Strony internetowe związane z hasłem 'kancelaria prawna':

« poprzednia strona · 2
 • Adwokat - Warszawa »

  Jeśli potrzebują Państwo konsultacji lub pomocy prawnej z chęcią pomogę. Od dziesięciu lat jestem adwokatem, a swoją kancelarię prowadzę w Warszawie. Wśród moich usług znajdą Państwo m. in. udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii, tworzenie oraz weryfikację umów, czy zastępstwo adwokackie w urzędach i sądach. Udzielę pomocy z zakresu prawa karnego, gospodarczego, spadkowego lub rodzinnego. Oferuję także prawną obsługę firm. Zaufało mi już wielu klientów. Państwo też mogą dołączyć do tego grona.

  Data opublikowania: 25 08 2015 · czytaj dalej »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Kancelaria Sadkowski i Wspólnicy - zapewniamy obsługę prawną opartą przede wszystkim na specjalizacji prawników wchodzących w skład naszego zespołu. Zespół najlepszych specjalistów w tym adwokaci, radcy prawni zapewni Państwu najwyższą jakość usług. Pomagamy w takich dziedzinach jak międzynarodowa optymalizacja podatkowa, prawo pracy na terenie Warszawy i Katowic. kancelaria prawna Warszawa, kancelaria prawna Katowice, optymalizacja podatkowa, optymalizacja podatkowa Warszawa, optymalizacja podatkowa Katowice, radca prawny Warszawa, radca prawny Katowice, adwokat Warszawa, adwokat Katowice, prawo pracy Warszawa, prawo pracy Katowice

  Data opublikowania: 08 01 2016 · czytaj dalej »
 • Kancelaria prawna »

  Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych daje szansę na dochodzenie sprawiedliwości przed ubezpieczycielem i sądem. Krop. org. pl zajmuje się uzyskiwaniem najwyższego odszkodowania powstałego w wyniku wypadku komunikacyjnego, w pracy, w rolnictwie oraz w wyniku popełnionych błędów medycznych. Z pełnym zaangażowaniem rozpatrujemy każdą sprawę, jak lwy bronimy interesów naszych poszkodowanych klientów i walczymy dla nich o lepsze jutro. Jeżeli chcesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji - zapraszamy do kontaktu na Krop. org. pl

  Data opublikowania: 25 02 2017 · czytaj dalej »
 • Prawnik Rzeszów »

  Masz problem natury prawnej? Chcesz skorzystać z usług adwokatów, prawników czy radców prawnych z wieloletnim doświadczeniem i stażem pracy ze sprawdzonej i renomowanej kancelarii? Nie zwlekaj i skontaktuj się już dziś z kancelarią prawną w Rzeszowie.
  Nasi pracownicy to doświadczeni i pełni ogromnej wiedzy z każdej dziedziny prawa prawnik Rzeszów.
  Pracownicy kancelarii Grębowski to zespół odpowiednio wykwalifikowanych:
  - prawników,
  - adwokatów,
  - radców prawnych,
  których cechuje indywidualne podejście do każdego klienta i jego problemu, sprawy.
  W kancelarii prawnej w Rzeszowie uzyskasz pomoc związaną z każdą dziedziną prawa m. in. :
  - z zakresu prawa cywilnego,
  - prawa budowlanego
  - prawa transportowego,
  - prawa samorządu terytorialnego. Prawnicy Kancelarii podejmują się prowadzenia skomplikowanych spraw dotyczących ubezpieczeń społecznych.
  Już dziś zadzwoń i uzyskaj poradę prawną, bądź umów się na wizytę i porozmawiaj o swoim problemie!
  Nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z usług rzeszowskich prawników z Kancelarii Grębowski!

