Strony internetowe związane z hasłem 'kadry':

 • STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH kursy księgowości »

  Stowarzyszenie Księgowych w Polsce powstało z myślą o osobach wykonujących trudny zawód księgowego lub zawody pokrewne. Oddział Okręgowy w Częstochowie gwarantuje wysokiej jakości szkolenia dla kandydatów na księgowych, specjalistów ds. rachunkowości, głównych księgowych, dyplomowanych księgowych. Prowadzimy również szkolenia aktualizujące wiedzę z zakresu prawa bilansowego, podatkowego, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i inne. W ramach naszej aktywności edukacyjnej prowadzimy studia podyplomowe we współpracy z Krakowską Szkołą Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Szczegółowe wiadomości mieszczą się na naszej stronie internetowej.

  Data opublikowania: 10 02 2014 · czytaj dalej »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Otwierasz firmę, zastanawiasz się nad wyborem biura rachunkowego? Zachęcamy do skorzystania z usług Biura Rachunkowego Vademecum z Łodzi. Biuro mieści się w dogodnym miejscu, w centrum miasta przy ul. Wólczańskiej 241. Przy biurze znajduje się bezpłatny parking przeznaczony dla klientów. Biuro świadczy usługi małych i dużych podmiotów gospodarczych w zakresie prowadzenia pełnej i uproszczonej księgowości tj. księgi przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych, ryczałtu ewidencjonowanego. Biuro oferuje również pełną usługę kadrowo-płacową dla wszystkich podmiotów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data opublikowania: 07 12 2014 · czytaj dalej »
 • Księgowość, biuro rachunkowe - dobry-ksiegowy-krakow.pl »

  Dobry-ksiegowy-krakow. pl to adres biura księgowego z Krakowa. Odnajdziemy tam przykładowo wzmianki o prowadzących biuro, a ponadto ofertę i cennik. Przeczytamy też ciekawe artykuły, które na pewno wytłumaczą nam, czym jest rachunkowość. Taka znajomość ułatwi nam zrozumienie tak kluczowych dla naszego biznesu kwestii.


  Compet Expert cechuje się dużą jakością pracy, nienaganną moralnością, skutecznością i pracą na czas. Na portalu biura ukazana została pełna lista usług, jakie są świadczone przez Compet Expert. Nadzorowanie ksiąg i zajmowanie się naliczaniem podatku VAT należnego i naliczonego to nie jedyne zadania tej firmy. Compet specjalizuje się w serwisie kadrowo-płacowym, czyli nadzoruje akta osobowe, ewidencję pracowników, oblicza składki ZUS, przygotowuje umowy o pracę, organizuje szkolenia BHP itp.


  Jeśli dopiero mamy problem z kierowaniem biurem, trzeba zgłosić się do Compet. Poza podstawową propozycją usług, firma z Krakowa może też uruchomić opiekę gospodarczą. Finansowi laicy bez problemu mogą brać pod uwagę rady odnoszące się między innymi do redukcji obciążeń podatkowych, dokonywania zmian w kapitale czy analizy sprawozdań finansowych itd.


  Gdzie dokładnie odnajdziemy siedzibę firmy, która posłuży nam radami? Krakowianie nie będą mieli właściwie kłopotu z dotarciem do tego biura. Można wybrać się tam samemu, ponieważ adres biura Compet to ul. Kazimierza Wielkiego 58, Kraków. Dobrą możliwością dla lubiących wygodę jest kontakt przez telefon. Chcąc przedyskutować szczegóły zlecenia można zadzwonić pod nr telefonu 514748774. Tak samo wygodnym sposobem jest droga elektroniczna. Można napisać e-mail na adres info@dobry-ksiegowy-krakow.pl.
  dobry-ksiegowy-krakow.pl/ksiegowosc/

  Data opublikowania: 12 12 2014 · czytaj dalej »
 • Wfirma.pl - oprogramowanie księgowe »

  Wfirma. pl jest liderem wśród dostawców webowych aplikacji dla biznesu. Nasza platforma dostarcza narzędzia finansowo-księgowe online: m. in. program do wystawiania faktur, program magazynowy, księgowość internetową, księgowość online. Wzbogacenie systemu o moduł CRM umożliwia stałą kontrolę i dostęp do wszystkich Twoich kontaktów z kontrahentami. Za pomocą modułu Analizy na bieżąco śledzisz płynność finansową, dochody, wydatki oraz występujące w firmie tendencje. Z nami zyskujesz wygodę, bezpieczeństwo, mobilność i bezpłatne wsparcie - all in One, bo Twoja firma jest zawsze tam, gdzie Ty!

