yahoo 39 Odwiedziny googlebot 41