  Data opublikowania: 26 04 2017 · czytaj dalej »
 • Adwokaci Zakopane - magdalenadorula.pl »

  Adwokat to osoba niosąca pomoc prawną w potrzebie nie tylko klientom indywidualnym, ale także jednostkom gospodarczym. Nasza kancelaria prawna dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej i najkorzystniej wyrażać sprawy zgłaszających się do nas osób. Każdy prawnik, pracujący w naszej kancelarii jest osobą wykształconą w dziedzinie prawa oraz niezwykle kompetentną w rozwiązywaniu nawet bardzo ciężkich spraw. Nasi pracownicy to ludzie sumienni, solidni, konsekwentni w działaniu, rzetelni oraz terminowi. W rozmowie z klientami staramy się nie używać dość skomplikowanego prawnego języka, bowiem zależy nam na tym, żeby każdy kto się do nas zgłasza doskonale wiedział co będziemy i w jaki sposób robić. Większe zrozumienie naszego działania da klientowi nieco więcej spokoju i pewności, że jego kłopot prawny już w najbliższym czasie zostanie definitywnie rozwiązany.

  Data opublikowania: 22 08 2017 · czytaj dalej »
 • Radca prawny Radom kancelaria »

  Zapraszamy Państwa do naszej kancelarii prawnej w celu uzyskania pomocy z prawa rodzinnego, w sprawach o odszkodowania, związanych z nieruchomościami, spadkami. Pomagamy odzyskać pieniądze od instytucji, które próbują zatrzymać dla siebie należne świadczenia. Adwokat oraz radca prawny służą swoją pomocą dla każdego kto ma problemy natury prawnej, pomagamy, reprezentujemy przed sądem, wypełniamy wnioski, załatwiamy formalności. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją usług najwyższej jakości. Dyplom uczelni wyższej to dodatkowy atut naszej kadry prawników. Postaramy się o alimenty dla samotnych matek, postaramy się odzyskać dług. Naszą misją jest rozwiązywać problemy. Umiemy i lubimy to robić. Czekamy na Państwa codziennie pod adresem Traugutta 45 w godzinach pracy, które zawsze można sprawdzić na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych. Do zobaczenia

  Data opublikowania: 10 07 2018 · czytaj dalej »
 • Radca prawny Kraków »

  Nasza kancelaria prawna to odpowiednie miejsce, gdzie zawsze czekają na Was odpowiedni specjaliści gotowi do pomocy. Problemy prawne dotykają nas czasem z najmniej spodziewanej strony. Wiele osób przekonało się o tym na własnej skórze. Do tego zdawali sobie oni odpowiednio sprawę, że tylko dobry radca prawny był w stanie odpowiednio im doradzić, dzięki czemu wszystko można było wyprowadzić na dobrą drogę. Dlatego, jeżeli i Wy macie jakieś problemy prawne lub sprawy do rozwiązania, to nasza kancelaria prawna czeka na Wasze zgłoszenia. Każdy nasz radca prawny posiada odpowiednią wiedzę, dzięki czemu będzie w stanie zająć się Waszą sprawą. Do tego ciągle dbamy o to, aby aktualizować nasze zasoby wiedzy. Prawo to taka dziedzina, która stale się zmienia, a my razem z nią.
    Nasza kancelaria prawna bardzo chętnie współpracuje z klientami indywidualnymi, jak również z firmami. Bardzo chętnie nawiążemy z Wami dłuższą współpracę lub bardzo chętnie umówimy się z Wami na jednorazową i bardzo dobrą poradę prawną. Radca prawny ma trochę mniejsze możliwości od profesjonalnego prawnika, jednak w pewnych sprawach jesteśmy w stanie również być Waszymi reprezentantami w sądzie, dzięki czemu macie pewność, że przy Waszym boku stanie prawdziwy profesjonalista. Zachęcamy do umówienia się na spotkanie. Nasza kancelaria prawna zrobi dla Was wszystko, abyście byli zadowoleni z owocnej współpracy z naszą firmą. Cenę za współpracę z naszymi ludźmi poznacie po zapoznaniu się ze sprawą, jaką będziecie chcieli nam powierzyć.

  Data opublikowania: 04 08 2019 · czytaj dalej »
« poprzednia strona · 2

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny googlebot 20