  Data opublikowania: 25 02 2015 · czytaj dalej »
 • DwaPlusJeden »

  Przedstawiamy Państwu biuro rachunkowe DwaPlusJeden Sp. z o. o., jakiego siedziba znajduje się w Gdańsku, a oddział w Gdyni. Świadczymy pełną obsługę księgową i rachunkową. Nasza szczegółowa oferta obejmuje wykonanie przeróżnych form rozliczeń. Wykonujemy rejestrację firm i radzimy, jaki sposób księgowania wybrać. Zawsze rzetelnie i wyznaczonym terminie wykonujemy przyjęte zobowiązania. Pracujemy, zarówno dla osób prywatnych, jak przedsiębiorstw. W celu omówienia wszystkich szczegółów zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego. Pełna propozycja na naszej stronie internetowej.

  Data opublikowania: 02 03 2015 · czytaj dalej »
 • BHP Polanica »

  Przedstawiona strona internetowa przedstawia pracę firmy BHPOFFICE. Na naszej stronie możesz dowiedzieć się wszystkich informacji związanych z naszymi usługami oraz przejrzeć pełną ofertę. Zajmujemy się całym zakresem usług z tematu bezpieczeństwo i higiena pracy. Wszystkie nasze zlecenia wykonujemy sumiennie, dokładnie, profesjonalnie i terminowo. Zawsze przed rozpoczęciem pracy przedstawiamy cały kosztorys wykonywanych czynności. Zakres naszych usług:

  - bhp i kadr
  - Kompleksowa obsługa firm
  - BHP Polanica
  - Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej
  - Monitorowanie i kontrola badań lekarskich, szkoleń itp.
  - Reprezentowanie klienta podczas kontroli uprawnionych organów
  - Szkolenia wstępne i okresowe
  - Analiza, Audyt i Doradztwo
  - Udział w przeglądach i kontrolach maszyn
  - Podania o pracę - Rekrutacja, Weryfikacja, Odpowiadanie
  - Udział w postępowaniach powypadkowych
  etc.

  Wszystkie nasze usługi wykonujemy na terenie województwa Dolno Śląskiego i woj. graniczących. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się lepiej z naszą ofertą dostępną na naszej stronie www!

  Zapraszamy do współpracy!

  Data opublikowania: 26 08 2015 · czytaj dalej »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - kompleksowo Warszawa »

  Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma stawiająca na nowoczesne rozwiązania, posiada obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę księgową małych i średnich firm prowadzących pełną księgowość, ryczałt ewidencjonowany lub będących na książce przychodów i rozchodów. Nasze biuro rachunkowe to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe pomoże Państwa firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem.

  Data opublikowania: 01 10 2015 · czytaj dalej »
 • MOJE Szkolenia - Wiedzowo »

  Zapraszam do współpracy w zakresie przeprowadzania szkoleń z zakresu księgowości, kadr i płac, managera handlu i matematyki. Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Oferuję profesjonalnie, skutecznie, szybko i rzetelnie zmianę profilu zawodowego oraz poszerzenie wiedzy i umiejętności zawodowych. Podróżując odkrywamy nowe piękne miejsca i nabywamy obycia. Ze mną jest to podróż do wiedzy i inspiracji zawodowych
  Nieustannie poszerzam rodzaj szkoleń. Dowodem tego jest rosnące grono stałych klientów. Podnieś swoje poczucie wartości, zmień zawód, skorzystaj z mojej usługi!
  http://wiedzowo. blogspot. com

  Data opublikowania: 27 05 2016 · czytaj dalej »
 • Dom Wiedzy – Najlepsze szkolenia dla firm »

  Aby wyróżnić się na tle konkurencji, bardzo ważne jest, aby twoi pracownicy byli kompetentni i posiadali aktualną wiedzę. Dom-wiedzy. pl to profesjonalna firma szkoleniowa z wieloletnim doświadczeniem, która zorganizuje szklenie Prawo Pracy lub inny wybrany kurs w siedzibie twojej firmy. Oferuje także komfortowe sale szkoleniowe (Warszawa) z dobrym oświetleniem i profesjonalnym sprzętem. Dom wiedzy ma bogatą ofertę kursów prowadzonych przez profesjonalnych ekspertów - szkolenia Kadry i Płace, szkolenia Prawo Pracy, kurs Kadry i Płace – Warszawa – i wiele innych. Wejdź na stronę i sprawdź ofertę.

  Data opublikowania: 20 06 2016 · czytaj dalej »
 • TMF Poland - usługi biznesowe »

  Znalezienie globalnego dostawcy profesjonalnych usług biznesowych bardzo często jest mniejszym lub większym problemem. Jeżeli ten problem dotyczy również Ciebie, zachęcamy do skorzystania z pomocy świadczonej przez TMF Group. Z pełnym przekonaniem można nas określić jako światowych ekspertów. Jest to związane z faktem, że działamy w ponad 80 krajach. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na naszą stronę internetową i zapoznaj się z naszą ofertą usług finansowo księgowych. Zapraszamy na stronę internetową!

  Data opublikowania: 29 05 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 4 Odwiedziny yahoo 36 Odwiedziny googlebot 35